To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Formula 1

saxorulez - Nie 14 Mar, 2010

leon napisał/a:
pod koniec decyzja teamu przestal gonic Barichello


skąd takie info?

Bad-i - Nie 14 Mar, 2010

mistrz nudny wyścig :(
z tymi nowymi przepisami zabiją sami ten sport

martin.h - Nie 14 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
mistrz nudny wyścig :(
z tymi nowymi przepisami zabiją sami ten sport


Zgadzam się, z tym brakiem tankowania tylko to dobili.

k-mart - Nie 14 Mar, 2010

ale urwal! ale to bylo dobre!
k-mart - Nie 14 Mar, 2010

Za beznadziejnym wynikiem Roberta stoi nikt inny jak LAGADULA.
Taki wplyw ma ta gnida na niego.

martin.h - Nie 14 Mar, 2010

k-mart napisał/a:
Za beznadziejnym wynikiem Roberta stoi nikt inny jak LAGADULA.
Taki wplyw ma ta gnida na niego.


:rotfl:

Ja dodam tylko jedno, patrząc na dzisiejszy wyścig, pomimo że nieudany dla Roberta, możemy być optymistami. Do Ferrari i Red Bulla (Vettela), Renault dużo traci, ale już z takimi teamami jak McLaren czy Mercedes może powalczyć jak równy z równym.

Szkoda tylko, że nie robi się nic dla poprawy widowiskowości. Czy nie można by było zrobić dwóch wyścigów? Tak jak to jest w WTCC czy innych dyscyplinach. Do drugiego startujemy, w odwrotnej kolejności niż miejsca uzyskane w pierwszym wyścigu, na pewno byłoby to bardziej widowiskowe i przyciągnęło by większą liczbę osób przed telewizory. Ja oglądam F1 tylko ze względu na Roberta, gdyby nie on to pie.rdol.nął bym tym wszystkim.

bizon - Nie 14 Mar, 2010

martin.h napisał/a:
Ja oglądam F1 tylko ze względu na Roberta, gdyby nie on to pie.rdol.nął bym tym wszystkim.

calkowicie sie zgadzam

fydi - Nie 14 Mar, 2010

ja powiem tylko jedno: "schumacher nie lubi aut podsterownych"...... OMG!
Bart - Pon 15 Mar, 2010


Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

hm, w sumie pierwszy wyścig niczego zaskakującego ani rozstrzygającego nie przyniósł, wiadomo było że ferrari i czerwone byki będą najszybsze.
Renault w sumie nieźle jeśli chodzi o czasy, myślałem że będzie gorzej.
Zakaz tankowania jak dla mnie ciekawa rzecz, nie bedzie taktyki zwiazanej z iloscia paliwa na starcie, ale niestety wyprzedzeń też chyba nie bdzie zbyt wiele przez to..

Poza tym wiało nudą...

Komentarz Borowczyka.... yapyerdole
odpaliłem sobie live timing i sciszyłem tv

Janusz - Pon 15 Mar, 2010

dla mnie ogólnie cały ten sport wieje nuda.... aczkolwiek z powodu braku kompa w domu postanowiłem to oglądnąć, i nawet mi się podobało, może dlatego ze tor był stosunkowo "nierówny" i się przez to jakoś taka ciekawiej oglądało bo wyglądało z jest walka. No i generalnie nadrobienie 10 miejsc może napawać lekkim optymizmem ze jednak ten francuz coś jedzie :)
Bart - Pon 15 Mar, 2010

taką mam refleksję ogólnoformułopierwszą...

Nigdy jakimś wielkim wielbicielem F1 nie byłem, w sumie to interesowało mnie w tym sporcie głównie to, żeby czerwone samochody z koniem w logo były gdzieś z przodu.
Ale odkąd zrobił się z tego sport narodowy, baby na targu dysputują o ostatnim wyścigu to olałem temat.
Plus jeszcze drażniący polakocentryzm - relacje z wyścigu to właściwie relacje z dokonań niejakiego Kubicy, Nasz Robert to, Nasz Robert tamto, Naszego Roberta skrzywdzili, bla bla bla.

Dziękuję za uwagę.

Janusz - Pon 15 Mar, 2010

bart napisał/a:
taką mam refleksję ogólnoformułopierwszą...

Nigdy jakimś wielkim wielbicielem F1 nie byłem, w sumie to interesowało mnie w tym sporcie głównie to, żeby czerwone samochody z koniem w logo były gdzieś z przodu.
Ale odkąd zrobił się z tego sport narodowy, baby na targu dysputują o ostatnim wyścigu to olałem temat.
Plus jeszcze drażniący polakocentryzm - relacje z wyścigu to właściwie relacje z dokonań niejakiego Kubicy, Nasz Robert to, Nasz Robert tamto, Naszego Roberta skrzywdzili, bla bla bla.

Dziękuję za uwagę.



Tak, i tka będzie z każdym sportem w którym albo wygrywają Polacy, albo są gdzieś w czubie.... Tutaj może jakichś sukcesów kubica nie ma ale to prestiżowy sport, wiec już wszyscy się jarają... Jak przestanie sie liczyć, albo odejdzie to wszyscy oleja f1. Tak samo jest ze skokami, z siatkówka, no i teraz się pewnie zacznie z Justysią Kowalczyk... i tym jej posuwaniem się na nartach.

M - Pon 15 Mar, 2010

Radze wam nie patrzeć na kubicomanię bo to jest medialna kakofonia.
Jeśli coś wa naprawdę interesuje i pasjonuje to nie oglądacie się na innych.
Ja tam jestem dumny ze nasz rodak jeździ w F1, z samego faktu ze jest mi kibicuję chociaz F1 interesuję się od początku lat 90' a nie od czasu "kubicy".

k-mart - Pon 15 Mar, 2010

LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE

LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE

LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE

LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE

LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE
LATARA W LAGADULE



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group