To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - Clio Gordini

Marek23 - Pią 05 Mar, 2010

CHRZANEK napisał/a:
W Abarcie jest przynajmniej pakiet "esseesse"...

Tylko,że Abarth nawet z esseesse jest wolny pod każdym wzgledem.

Clio Sport i Clio Sport Cup jak dla mnie miażdżą. Ostatnio jeździłem wrxem i jednak dozowanie gazu w turbo jest trudniejsze niz w N/A. Dlatego w ośce wolę może nie tak szybkie na prostej clio sport niż turbodynomena. Ale Gordini to porażka.

rasta - Pią 05 Mar, 2010

[quote="Marek23"]
CHRZANEK napisał/a:
Ostatnio jeździłem wrxem i jednak dozowanie gazu w turbo jest trudniejsze niz w N/A.


Dopiero to odkryłeś :lol2:

Marek23 - Pią 05 Mar, 2010

Cytat:
Dopiero to odkryłeś :lol2:

Odkrylem,ze jak w seryjnym wrxie to przeszkadza jezdzac na kolcu po lodzie, to sie nie dziwie,ze Twoją wydmuszke objechało Aygo na asfalcie. :lol2: Moze kiedys zrobie symulacje
jak sie jezdzi tym Twoim turbo lotem...zaloze drewniane sandaly, wtedy feeling powinien byc podobny... Czyli doszedłem do sedna. Pewno jestes dobrym kierowcą, tylko auto masz z dupy :]

M - Pią 05 Mar, 2010

FIGHT!
Marek23 - Pią 05 Mar, 2010

eM napisał/a:
FIGHT!

:rotfl:

rasta - Pią 05 Mar, 2010

Marek23 napisał/a:
Cytat:
Dopiero to odkryłeś :lol2:

Odkrylem,ze jak w seryjnym wrxie to przeszkadza jezdzac na kolcu po lodzie, to sie nie dziwie,ze Twoją wydmuszke objechało Aygo na asfalcie. :lol2: Moze kiedys zrobie symulacje
jak sie jezdzi tym Twoim turbo lotem...zaloze drewniane sandaly, wtedy feeling powinien byc podobny... Czyli doszedłem do sedna. Pewno jestes dobrym kierowcą, tylko auto masz z dupy :]


Tak się składa, że finalnie nie objechało no i pominę kwestię opon kto jakie miał. No i wtedy to nie była u mnie wydmuszka :P

Marek23 - Pią 05 Mar, 2010

rasta napisał/a:

Tak się składa, że finalnie nie objechało no i pominę kwestię opon kto jakie miał. No i wtedy to nie była u mnie wydmuszka :P

Ok,no to sorry, mors zawsze z przodu,niech swistak Ci dlugo sluzy ;D

k-mart - Pią 05 Mar, 2010

na dzien dzisiejszy, sam kupil bym transita
Jacek - Pią 05 Mar, 2010

mistrz wyścig był :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group