To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Inception

Maciusiowy - Wto 10 Sie, 2010

AndreXSi napisał/a:
usiadłeś sobie na jajkach?


Andre, ja jak siadam, jajka zawsze siadają ze mną ;)

kamil - Wto 10 Sie, 2010

obejrzałem film. Film dobry, ale za wybitny nie mogę go uznać. Fakt, pierwsza godzina to ostro trzeba się skupić - jak to wszystko działa, ale w Tym wszystkim za bardzo przerysowany wątek "rodzinny". Banalne zakończenie, które świadczy o kontynuacji bo bohater nadal śni...Minęło niby kilka lat a ten się zjawia w domu i dzieci w takim samym wieku, bez zmian itp...W filmie także była mowa, że sny na jakimś poziomie trwają kilka lat...specjalny wybieg reżysera czy przeoczenie ?
Ogólnie film dobry, ale może nie powalił mnie dlatego, że zień wcześniej obejrzałem "Poważny Człowiek" braci Cohen - Ten film "urwał mi dupę" ;)

Michał - Wto 10 Sie, 2010

kamil - wy.pie.rda.laj :D
PISZ SPOJLER wcześneij jak chcesz napisać co jest na zakończeniu :D hehehe

kamil - Wto 10 Sie, 2010

ups....sorki, proszę o wyciecie tego
Bad-i - Wto 10 Sie, 2010

kamil napisał/a:
W filmie także była mowa, że sny na jakimś poziomie trwają kilka lat...specjalny wybieg reżysera czy przeoczenie ?


Jezeli dobrze pamietam to 20 lat :D - aha i ciekawe bylo wybudzenie w samolocie skoro nie bylo zadnego "..........." nie pamietam jak oni to okreslali czy skok, czy wstrzas czy jakos podobnie :]

Anonymous - Wto 10 Sie, 2010

Obudzili sie w samolocie ponieważ był "skok" wpadnięcie do wody furgonetki, czyli analogicznie do jednej z pierwszych scen z wanną bodajże.

Co do czasu to stosowali jakiś przelicznik, że każdy poziom trwa ileś razy dłużej, mnożnik sekundy, coś w tym stylu.

Bad-i - Wto 10 Sie, 2010

Jaku napisał/a:
Obudzili sie w samolocie ponieważ był "skok" wpadnięcie do wody furgonetki, czyli analogicznie do jednej z pierwszych scen z wanną bodajże.

Co do czasu to stosowali jakiś przelicznik, że każdy poziom trwa ileś razy dłużej, mnożnik sekundy, coś w tym stylu.


wydawalo mi sie ze furgon w wodzie to byl skok na I poziom ale jeszcze nie do samolotu (w sumie scena z tym starym chinolem trwa juz po furgonie w wodzie ) :D

Loko - Wto 10 Sie, 2010

Bo z tego pierwszego poziomu wychodzili normalnie bez czarów, tylko z głębszych snów musieli robić te zrywy.
rasta - Wto 10 Sie, 2010

Mnie na filmie pozamiatało - KOSA xD Musowo na kilka oglądań coby rozkminić wszelkie niuanse :D

Nolan to jest jednak gość!

Anonymous - Śro 11 Sie, 2010

Właśnie dlatego obejrzę ten film z chęcią jeszcze raz, żeby sobie jakoś poukładać te "niezgodności". :)
Jakarti - Śro 11 Sie, 2010

bez szału :D

marnie to miasto sobie wymyslili - wszedzie to samo :D
strasznie dlugi a pierwsza godzina to TRIAL ktory trzeba obejrzec zeby zrozumiec o co kaman. sam zamysl spoko ale poziom abstrakcji w tych kolejnych poziomach juz jak na mnie zbyt duzy. di caprio wyrosl na fajnego aktora. ja go wlasnie zaczalem lubic po titanicu takze bilans Andrzeju na zero wychodzi :D

Bad-i - Śro 11 Sie, 2010

Jakarti napisał/a:
bez szału :D

marnie to miasto sobie wymyslili - wszedzie to samo :D


ja myslalem ze to będzie farmville :]

Vlodarsky - Śro 11 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
ja myslalem ze to będzie farmville


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ale po waszych wypowiedziach IDĘ NA TEN FILM jeśli jeszcze grają...

saxorulez - Śro 11 Sie, 2010

mi sie nie podobało.. zgadzam się z opinią Kamila
PiTT - Nie 22 Sie, 2010

dobry film, ale jest kilka niedociągnięć
np. na 2-gim levelu jak jest pościg to np. jadąc w poślizgu, 3-ci level jest przechylony tylko przez chwile
za to auto spada z mostu tyle czasu że mają w 3-cim levelu chyba godzinę
trochę te proporcje pomieszali bo wg. tego czasu z mostu to wszystko co się wydarza na 3-cim levelu powinno trawać np. w czasie pokonywania 1 zakrętu... no to taka moja uwaga

natomiast inna rzecz, która wg. mnie jest zajebiście istotna
wydaje mi się że Leo jest cały czas w limbusie, jego żona żyje i stara się go wyrwać z tego stanu
nie bez kozery pojawia się w filmie postać o imieniu Ariadne
jeśli ktoś nie kojarzy typiary -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariadna



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group