To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - News - Megane R.S.

GeKo - Śro 03 Lut, 2010

kubas napisał/a:
Znając inżynierów z Renault wiedziałem że nie usiądą na laurach" - spoczną na laurach chyba się mówi

Można jeszcze osiąść na laurach ;) to chyba autor mial na myśli.

kubas - Śro 03 Lut, 2010

oo a anjas się obija i nie poprawił błędów jeszcze... !
anjas - Śro 03 Lut, 2010

kubas napisał/a:
oo a anjas się obija i nie poprawił błędów jeszcze... !


techniczne poprawiłem :)
w tekst autora nie będę się zagłebial bo nie chcę wyhaczyć latary w dach i latary do środka ;)

Bonczek - Czw 04 Lut, 2010

ps napisał/a:
coś tam o clio.


To mnie w sporcie przeraziło, że układem wnętrza walił zwykłym kondoniastym clio :/

leon - Czw 04 Lut, 2010

Bonczek napisał/a:
walił zwykłym kondoniastym clio :/


zeby niby co ? :> ja tam zużytych kondonów w clio nie wożę :>

FreeMan - Czw 04 Lut, 2010

"kocham" forum sr.pl . ledwo napisalem ze moge sie dowiedziec o rabaty na Megane RS, a tam mnie juz pouczaja jak mam sprzedawac samochody.... a Boraka jak ma pisac artykuly.

http://www.racingforum.pl...&st=20&start=20

M - Czw 04 Lut, 2010

Tak to jest z publicznymi forami, kazdy jest bogiem.
leon - Czw 04 Lut, 2010

freeman czy model do testów o którym wiesz to żółta meganka z pakietem cup. widoczność i rs monitorem która zamówił Pan Rafał z Bamarko w Bytomiu ? czy jednak będzie jeszcze jakaś ?
k-mart - Czw 04 Lut, 2010

leon napisał/a:
Bytomiu


duma mnie rozpiera
:>

FreeMan - Czw 04 Lut, 2010

leon napisał/a:
freeman czy model do testów o którym wiesz to żółta meganka z pakietem cup. widoczność i rs monitorem która zamówił Pan Rafał z Bamarko w Bytomiu ? czy jednak będzie jeszcze jakaś ?


wszystko co mowisz sie zgadza, tylko ze to nie bamarko zamowilo a Renault Polska.
Jest tylko jedna jedyna zamowiona.



NOWE MEGANE COUPE RS 2.0 16V , Kolor Żółty SPORT , fotele przednie kubełkowe Recaro z tapicerką mat
+
pakiet Design R.S. w kolorze szarometalowym; pakiet Komfort; pakiet Cup; felgi aluminiowe 18 cali AX-L czarne matowe; automatycznie włączane światła mijania; dodatkowo przyciemniane szyby tylne boczne i tylna; System R.S. Monitor



Mala aktualizacja:

Demo dla dziennikarzty juz jest w Polsce.

Dzięciołowski, Pieluszynska, Nawrot i Bamarko to koncesjonerzy ktorzy zamowili Megane RS na demo do jazd probnych z dostawa na marzec 2010.

PieQt - Czw 04 Lut, 2010

chyba wiem, kto będzie miał do sprzedania tą po dziennikarzach - i nawet namawiał mnie na nią ;-)
Miniac - Nie 07 Lut, 2010

Bardzo fajny artykuł jest też w poprzednim V12 z Galibierem na okładce. Wogóle to ta gazeta jest przemistrzem jak dla mnie. Niby mają inny 'target', ale co numer fajnie opisują tam kolejne hot hatch'e. W numerze z Megane RS jest też pierwszy jaki czytalem opis Focusa RS w którym dziennikarz nie tyle, że niezdrowo się nie podnieca, co jeszcze wyraźnie diss'uje ten model. :>

btw. revoknuckle był też w clio? którym?

GeKo - Nie 07 Lut, 2010

Podobno w Clio 197
Gaydek - Pon 08 Lut, 2010

Miniac napisał/a:
Bardzo fajny artykuł jest też w poprzednim V12 z Galibierem na okładce. Wogóle to ta gazeta jest przemistrzem jak dla mnie. Niby mają inny 'target', ale co numer fajnie opisują tam kolejne hot hatch'e. W numerze z Megane RS jest też pierwszy jaki czytalem opis Focusa RS w którym dziennikarz nie tyle, że niezdrowo się nie podnieca, co jeszcze wyraźnie diss'uje ten model. :>

Potwierdzam, gazeta pierwyj sort :pom: :pom: :pom: .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group