To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - saxo VTS (Grzesiek vts ) VS saxo VTS (Zowa)

Grzesiek VTS - Pią 02 Cze, 2006
Temat postu: saxo VTS (Grzesiek vts ) VS saxo VTS (Zowa)
Na dzisiejszym spocie postanowilismy sprawdzic co nasze vts potrafią

Wiec tak start udany polowe mego vts z przodu potem dwójka i dalej odchodzę potem już tylko odjeżdżałem do przodu i na końcu z 2 długości dla mnie.
Pomijając ze miałem jeden fal start ale powtórka była poprawna ,myślałem ze równo pojedziemy po tym jak Zowa wygrał z Loko, no ale jednak moje saxo pognało do przodu strasznie nie spodziewałem się takiego biegu sytuacji. Faktycznie zakręty to Ładnie Zowie wychodzą i strzały z wydechu tez sa spoko.

lenny - Pią 02 Cze, 2006

no to gites!!

kiedy jakas reprezentacja HH Krakowskiego przyjedzie do Wawy?!?!? cobyśmy was poznali w koncu..?!

saxorulez - Pią 02 Cze, 2006

zapewne spotkamy sie w połowie drogi jakoś.. np. w lublinie
106 - Pią 02 Cze, 2006

GRATULUJE !

ktos jeszcze z kims jezdzil?

Grzesiek VTS - Pią 02 Cze, 2006

Zobacz do działu spoty tam jeszcze Loko troche napisał.
Anonymous - Pią 02 Cze, 2006

Grzesiu czekaj jak juz zrobie sobie tak jak ma byc autko :D to wtedy dostaniesz baty :D i bede mial oponki dobre po 1 nie o wysokosci 60 i po 2 jakiejs dorej firmy bo te mi sie strasznie slizgaly na starcie. w zasadzie to kurde mozna sie wszystkim tlumaczyc ale liczy sie to ze w obecnej chcwili przegralem :/ tak czy inaczej ladnie Ci saxo idzie :) no i ten prosty wykres.super sprawa mec tak plaski przebieg mocy i momentu
Anonymous - Pią 02 Cze, 2006

saxorulez napisał/a:
zapewne spotkamy sie w połowie drogi jakoś.. np. w lublinie


gdzies w polowie drogi?? to by wypadalo w TYCHACH :D :D:D

Anonymous - Pią 02 Cze, 2006

Kune napisał/a:
saxorulez napisał/a:
zapewne spotkamy sie w połowie drogi jakoś.. np. w lublinie


gdzies w polowie drogi?? to by wypadalo w TYCHACH :D :D:D
zgadza sie :D :) to jak panowie :D jutro w tychach jestescie?? wtedy sie poznamy :D :P
nox - Sob 03 Cze, 2006

to moze przez katowice byście przejechali ?? łukasz odrazu bym ci te zawory pokazał ze faktycznie niepasują....
Grzesiek VTS - Sob 03 Cze, 2006

Gwarantujesz ze dostane baty :D a kurcze zapomniałem to przez moje lusterka, jest mniejszy opór powietrza :P
Anonymous - Sob 03 Cze, 2006

Grzesiek VTS napisał/a:
Gwarantujesz ze dostane baty :D a kurcze zapomniałem to przez moje lusterka, jest mniejszy opór powietrza :P
powaznie pamietasz jak dotykalismy moj stozek i byl zajebiscie goracy?? a ja znalazlem przyczyne tego ze go wciagnalo.tzn jak silnik ciagnie a stozek sie zagrzal to mi srodkiem zasysa stozek i zmniejsza sie przeplyw powietrza. nawet sa wgiecia na stozku wiec do puki nie zrobie z tym to lipa bo sie dusi auto.to tak jakby tobie ktos zatkal nos i kazal biegac :)
strick - Sob 03 Cze, 2006

Jeżeli o mnie chodzi jest mi to obojętne czy w Tychach czy w Katowicach! I tu i tu blisko!!:D
Grzesiek VTS - Sob 03 Cze, 2006

dokładnie ten stożek to jest niezły patent :D ,im prędzej go wymienisz na dolot o Łukasza B. tym lepiej dla ciebie.
Faktycznie gorący to on jest i pozagniatany i jest przy silniku bez dolotu zimnego powietrza.
:562:

Anonymous - Sob 03 Cze, 2006

ale wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim.ze jak silnk ciagnie to srodkiem zasysa stozek.jesli znajdzie sie tylko pod obciazeniem to go zasysa. nie widac tego na wolnych obrotach idlatego nie moglem tego wypatrzec.mozna wypatrzec tylko na wolnych obrotach zagiecie na calym obwodzie mniej wiecej w polowoe stozka
Grzesiek VTS - Sob 03 Cze, 2006

jak zrobisz tak jak ma być to znów sie ustawimy :P jak na razie to spóźniasz za mną :516: ale kiedy chyba musisz mnie dogonic :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group