To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

michool_vt - Pią 24 Cze, 2011

karwa dowcipnisie sie znalazly :]








ps. we wtorek latałem dłużej i nic nie wyciekło o_O i hamulce jakos lepiej działaja :rotfl:

TomsoN - Sob 09 Lip, 2011


ziober - Sob 09 Lip, 2011

Niestety jeden z poszkodowanych maluchów jest mojego znajomego. Tyle pracy poszło się pier..... :(
Barejka - Sob 09 Lip, 2011

wogole sopocki odcinek to juz nie gsmp tylko jakis dakar, taki wyryp ze chuj
Przem_106 - Nie 10 Lip, 2011

Byłem popatrzec i słyszałem o tej akcji. Nie mogłem sobie wyobrazic jak to się stało. Szkoda Wojtka, bo dobrze szło, ale tak prostował prawą nogę, ze az urwał pedał gazu :lol2:
Anonymous - Nie 10 Lip, 2011

ten typ zemdlał , czy zasłabł cy co on zrobił ?
ziober - Nie 10 Lip, 2011

Też byś padł, jakby ktoś zniszczył auto w które włożyłeś mnóstwo czasu i kasy. I to w sumie zniszczył w głupi sposób.

Wg mnie, to wina organizatora. Samochody od mety lotnej powinny stać 200m, a były jakieś 120-130m. Na onbordzie Steca widać, ze przelatuje tam mając niecałe 160km/h.

martin.h - Nie 10 Lip, 2011

ziober napisał/a:
Też byś padł, jakby ktoś zniszczył auto w które włożyłeś mnóstwo czasu i kasy. I to w sumie zniszczył w głupi sposób.

Wg mnie, to wina organizatora. Samochody od mety lotnej powinny stać 200m, a były jakieś 120-130m. Na onbordzie Steca widać, ze przelatuje tam mając niecałe 160km/h.


Wina organizatora winą organizatora, ale dlaczego on tam złamał to clio ? o_O

Jakarti - Nie 10 Lip, 2011

no chyba chcial zaszpanowac i jak to bywa - nie udalo sie :D
szkoda maluszka

Mick - Nie 10 Lip, 2011

uff, dobrze że nie pojechałem tego Sopotu, bo pewnie też by mnie kusiło tak zrobić :]
Rozumiem, że Kondziu Tadla ma rozbitego malca i kto jeszcze?

Przem_106 - Nie 10 Lip, 2011

Wszystkie pralki dzisiaj jadą, nie jest chyba tak zle ;D
budzik - Nie 10 Lip, 2011

Mam pas przedni do malca to moge mu sprzedac :D . A tak na serio to szkoda,ja zaluje ze mnie nie ma tam tylko siedze w gooracym KRakowie.
Anonymous - Nie 10 Lip, 2011

14.21 Wypadek przy PO 18 Mariusz Stec dachował - samochód stanął w płomieniach. Mariusz wyszedł z samochodu o własnych siłach. Służby ratownicze na trasie. Podjazd przerwany
Greg - Nie 10 Lip, 2011


jarek-malopolska - Nie 10 Lip, 2011

ja pierdole.. ale sie kurwa dzieje xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group