To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - EVO IX vs SL 500 :)

Anonymous - Wto 27 Cze, 2006
Temat postu: EVO IX vs SL 500 :)
wiec tak szybko opisze...

27 czerwiec, okolo 13... 2gie swiatla na pulawskiej (mysiadlo) od toyoty w strone wawy. - karczunkowska chyba... staje na srodkowym pasie, a na lewym SL500 i kierownik okolo 30 :) ruszyl ostro a ja spokojnie... nie sadzilem ze bedize chcial jechac, a ze ja docieram to spokojnie pojechalem :)

na nastepnych swiatlach znowu pierwsi... i se pomyslalem... a co tam :) sproboje :)
pomaranczowe, zielone i jade... 1 - odjechal mi... 2 - dystans ten sam miedzy nami... 3- nie znienia sie nic... 4 - powoli dojezdzam... i piatki nie zapialem bo kolejne swiatla :)

biorac pod uwage ze ruszylem spokojnie (zalecenia dotarcia) i ciagnalem go tylko do 5.000 to wynik jest chyba dobry :)

nie wiem jakie ma osiagi ten merc ale jak bym od poczatku pojechal z "procedury startowej" i pod redline'a to bym go lyknal... :)

anjas - Wto 27 Cze, 2006

O w mordę... to teraz koleś z meśka będzie się chwalił że objechał EVO IX...
Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

anjas, mesiek ma 5,4 :) a ja 5,7 :) nie wiem czy mes to byl manual czy automat :)
anjas - Wto 27 Cze, 2006

aaa, to nie jest źle... Kamień spadł mi z serca... Nie wiedziałem, że te meśki tak zapinają i myślałem, że zaraz na streetracing.pl pojawi się opis killa, jak to jakiś dupowóz objechał EVO IX, którego kierowca tak się spinał, że aż podskakiwał przy zmianie biegów :D
Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

pozatym kierownik nie wygladal na takiego co na forum bedzie cokolwiek pisal :) hehe
to byl jakis bizmesmem :)

Jakarti - Wto 27 Cze, 2006

trzeba bylo mu powiedziec - jedziemy tylko do 5k RPM :) bo docieram silnik... bylyby rowne szanse..
anjas - Wto 27 Cze, 2006

nigdy nie wiadomo kto gdzie pisze ;)
pozory czasem mylą... :D

Dotrzyj furę i się na niego przyczaj jeszcze raz na Puławskiej!

Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

bede musial :)
Bad-i - Wto 27 Cze, 2006

bardzo jestem ciekawy takiego wyscigu jak jzu bedziesz mial dotarte autko i strzelisz na 1.

Jakos nigdy nie sadzilem ze te tylne napedy moga sie tak zbierac a przeciez sa i o wiele szybsze

saxorulez - Wto 27 Cze, 2006

chayenne napisał/a:
anjas, mesiek ma 5,4 a ja 5,7 nie wiem czy mes to byl manual czy automat


takich mesi nie ma w manualu

Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

najpierw docieranie, potem nauka startu (jest latwiej, bo jest ta zajefajna procedura...) :)

[ Dodano: Wto 27 Cze, 2006 ]
saxorulez napisał/a:
takich mesi nie ma w manualu
no to juz wiadomo ze to byl automat :) czyli i tak dobrze mi poszlo :) hehe bo kierownik nie musial giegami machac :)


Bad-i - Wto 27 Cze, 2006

chayenne napisał/a:
najpierw docieranie, potem nauka startu (jest latwiej, bo jest ta zajefajna procedura...) :)

[ Dodano: Wto 27 Cze, 2006 ]
saxorulez napisał/a:
takich mesi nie ma w manualu
no to juz wiadomo ze to byl automat :) czyli i tak dobrze mi poszlo :) hehe bo kierownik nie musial giegami machac :)

Obrazek


wgrasz nowy program w GT i wtedy na niego poczekaj ;)

Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

a ma ktos jakies znajomosci a AutoGT? :>
Bad-i - Wto 27 Cze, 2006

chayenne napisał/a:
a ma ktos jakies znajomosci a AutoGT? :>


mysle ze da sie jakis rabacik zalatwic ;)

Anonymous - Wto 27 Cze, 2006

Bad-i, rozmawialem z Adamem Tuszynskim, ze GT340 mozna zrobic za okolo 12-13 tysiecy... ale nie wiem jak z gwarancja :)

jestem ciekaw jaka cene moglbys dostac :) a raczej mi zalatwic :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group