To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Formula 1

Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

:lol2: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

bart napisał/a:
Nigdy jakimś wielkim wielbicielem F1 nie byłem, w sumie to interesowało mnie w tym sporcie głównie to, żeby czerwone samochody z koniem w logo były gdzieś z przodu.
Ale odkąd zrobił się z tego sport narodowy, baby na targu dysputują o ostatnim wyścigu to olałem temat.
Plus jeszcze drażniący polakocentryzm - relacje z wyścigu to właściwie relacje z dokonań niejakiego Kubicy, Nasz Robert to, Nasz Robert tamto, Naszego Roberta skrzywdzili, bla bla bla.

Dokładnie kuźwa, zgadzam się w 100%

Ja miałem podobnie ze skokami narciarskimi, interesowałem się kiedy jeszcze nikt w polsce nie wiedział co to jest, a kiedy już wszyscy Polacy zostali ekspertami od smarowania nart to mi się kompletnie odechciało...

Na F1 patrzyłem jednym okiem od jakichś 10 lat, obecnie niewiele się zmieniło w moim podejściu...

Dżizas, mam nadzieje że żaden Polak nic nie osiągnie w rajdach :rotfl:

Aha, teraz w Polsce ogląda się "Kubicę" a nie F1 :rotfl:

strick - Pon 15 Mar, 2010

Andree mam podobnie.
Kiedys dla F1 namowiłem ojca na Cyfre, bo było tam 8 specjalnych programow podczas wyscigu :) ale przestałem sie tym interesowac, keidy Schumi zdominował to, bo sie zrobiło nudne... A teraz jak włacze sobie F1 to tylko po to by zasnać łatwiej :D

Skoki ogladałem od poczatkow lat 90, ale tylko konkurs 4 skoczni, zawsze siedziałem z dziadkami i ogladalismy, ale oczywiscie jak wszyscy stali sie specjalistami, to sie odechciało juz ogladania...

Teraz Kosciuszko jezdzi s2000, to teraz pewnie beda sami specjalisci od rajdów, Hołkowi zacznie jeszcze lepiej isc w rajdach terenowych to i od tego beda specjalisci...

Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

Kuźwa ja też namówiłem starego na cyfrę właśnie przez F1 :rotfl:
anjas - Pon 15 Mar, 2010

Ja zacząłem się interesować F1 kiedy Fangio odnosił swoje największe sukcesy. Dla F1 namówiłem ojca, żeby kupić pierwszy czarno-biały telewizor.
Ale ch.uj to dało, bo i tak byl tylko program pierwszy.

A teraz śmieszy mnie ta cała Kubicomania... Przestawiłem się na pływanie synchroniczne, bo tym się nikt nie interesuje.

Michał - Pon 15 Mar, 2010

:rotfl: :rotfl:
Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

hehehehe :rotfl: a ja się curwa na curling przerzucę :rotfl:
michool_vt - Pon 15 Mar, 2010

jak dzieci,

monte carlo w tv tez bylo nudne...

Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

Jak dla kogo ;)
michool_vt - Pon 15 Mar, 2010

szkoda ze nie robią relacji do TV z wyrazowa albo lublina, alez by bylo ciekawie :]
Anonymous - Pon 15 Mar, 2010

hehe, ale tak na bogato, z biforem albo afterem :rotfl:
to by było po 23 i +18 :rotfl:

106 - Czw 18 Mar, 2010

ekspert f1 w polsacie, ubiegloroczny zwyciezca vw polo cup w tym roku jezdzacy
w pucharze vw sirocco - maciek steinhof - promuje..... :



saxorulez - Czw 18 Mar, 2010

serio?? czy tylko jak na prawym u Ciebie siedzi :)
saxorulez - Pon 22 Mar, 2010

Nowa koleżanka w teamie Roberta

http://www.natacha-gachna...oting-en88.html

Kurde ma 23 lata a wygląda na +30

k-mart - Pon 22 Mar, 2010

saxorulez napisał/a:

Kurde ma 23 lata a wygląda na +30


% robia swoje :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group