To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Saxo lampy jakie??? Ankieta

Grzesiek VTS - Sob 17 Cze, 2006
Temat postu: Saxo lampy jakie??? Ankieta
Zastanawiam sie nad lampami do saxo mam do wyboru Trzy rodzaje i nie wiem które wybrać :) a moze zostawic orginały :)

MORETTE





HBM




Orginal



dzik - Sob 17 Cze, 2006

A zadnych soczewkowych do saxo nie robia?
Grzesiek VTS - Sob 17 Cze, 2006

niestety nie do nowego modelu nic a nic
Anonymous - Sob 17 Cze, 2006

Tak naprawde zeby zrobic takie lampy jak HBM to wystarczy rozebrac seryjne lampy i pomalowac srodki na czarno :)
Loko - Sob 17 Cze, 2006

Jeśli chcesz iść w wygląd auta to ładuj morette na przód, przynajmniej będą orginalne, nie widziałem jeszcze saxo na takich lampach. No a jak Ci się one nie podobają to zostaw normalne i ewentualnie pomaluj środki na czarno.
mi - Sob 17 Cze, 2006

hbm są najładniejsze, na coś w stylu morette jestem z leksza napalony - mam stożek bezposrednio za reflektorem i po wydłubaniu jednego długiego miałbym fajny flow :)
Anonymous - Nie 18 Cze, 2006

zdecydowanie 2 lub seria bo 1 to wedlug mnie odpada i nadaje sie na www.wiejski... :)
The Mc - Nie 18 Cze, 2006

Powiem tylko ze napewno nie 1 :)
Michał - Nie 18 Cze, 2006

ja sam sobie tak lampy przerobiłęm zeby mieć czarny środek
saxorulez - Pon 19 Cze, 2006

numero duo :)
strick - Pon 19 Cze, 2006

Ja bym brał 2 jeżeli nie kosztuje dużo więcej od oryginału! Jezęli jest dużo droższa to wziołbym oryginały i tak jak napisał Michał zrobił je!
Anonymous - Pon 19 Cze, 2006

Michał napisał/a:
ja sam sobie tak lampy przerobiłęm zeby mieć czarny środek

prawda. nie wiem jak za dnia ale jak je widzialem to byly full kozak. od razu zwrocilem uwage....
Michal umialbys cos ciekawego zrobic z moimi tylnymi?

Michał - Pon 19 Cze, 2006

juz ci mówiłem,ze ja bym zostawił takie jakie są,troche sie zabardzo wyrozniają, mogły by być bardziej "krystaliczne"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group