To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Formula 1

saxorulez - Śro 11 Gru, 2019

Kenet napisał/a:
Oglądałem w tym roku prawie wszystkie wyścigi, ale tylko ze względu na Kubicę. Formuła 1 zabrnęła moim zdaniem w ślepy zaułek i nie da się tego uratować przy założonym kursie - ekologicznym.


ja też oglądałem F1 w tym sezonie, i pomimo tego że na mecie wygląda to smutno, to mimo wszystko ten sezon miał kilka fajnych momentów. Dostarczali tego Lecler z Maxem np. Silverstone jeśli dobrze pamiętam. W środku stawki też fajna walka była np. Carlos Sainz. Nie jest aż tak żle moim zdaniem.

Kamill - Śro 11 Gru, 2019

Ja nawet pojechałem na Monze osobiście. Wybierającym się polecam zabranie kaloszy po kolana i dużo cierpliwości :)
Kenet - Czw 12 Gru, 2019

saxorulez napisał/a:
Kenet napisał/a:
Oglądałem w tym roku prawie wszystkie wyścigi, ale tylko ze względu na Kubicę. Formuła 1 zabrnęła moim zdaniem w ślepy zaułek i nie da się tego uratować przy założonym kursie - ekologicznym.


ja też oglądałem F1 w tym sezonie, i pomimo tego że na mecie wygląda to smutno, to mimo wszystko ten sezon miał kilka fajnych momentów. Dostarczali tego Lecler z Maxem np. Silverstone jeśli dobrze pamiętam. W środku stawki też fajna walka była np. Carlos Sainz. Nie jest aż tak żle moim zdaniem.


Ale to dalej są tylko momenty. Cała eko otoczka jest na tyle żenująca, że ja w przyszłym roku już bez skrupułów bojkotuję F1.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group