To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Nurburgring- wspólny wyjazd

Drone - Pią 26 Lut, 2010
Temat postu: Nurburgring- wspólny wyjazd
Mam nadzieję, że to właściwy kącik na taki temat ;)

Planuję pojechać na tor Nurburgring we wrześniu 2010.

Poszukuję chętnych na taki wspólny wyjazd.

Jacek - Pią 26 Lut, 2010

eee, wszystkie pijane bedo we wrześniu
Stf - Pią 26 Lut, 2010

zajebista sprawa. niestety ja tak daleko nigdy nie planuje. pomijam że nieznane mi się wyroki na auto którym latam (w planach z 6-10 upalań do tego czasu). moje zdanie jest takie, że na nurburgring jedziesz tylko na lawecie w 2 lub 4 fury (redukujesz koszty dojazdu, ryzyko powrotu w terminie, w przypadku dzwonka - masz wszystko ogarnięte). kiedyś liczyliśmy że trzeba się liczyć z kosztem rzędu ok. 5kpln/auto ? to jednak jest spory koszt, którym możesz ogarnąć większą część sezonu na lokalnych pojeżdżawkach...
Jacek - Pią 26 Lut, 2010

albo za te 5koła można zrobić ognisko u Hołka
Bart - Pią 26 Lut, 2010

eee, dziwne te wyliczenia

ode mnie to jakieś 1000km, zakładając że jadę hothatchem (a nie oszczędnym dieslem), spalam w obie strony 200 litrów za jakiś 1000-1200zł. Hotel w niemcach kilkadziesiąt €, żarcie tyle samo. Dodatkowo kasa na tor. W Aldi pewnie jeszcze z 20€ by poszło na misie Haribo i tego typu przysmaki :]

GeKo - Pią 26 Lut, 2010

haribo obowiązkowo, choć ostatnio wycziłem nie gorsze w lidlu :D
Bart - Pią 26 Lut, 2010

ja często jestem w niemczech, więc jadam tylko oryginały :>
106 - Pią 26 Lut, 2010

bart napisał/a:
ja często jestem w niemczech, więc jadam tylko oryginały :>

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh adoptuj mnie... ;D

rasta - Pią 26 Lut, 2010

bart, a policzyłeś komplet opon, oraz hebli. Bo jak już tam pojechać to po to by sieknąć kilka kółek. slick w 17-18" kosztuje. Klocki/tarcze też raczej się skończą.
GeKo - Pią 26 Lut, 2010

bart napisał/a:
a często jestem w niemczech, więc jadam tylko oryginały


Psze Paaana orginały są w Osteroich, btw w SCC jest stoisko gdzie mają orginały.

P.S. Kup mi dużą pakę tropikalnych :D na kolejnym wyjeździe pleeeeeeeeease

Bart - Pią 26 Lut, 2010

się ogarnie jakiś zakup grupowy, no problemo :]
Jacek - Pią 26 Lut, 2010

to dla mnie golden miśki, duża paka
martin.h - Pią 26 Lut, 2010

Robiąc kilka kółek, ledwo co zapoznasz się z torem, poza tym trzeba wziąźć pod uwagę wypadki losowe, jak wypadnięcia z toru, w takich przypadkach tor jest zamykany. Druga sprawa to deszcz, w takich warunkach też nie pojeździsz, a we wrześniu w górach deszcz jest bardzo prawdopodobny. Więc aby mieć pewność, że sobie pojeździsz trzeba zaplanować taki wyjazd na conamniej 3 dni.
Jeśli policzysz sobie opony, paliwo, hamulce (na torze jest dużo miejsc gdzie jedzie się 150-200 km/h), nocleg, opłatę za tor to szybko okaże się, że wspomniane przez Stf'a 5k zł może okazać się za mało.
W 2008 roku była na torze ekipa z 4turbo i nie jest to raczej przyjemność dla "biednych".

rasta - Pią 26 Lut, 2010

Czyli sugerujesz, że fiatem jeździ biedota :D
martin.h - Pią 26 Lut, 2010

rasta napisał/a:
Czyli sugerujesz, że fiatem jeździ biedota :D


Nie, skądże. Jesli chłopak ma na to pieniądze to jak najbardziej niech jedzie.
Ale spójrzmy prawdzie w oczy, ile na forum jest osób które byłyby w stanie wydać lekką reką 4-5k zł na to aby zrobić kilka/kilkanaście kółek na ringu?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group