To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxo vts VS Toyota Avensis

Grzesiek VTS - Pon 05 Cze, 2006
Temat postu: Saxo vts VS Toyota Avensis
Działo się to wczoraj, jadę sobie spokojnie pusto na drodze ,słucham CD wypalonej świeżo, dobra starczy teraz opis co sie działo.
Spotkałem wczoraj Toyota Avensis 2L Wypasiona na felgach 17 z glebie spora.
Jechałem spokojnie nagle w wstecznym cos się zbliża z duża prędkością a wiem ze światła do których się zbliżam trzymają kupe czasu, obok mnie śmignęła TOYOTA dojeżdżam spokojnie do światłe Kierowca patrzy w moja stronę i spuszcza szybe to ja tak samo pogadamy myślę?? kolo pyta czy nie chciał bym się Ciąć i pytac co tam jest pod masak a ja ze 1,6 16v to od razu mu się morda ucieszyla i mowi „„„ no nie wiem bo u mnie 2.0 dłubany trochę a u ciebie 1,6 masz jakieś szanse””””” kolo chyba nie wie co znaczy VTS.
TO jedzimy troche sliska nawierzchnia to spokojnie ruszam z 2 tysia delikatnie Mielno kolami VTS toyota bez poślizgu i tak saxo było z przodu od razu o ¾ dlubosci Saxo potem 2 i caly czas toyota w tyle i tak do 140 zwiększałem dystans potem już odpuściłem i złapały nas kolejne swiatla. Wlasciciel Toyoty się załamał mowi ze się nie spodziewał takie kopa w saxo to mu wytłumaczyłem co znaczy VTS na listwie z boku i tak Pan w swoim pieknym samochodzi zostal w tyle, Powiedzial ze pierwszy raz go saxo wyprzedziło a ja na to w koncu VTS w dodatku Czarny :562: .


http://www.zeperfs.com/duel137-366.htm

ps - Pon 05 Cze, 2006

TO jest znecanie sie nad slabszym! - te avensisy za bardzo nie jeżdżą (dane z porównaniem - zwłaszcza przyspieszenie są chyba nieco przesadzone). Ciekawe co gościu miał dłubnięte... Nie słyszałem jeszcze o dłubaniu tych silników. Może miał tak zawadiacko doczepioną końcówkę wydechu jak to sie czasem widuje w avensisach :D
Dariano - Pon 05 Cze, 2006

To ja juz nie bede zakladał nowego tematu wczoraj skilowalem kolege w jego nowym mondeo 2,5 V6 jakies ze 3-4 długosci :P powiedział ze sie zemsci niedługo bo juz mu robia audi S4 :570:
lenny - Pon 05 Cze, 2006

grzesie,
ave nie jeżdżą prawie, wiem bo miałem ave w poprzedniej budzie 2,0l
jak na 130 KM to naprawdę było wolna choć i tak nową budę z 2,0 VVTi 150 KM robiłem
jak chciałem...

ale... kill to kill!
:564:

Jakarti - Pon 05 Cze, 2006

Avensis to nawet ja objechalem kiedys z kolega miskiem i jego dziewczyna :D a kierownik chyba z corka byl i mina mu zrzedla :D nie przyszpanowal przed coreczka :)
Peter - Pon 05 Cze, 2006

ja sie kiedys na trasie z taka bawilem z rolowanego.tak od 150 do 190.pozniej na kolesia czekalem i tak pare razy.ale dobrze ze utarles nosa temu snobowi :P
Grzesiek VTS - Pon 05 Cze, 2006

jak ktoś obraza mojego VTS mowi ze ma 2.0 a ja
TYLKO
1.6 to co mam mu popuścic ??? NIGDY :560:

kolo sie przekonał co potrafi VTS :P

strick - Pon 05 Cze, 2006

Za to TYLKO, dobrze by było jakby sie na reszte ekipy HOTHATCH nadział na drodze! :D
Niemy - Wto 06 Cze, 2006

pieknie go zalatwiles :D

bo on ma 2,0 to juz torpeda :P

VTS rulez :)

lenny - Wto 06 Cze, 2006

Grzesiu, to może daj znać jak bedziesz w wawie man!!
:]
chętnie pokazałbym Ci co znaczy 2l...:]

M - Wto 06 Cze, 2006

lenny napisał/a:
Grzesiu, to może daj znać jak bedziesz w wawie man!!
:]
chętnie pokazałbym Ci co znaczy 2l...:]

hehehe jak się rozkręcił :D

Niemy - Wto 06 Cze, 2006

lenny napisał/a:
Grzesiu, to może daj znać jak bedziesz w wawie man!!
:]
chętnie pokazałbym Ci co znaczy 2l...:]


chodzilo oczywiscie o 2l w aucie klasy sredniej a nie dlubane 2l w HH :P

Dariano - Wto 06 Cze, 2006

Lenny sie podkozacza :D :D :D :D :D :D
Loko - Wto 06 Cze, 2006

Konie udeżają mu do głowy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group