To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - III sezon GO-Karting 2010 by HOTHATCH.org

Kenet - Śro 24 Lut, 2016

F1 karting został jedynie, teraz wymienili podwozia na nowe, więc powinno być git. Trzeba Piotrka zapytać bo on tam chyba wczoraj zawody jechał.

Ale alternatywy nie widzę, reszta to chu..nia.

alphaOne - Czw 25 Lut, 2016

na F1 całkiem niezle. w miare sie poziom wyrównał, chociaż nadal są wózki, które średnio jadą. ale jest zdecydowanie lepiej niż było. zawody bardzo fajne, ale zrobilem łącznie ok. 200 okrążeń i do teraz to czuję :)
Kenet - Czw 25 Lut, 2016

Nice :]
zefir - Czw 25 Lut, 2016

Co to za evencik?
olek - Czw 25 Lut, 2016

ich fanpejdz dziala, mozna sledzic wydarzenia?
alphaOne - Czw 25 Lut, 2016

wyścig długodystansowy - 100 minut jazdy non-stop, 12 zawodników. zaczęło się od treningu (5 minut), potem 2x kwalifikacje (też po 5 minut każda) a potem wyścig. w ramach wyścigu do zaliczenia obowiązkowo 5 pitstopów i 2 zmiany gokartów. startowałem do wyścigu z 5 pozycji. pierwszy qual poszedł super bo miałem szybki wózek i 2. czas, w drugim trafiłem na jeden z wolniejszych wózków i straciłem 0.6 sek (9. czas). wyścig niezle, ale kondycyjnie jest to ciężka sprawa, nawet nie tyle ze względu na wysiłek związany z jazdą, bo na zamulenie spalinami. na razie nie ma oficjalnych wyników więc się nie ma co chwalić:) w każdym razie miałem 3. czas dnia i zarazem 6. czas konfiguracji wiec było szybko.
Alexxx - Czw 25 Lut, 2016

Nice :]
alphaOne - Pią 26 Lut, 2016

no i są oficjalne wyniki - byłem 4 / 12, do podium zabrakło 8,4 sek.
http://f1karting.pl/karti...lugodystansowy/

siema - Pon 09 Paź, 2017

Gadałem ostatnio z Rojem, twierdzi że objedzie Gośća i każdego z nas na gokartach w niedzielę. Ktoś podejmuje wyzwanie?
Kenet - Wto 10 Paź, 2017

W sumie jestem za.
alphaOne - Wto 10 Paź, 2017

ekstra pomysł!
Kamill - Wto 10 Paź, 2017

siema napisał/a:
Gadałem ostatnio z Rojem, twierdzi że objedzie Gośća i każdego z nas na gokartach w niedzielę. Ktoś podejmuje wyzwanie?

Przegadać, czy objechać?

siema - Wto 10 Paź, 2017

Kamill napisał/a:
siema napisał/a:
Gadałem ostatnio z Rojem, twierdzi że objedzie Gośća i każdego z nas na gokartach w niedzielę. Ktoś podejmuje wyzwanie?

Przegadać, czy objechać?

:rotfl: Mówimy o rzeczach realnych! :rotfl:

Objechanie Roja, to trochę jak zabieranie dziecku lizaka i w sumie można by było to zrobić wszędzie i czymkolwiek ale może macie jakieś sugestie co do toru?

alphaOne - Wto 10 Paź, 2017

wielkiego wyboru nie ma, ale na A1 (dawne F1) na Jagiellonskiej zmienili nawierzchnie wiec moze byc ciekawiej niz bylo. oprocz tego jest male RCW, outdoor RCW (ale przy tej pogodzie to zapalenie płuc murowane) i Narodowy (z zapaleniem płuc w pakiecie). ja bym sprawdzil tą odnowiona Jagiellonska, ale w sumie wszystko mi jedno, byle sie umawiac o 21.
Alexxx - Wto 10 Paź, 2017

siema napisał/a:
Gadałem ostatnio z Rojem, twierdzi że objedzie Alexxxa i każdego z nas na gokartach w niedzielę. Ktoś podejmuje wyzwanie?


To dlatego telefonu ode mnie nie odbiera? :] jestem na tak.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group