To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Nurburgring- wspólny wyjazd

Greg - Sob 27 Lut, 2010

Panowie, a ile wychodzi łącznie laweta na 4 auta w obie strony? Rozumiem, że to opcja, że wszyscy jadą lawetą a nie osobnym autem? :)

ja bym się chętnie wybrał, ale pewnie jeszcze nie teraz. Chyba, ż mi wpadnie kasy trochę. :D Natomiast bałbym się o siebie i auto, jednak wolałbym mieć klatkę, pomijając kwestie kary za ew. zniszczenie toru z której bym sie nie wypłacił, to robi się niebezpiecznie.

Musze policzyć ile wychodzi wypożyczenie auta tam. :) Np. Clio 200 albo R26.R. :devil:

Bonczek - Sob 27 Lut, 2010

U nich na stronie jest napisane, że przejazdy dla chętnych, ich własnymi autami, będą w miarę możliwości organizowane codziennie (otwarcie toru 05.03.2010 13:00), cennik przedstawia się następująco:
1 okr. - 22€
4 okr. - 75€
8 okr. - 145€
15 okr. - 250€
25 okr. - 390€
Całoroczny karnet - 1075€

Pamiętam jak analizowaliśmy temat w zeszłym roku, ponieważ kolega chciał jechać tam na swoje 25 urodziny. Dotarliśmy do kilku ukrytych kosztów, ale nie mogę znaleźć obecnie mail`a od nich; w każdym razie pamiętam takie rzeczy:
- uszkodzenie jednego elementu bandy 1250€
- holowanie z toru (możliwe tylko przez ich pojazd) 450€
- czyszczenie toru 350€

martin.h - Sob 27 Lut, 2010

Bonczek napisał/a:
- holowanie z toru (możliwe tylko przez ich pojazd) 450€


Wjeżdżając francuzem może się zrobić niebezpiecznie drogo ;D :rotfl:

Bonczek - Sob 27 Lut, 2010

Może da się zrobić holowanie grupowe :lol2: ;)
k-mart - Sob 27 Lut, 2010

Greg napisał/a:
Musze policzyć ile wychodzi wypożyczenie auta tam. :) Np. Clio 200 albo R26.R.


Gdzies juz byl taki temat.

Stf - Sob 27 Lut, 2010

Bonczek napisał/a:
- uszkodzenie jednego elementu bandy 1250€
- holowanie z toru (możliwe tylko przez ich pojazd) 450€
- czyszczenie toru 350€


no to jeśli wpadasz grubiej w bandę to zostawiasz furaka i spie....... ;)

Bonczek - Sob 27 Lut, 2010

Dlatego wydaje mi się, że jeżeli chodzi o sam fakt przejechania się i jesteśmy w stanie sobie odmówić jazdy naszym ukochanym pojazdem to warto zainteresować się wypożyczeniem na miejscu wyścigówki bo to się zaczynało jakoś od 300 jurków, a było już w tym ubezpieczenie :] no i odpadają koszty eksploatacyjne i wacha w sporej czesci.
Stf - Sob 27 Lut, 2010

kiedyś na forum analizowaliśmy koszty wypożyczenia i okazywało się że w razie dzwonka jesteś gruuuubą kasę w plecy.
Bonczek - Sob 27 Lut, 2010

Kurde, napiszę do nich mail`a w poniedziałek.
Jakarti - Sob 27 Lut, 2010

Stf napisał/a:
kiedyś na forum analizowaliśmy koszty wypożyczenia i okazywało się że w razie dzwonka jesteś gruuuubą kasę w plecy.


dokladnie,
chodzilo o to, ze ubezpieczenie pokrywa cos tam cos tam a dod. i tak trzeba placic za naprawe toru :/

kamil - Sob 27 Lut, 2010

a obawiam się, że ktoś zachaczyłby bandę :/
Bart - Sob 27 Lut, 2010

hehe, fajny temat. Weźcie pod uwagę, że ciężko jest skrzyknąć 20-30 samochodów, żeby w polsce jakiś tor wynająć, a tu proszę - na lorze do niemiec w kilka samochodów :rotfl:
Anonymous - Sob 27 Lut, 2010

ten temat jest :lol2:
GeKo - Sob 27 Lut, 2010

ale przynajmniej wiemy ze Bart może ogarnąć ori haribo :rotfl:
M - Sob 27 Lut, 2010

Haribo robi się z kości i szpiku wieprzowego - dziekuje postoję
Przepraszam ze wam obrzydziłem ;D
Ale moje dzieciństwo (tata pracował dużo w DE za komuny) też legło w gruzach :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group