To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tylna belka Pug 306

Vlodarsky - Śro 14 Cze, 2006

to tanio 400 zł jeśli to oryginał.

a co Ty za silnik masz w tym samochodzie ?

Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

W tej 306 mam tylko 1.4:(( ale caly czas szukam gti-6 :D
Vlodarsky - Śro 14 Cze, 2006

kubag - najlepsze wyjście... kup sobie używaną belkę z prawie nowego samochodu bo taką trafisz na allegro albo z ogłoszenia i złóż to na nowych łożyskach. To jest najlepsze wyjście moim skromnym zdaniem. Ja bym właśnie tak zrobił. a tak na marginesie to często znajdziesz w komplecie z poduszkami.
Michał - Śro 14 Cze, 2006

a czemu ma nie podjechać do serwisu jakiegos i ja poprostu naprawić ?? bo kupi uzywaną za 500 zeta i sie okaze ze znowu zacznie mu strzelać niedługo. Jak pojedzie ja zrobić to mu nareperują i tyle
Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

Taak Michał ma rację. Najlepiej podjechać do warsztatu i tam zrobią jak trzeba.
Kupno używanej to ruletka

Anonymous - Śro 14 Cze, 2006

Sam jestem w stanie ja zrobic:) Mam odpowiednie warunki http://w8.grono.net/gallery/870761/ do tego lubie taka robote dlatego sam sie za to wezme. Ostatnio zrobilismy przedni intercooler w ibizie 1.9Tdi zrobionej na 140KM. Cofnelismy chlodnice zalozylismy intercooler(od nowego golfa 2.0 Tdi) pospawalismy orurowanie z nierdzewki. Takrze licze na to ze belke tez dam rade zrobic, niewydaje mi sie zeby to byla jakas wielka filozofia. Radze sie bo chce to zrobic porzadnie nielubie fuszerek i niedorubek:) A belka zregenerowana ma prawie takie same wlasciwosic co nowa. Wiec niewidze sesu kupowania urzywanej. Szczegolnie ze mam powymienieane lozyska na piastach na nowe amorki bebny i szczeki sa ok. WIec jak wymienie lozyska i poduszki to bedzie zawieszenie z tylu jak nowe:)
Vlodarsky - Pią 16 Cze, 2006

kubag ma te właściwości... ale zależy jakie masz czopy... bo te polskie nadają się na wkładanie sobie w dupe jedynie, a też myśle, że sie szybko wytrą...
Znajomy do ZXa kupił sobie belkę taką po 5 albo 6 tys km i złożył na nowych łożyskach i będzie ją miał na jakieś 80 tys km a takie czopy wytrzymują między 20 a 30 tys km

Anonymous - Sob 17 Cze, 2006

no ja chce kupic orginalne. Gosc na czerniakowskier kolo bartyckiej ma sklep z czesicmi do puga i chandluje tylko orginalami w cenach nizszych niz w servisie duzo nizszych
Anonymous - Sob 17 Cze, 2006

Tak tak właśnie mi się przypomniało.
na ul. Czerniakowskiej jest kolo i ma graty to Peugotów-jak miałem 106 to tam zaopatrywałem się w graty.

Anonymous - Śro 05 Lip, 2006

Jako ze prace nad belka dobiegly koncu potrzebuje teraz kupic dobry plyn hamulcowy bo wymianiema odrazu w calym ukladzie. Zdecydowalem sie na plyn klasy dot 5.1 a konkretnie ferrodo racing. I mam kolejne pytanie z tym zwiazane gdzie go moge kupic w warszawie??
Jakarti - Czw 06 Lip, 2006

numery gg do ludzi ktorzy zajmuja sie hamulcami i napewno jesli nie maja w sprzedazy powiedza gdzie:

7326260 <- ten chyba troszke bardziej zaawansowany w temacie jest - polecam - bardzo dobry chlopak - wie co mowi :)

959702 < - a to drugi numer gg

po prostu napisz i poczekaj na odpowiedz :)


PS przeklejam swoj post z technicznych Hamulce

Anonymous - Sob 08 Lip, 2006

Dziex. Jak kogos by interesowalo dostalem w intercarsie 27zl 0.5 litraw detalu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group