To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - Budujemy grupę +100

saxorulez - Czw 11 Lut, 2010

ps,

forum pozostaje forum, po prostu chcemy rozwinąć portal, co będzie z korzyścią dla forum

KonradMK - Czw 11 Lut, 2010

a nie dla klubu?
M - Czw 11 Lut, 2010

forum != klub
KonradMK - Czw 11 Lut, 2010

to nie kumam, klub jest chyba ważniejszy od forum? chyba że rozpatrujemy w kategoriach wartości w $$$
k-mart - Czw 11 Lut, 2010

boje sie, ze zaloguje sie w koncu kupa idiotow, efekt bedzie taki ze wszyscy beda gadac o glebach i pilowaniu glowicy, a kazde zabawne OT zostanie srogo karane
:>

M - Czw 11 Lut, 2010

ja tu tylko sprzatam :) O hh.org na fejsbuku powiedzial mi Nelson Piquet :)
saxorulez - Czw 11 Lut, 2010

KonradMK napisał/a:
to nie kumam,


na szczęscie większość kuma i nie robi z tego problemu.

jest coś takiego jak portal WWW>HOTHATCH>ORG i to promujemy na facebooku.

Marek23 - Czw 11 Lut, 2010

I tak nic z tego nie wyjdzie,dlatego nawet tego pomysłu nie krytykuję. Powodzenia tak czy owak. Poza tym pomysł z facebookiem słaby, tym nic się nie zdziała...
M - Czw 11 Lut, 2010

Marek23 napisał/a:
I tak nic z tego nie wyjdzie,dlatego nawet tego pomysłu nie krytykuję. Powodzenia tak czy owak. Poza tym pomysł z facebookiem słaby, tym nic się nie zdziała...

Marek - antagonista optymizmu :)

Marek23 - Czw 11 Lut, 2010

eM napisał/a:
Marek - antagonista optymizmu

Po prostu patrzę na sprawę trzeźwo. Facebook to już śmietnik i mozna sobie podarowac marketing na nim.

Co do reszty, zyczę jak najlepiej,mi nie ubędzie, jesli saxorulez zostanie zaproszony na jakieś testy. Po prostu sobie odliczę 3 sekundy na okrążeniu i będę wiedział na ile dany samochód stac ;D A tak serio,trzymam kciuki i czekam na efekty.

KonradMK - Czw 11 Lut, 2010

saxorulez napisał/a:
KonradMK napisał/a:
to nie kumam,


na szczęscie większość kuma i nie robi z tego problemu.

jest coś takiego jak portal WWW>HOTHATCH>ORG i to promujemy na facebooku.


napisałeś że chodzi o forum a nie portal. ja nie robię problemu tylko zadaję pytania. chyba nikt przez to nie traci?

Janusz - Czw 11 Lut, 2010

KonradMK napisał/a:
napisałeś że chodzi o forum a nie portal. ja nie robię problemu tylko zadaję pytania. chyba nikt przez to nie traci?


Kondzio, przeciez od początku pisali ze chodzi o stronę :wall:

KonradMK - Czw 11 Lut, 2010

Janusz napisał/a:
KonradMK napisał/a:
napisałeś że chodzi o forum a nie portal. ja nie robię problemu tylko zadaję pytania. chyba nikt przez to nie traci?


Kondzio, przeciez od początku pisali ze chodzi o stronę :wall:



saxorulez napisał/a:
ps,

forum pozostaje forum, po prostu chcemy rozwinąć portal, co będzie z korzyścią dla forum


tak tylko pomyślałem że korzyść dla klubu byłaby cenniejsza, forum to tylko narzędzie ale mogę się mylić, zmiany, zmiany...

PiTT - Czw 11 Lut, 2010

KonradMK napisał/a:
Janusz napisał/a:
KonradMK napisał/a:
napisałeś że chodzi o forum a nie portal. ja nie robię problemu tylko zadaję pytania. chyba nikt przez to nie traci?


Kondzio, przeciez od początku pisali ze chodzi o stronę :wall:



saxorulez napisał/a:
ps,

forum pozostaje forum, po prostu chcemy rozwinąć portal, co będzie z korzyścią dla forum


tak tylko pomyślałem że korzyść dla klubu byłaby cenniejsza, forum to tylko narzędzie ale mogę się mylić, zmiany, zmiany...

morda bazylu! :D
zapłać lepiej składkę klubową, tak się przyczynisz do rozwoju klubu :lol2:

KonradMK - Pią 12 Lut, 2010

PiTT napisał/a:
KonradMK napisał/a:
Janusz napisał/a:
KonradMK napisał/a:
napisałeś że chodzi o forum a nie portal. ja nie robię problemu tylko zadaję pytania. chyba nikt przez to nie traci?


Kondzio, przeciez od początku pisali ze chodzi o stronę :wall:



saxorulez napisał/a:
ps,

forum pozostaje forum, po prostu chcemy rozwinąć portal, co będzie z korzyścią dla forum


tak tylko pomyślałem że korzyść dla klubu byłaby cenniejsza, forum to tylko narzędzie ale mogę się mylić, zmiany, zmiany...

morda bazylu! :D
zapłać lepiej składkę klubową, tak się przyczynisz do rozwoju klubu :lol2:


jak będę klubowiczem to zapłacę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group