To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - Budujemy grupę +100

k-mart - Pią 12 Lut, 2010

ja bym lepiej klatke troche rozbudowal zamiast grupy
:]

Dariano - Pią 12 Lut, 2010

Czy tylko ja nie mam konta na FB? Szczerze to nie chcę zakładać mi się konta na kolejnym portalu, styka mi ze jestem na Gronie z którego od dawna nie korzystam i NK.
qbus - Pią 12 Lut, 2010

Ja też nie mam także spoko :)
strick - Pią 12 Lut, 2010

Tez nie mam.
Anonymous - Pią 12 Lut, 2010

ja założyłem dla farmville :rotfl:
Dariano - Pią 12 Lut, 2010

Spoko myślałem że jestem sam. Saxorula ja raczej nie wespre tej zacnej akcji :) Pozdrawiam
KonradMK - Pią 12 Lut, 2010

Dariano napisał/a:
Spoko myślałem że jestem sam. Saxorula ja raczej nie wespre tej zacnej akcji :) Pozdrawiam


Darku nie wiem na ile to ma dla ciebie znaczenie ale sporo ludzi nie korzysta z grona i n-k tylko właśnie z fb. taka moda :)

Dariano - Pią 12 Lut, 2010

KonradMK napisał/a:
Dariano napisał/a:
Spoko myślałem że jestem sam. Saxorula ja raczej nie wespre tej zacnej akcji :) Pozdrawiam


Darku nie wiem na ile to ma dla ciebie znaczenie ale sporo ludzi nie korzysta z grona i n-k tylko właśnie z fb. taka moda :)



Ja nie znam sie na modzie , wiesz że z Garwolina jestem tak zwany cham w mieście.

Janusz - Pią 12 Lut, 2010

Dariano napisał/a:
Czy tylko ja nie mam konta na FB? Szczerze to nie chcę zakładać mi się konta na kolejnym portalu, styka mi ze jestem na Gronie z którego od dawna nie korzystam i NK.


ja nie mam na żadnym z wymienionych ;p

Jakarti - Sob 13 Lut, 2010

Marek23 napisał/a:
Facebook to już śmietnik i mozna sobie podarowac marketing na nim.


generalnie reklama to moja praca i zdziwilbys sie jak wiele mozna uzyskac na FB :)
powiedzenie, ze FB to smietnik to tak jak Internet to smietnik :)

wystarczy dac wyselekcjonowanym osobom dostep do okreslonego kontentu i wtedy to ma sens.
krotko mowiac:
uwazam, ze nie masz racji. poza tym jest to darmowa promocja. na pewno nie zaszkodzi a pewnie poprawi statystyki WWW hh.org.

strick - Sob 13 Lut, 2010

chcecie poprawic statystyki www.hh.org to kazdy z nas moze dac w opis w komunikatorach, juz wtedy tez sie podniesie statystyki.
106 - Sob 13 Lut, 2010

heheh tez nie mam :) ale ja ze wsi jestem...
Jakarti - Sob 13 Lut, 2010

strick napisał/a:
chcecie poprawic statystyki www.hh.org to kazdy z nas moze dac w opis w komunikatorach, juz wtedy tez sie podniesie statystyki.


heheheh
to taka przenosnia byla ;)

chodzi o rozwoj serwisu ;)

PiTT - Sob 13 Lut, 2010

wg. mnie nie zaszkodzi
nie robimy tego w celach zarobkowych, więc nie widzę problemu
jak ktoś nie lubi społecznościówek to niech nie korzysta

Bart - Sob 13 Lut, 2010

bart napisał/a:
portale społecznościowe to frajerstwo


racja, ziom :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group