To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - Hot Gear - STICAR

saxorulez - Nie 31 Sty, 2010
Temat postu: Hot Gear - STICAR
Czyli jak fajnie i skutecznie okleić autko. Chyba ważne dla tych co chcą dobrze pokazać sponsorów! Albo też poprawić co nieco wygląd swojego kombi :D
kubas - Nie 31 Sty, 2010

Cytat:
Także nie pozostaje nic innage jak w 2010 wkurzyć sąsiada jakąś fajną grafiką. Customize!


No to marek23 się wkurzy chyba...

ŁukaszS3 - Nie 31 Sty, 2010

Właśnie chciałem ten temat też poruszyć. Mam pytanie czy ktoś z was posiada może taki dosyć ładny i dokładny rysunek Saxo VTS z różnych rzutów? Tzn bok, przód tył? Chciałbym sobie zaprojektować jakieś ciekawe oklejenie a nie mam na czym tego rysować :)
saxorulez - Nie 31 Sty, 2010

ŁukaszS3,

a nie wolisz skorzystać z usług projektanta?? Chyba że sam nim jesteś no to pytania nie było.

Po

106 - Pon 01 Lut, 2010

saxo chyba mam.. jak do wieczora sie nie znajdzie.. to wrzuce
Mick - Pon 01 Lut, 2010

rzeczywiście pełna profeska...
do tego zdjecia robione przez Jimka...

ech... ale pewnie pliczą sobie jak .... za zboże, wiec podziękuję i zwróce się do kogoś innego :/

Vlodarsky - Pon 01 Lut, 2010

Łukasz zapodaj więcej info :)
Kto to robi ? Jakieś prace pokaż tej firmy :)
Bo tak rzucając hasło to nie za wiele zdziałasz :)

Michał - Pon 01 Lut, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Łukasz zapodaj więcej info :)
Kto to robi ? Jakieś prace pokaż tej firmy :)
Bo tak rzucając hasło to nie za wiele zdziałasz :)


był temat o firmie dymusia, sticar, na wiele stron, chyba w kulturce

Jaco - Pon 01 Lut, 2010

Łukaszowi chodzi chyba o to żeby samemu się pobawić w projektownie i jakoś poprawić szarawego saxofona :>

Ja bym chętnie przyjął takie rzuty 106 :] mam kilka pomysłów ale nie wiem jak to będzie wyglądać...

moja pierwsza "rajdówka" po całej nocy w garażu z opalarą wygląda całkiem całkiem ;D


qbica - Pon 01 Lut, 2010

Jaco napisał/a:
Łukaszowi chodzi chyba o to żeby samemu się pobawić w projektownie i jakoś poprawić szarawego saxofona :>

Ja bym chętnie przyjął takie rzuty 106 :] mam kilka pomysłów ale nie wiem jak to będzie wyglądać...

moja pierwsza "rajdówka" po całej nocy w garażu z opalarą wygląda całkiem całkiem ;D

[url=http://img269.images...1mc.jpg]Obrazek[/URL]


ooo, niewiedzialem ze masz takie zdolnosci ;D puga tez bedziesz sam oklejal?? :>

ŁukaszS3 - Pon 01 Lut, 2010

saxorulez napisał/a:
ŁukaszS3,

a nie wolisz skorzystać z usług projektanta??


Pewnie było by dużo lepiej ale musiałbym mu za to zapłacić i poza tym ja mam już dość mocno sprecyzowane to co chcę zrobić teraz tylko chcę sprawdzić jak to wyjdzie.

Dopiero wtedy jeśli mi to nie podejdzie skorzystam z jakiegoś Lojzka projektanta.


saxorulez napisał/a:
Chyba że sam nim jesteś no to pytania nie było.


Ja nawet nie wiem jak projektowanie wygląda :rotfl:

PiTT - Wto 02 Lut, 2010

Jaco napisał/a:
Łukaszowi chodzi chyba o to żeby samemu się pobawić w projektownie i jakoś poprawić szarawego saxofona :>

Ja bym chętnie przyjął takie rzuty 106 :] mam kilka pomysłów ale nie wiem jak to będzie wyglądać...

moja pierwsza "rajdówka" po całej nocy w garażu z opalarą wygląda całkiem całkiem ;D

[url=http://img269.images...1mc.jpg]Obrazek[/URL]

widzę że miałeś tam gwint KW ;)

Jaco - Wto 02 Lut, 2010

PiTT napisał/a:

widzę że miałeś tam gwint KW ;)


wlepki KW dodał już nowy właściciel, przyjechał po niego jakiś pepik i jeździ do dzisiaj co mnie bardzo cieszy bo dużo pracy wpakowałem w to autko :] i fajnie że ktoś o niego dba i to nawet bardzo: www.maluchytabor.cz

martin.h - Wto 02 Lut, 2010

Jaco, powiem ci że taka kolorystyka jak na malarze będzie pasować do puga.
106 - Wto 02 Lut, 2010

martin.h napisał/a:
Jaco, powiem ci że taka kolorystyka jak na malarze będzie pasować do puga.

moj w takich kolorach byl...

badiego w takich kolorach jest...

nawet kuzja w takich kolorach byl

:D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group