To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - Testy układów dolotowych w Clio 172/182

Janusz - Wto 11 Maj, 2010

GeKo napisał/a:
przez 5minut to wiesz jaka sauna się tam zrobi :D jak mu po tym wypluje 100KM to będzie dobrze ;)

przeca drzwi się otworzy, nawiew puści :D będzie dobrze

lepiej mi wiesz co sprzedaj :D

GeKo - Wto 11 Maj, 2010

wlaśnie się zastanawiam czy mi potrzebne to :]
k-mart - Nie 23 Maj, 2010

zamknijcie ten temat prosze

lepiej przepic kase niz wydac na wyloty

Bart - Pon 24 Maj, 2010

ale przy wyborze - dolot vs. odlot (.pl) decyzja już nie będzie taka prosta :>
GeKo - Pon 24 Maj, 2010

masz rację za jakiś przyzwoity dolot można mieć kilka godz std. odlotów lub jakiś VIP odlot :D
ade - Wto 25 Maj, 2010

wasq napisał/a:
a jakbym po pomiarze przejechal sie kawalek i wrocil to nie bedzie to sami ?????


no wlasnie tak mi sie wydaje, ze w aucie z XXI wieku pewnie juz jest jakas autoadaptacja i elektornika musi sie dostosowac do nowych warunkow...

Niemy - Śro 26 Maj, 2010

Geko co z carbo dolotem do saxofona? bo mój nibyraceland się już troche bardzo przytopił xD
Anonymous - Czw 03 Cze, 2010

Pytanie do właścicieli sportów! Jak macie zrobiony dolot powietrza do puszki. Seria widzę przechodzi przez jakiś termostat i tyle.
Czy macie tak zrobione czy lepiej poprostu wypiąć ten termostat i poprowadzić powietrze spirorurą gdzieś ze zderzaka do puchy?

Janusz - Czw 03 Cze, 2010

agentczor napisał/a:
Pytanie do właścicieli sportów! Jak macie zrobiony dolot powietrza do puszki. Seria widzę przechodzi przez jakiś termostat i tyle.
Czy macie tak zrobione czy lepiej poprostu wypiąć ten termostat i poprowadzić powietrze spirorurą gdzieś ze zderzaka do puchy?

daj foty, to pogadamy ;p

TOXIC - Czw 03 Cze, 2010

agentczor, mowisz chyba o "zaworze akustycznym" (tym przymykającym na wejsciu. Mozna to spokojnie wywalic. Podskocz w sobote do wyrazowa to zobaczysz całą przegladówke dolotów na wlasne oczy :)

Opcji na dolot jest kilka ale moja rada nie przesadzaj z pojemnoscia układu bo pogorszysz dolny zakres (taka mała podpowiedz ;) )

Anonymous - Pią 04 Cze, 2010

Dokładnie o ten zawór chodzi. Chcę zostawić seryjną puchę tylko z zimnym nawiewem.
Co do wyrazowa zostałem urządzony pracą w sobotę...
Po pracy jadę do Kr do sokoła na wymiane świec, oleju i napinacza paska osprzętu.
Ale następny termin upaleniowy to jużna bank będe i to sportem :D

EmerytRs2 - Śro 23 Lis, 2011

jak było doprowadzone powietrze przy układach typu stożek, puszka ITG?
chodzi mi o doprowadzenie z zewnątrz?
jakie kolanka , rury stosowaliście do montażu?

GeKo - Śro 23 Lis, 2011

EmerytRs2 napisał/a:
jakie kolanka , rury stosowaliście do montażu?

pasujące

Rasputin - Śro 23 Lis, 2011

Jak zobaczyłem ten temat,to od razu wiedziałem,że tylko Emeryt mógł go odkopać :]
GeKo - Czw 24 Lis, 2011

Sie zaczyna szukanie koni :rotfl: , rozwiązanie jest proste, ale zrobi dziure w wykresie między 2700 a 3700obr, doprowadzenie rurki do ITG trochę poprawiało sytuacje, pewnie Miniac mógłby pomóc, bo kiedyś się wypowiadał na temat średnic wlotów do boxów powietrznych, ale trzeba by się pobawić na hamowni.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group