To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [T] Bytom - miasto które kocham...

Jacek - Sob 13 Lis, 2010

wgląd w obroty wynika z czynszu obrotowego, czym więcej zarabiasz tym więcej płacisz za czynsz..norma w hipermaketach... :]
M - Sob 13 Lis, 2010

Niestety nasza "młoda Polska" się zachłysnęła skojarzeniem wielkich sklepów z zachodnim dobrobytem i teram musimy oglądać w miastach takie wielkie kloce.
Co do Śląska to bardzo lubię Gliwice :) Mam bardzo dużo miłych wspomnień stamtąd.

kubas - Sob 13 Lis, 2010

p106rallye napisał/a:
Jakarti napisał/a:
bylem kiedys u Niemego.
jechalem jakos tak, ze przez te miejscowosci okoliczne i jedno co pamietam to jedna wielka szarosc. walace sie domy i ogolna ponura aura.. niefajnie. jesli bytom wyglada jeszcze gorzej to kurde nie jest dobrze :D

Straszne pierdoły wypisujesz :faja:


też mi się tak wydaje, nie wiem jak w gliwicach ale Katowice to pomału nie mają się czego wstydzić przy Wawce :)

M - Sob 13 Lis, 2010

Nie ma co się porównywać do "Wawki" - żaden to wyznacznik.
PiTT - Sob 13 Lis, 2010

p106rallye napisał/a:
Jakarti napisał/a:
bylem kiedys u Niemego.
jechalem jakos tak, ze przez te miejscowosci okoliczne i jedno co pamietam to jedna wielka szarosc. walace sie domy i ogolna ponura aura.. niefajnie. jesli bytom wyglada jeszcze gorzej to kurde nie jest dobrze :D

Straszne pierdoły wypisujesz :faja:

:D
niektóre miasta mają taki klimat, nic na to się nie poradzi
chyba Jaka nie zmyśla... hmm...
co innego że główne drogi są akurat przeprowadzone przez takie rejony a nie te piękne i kolorowe, ale to już wymaga głębszego zagłębienia się w miasto

Bart - Sob 13 Lis, 2010

Gliwice to akurat jedno z ładniejszych i bogatszych miast na górnym śląsku.
PiTT - Sob 13 Lis, 2010

Bart napisał/a:
Gliwice to akurat jedno z ładniejszych i bogatszych miast na górnym śląsku.

być może, wystarczy że pogoda z dupy i wszystko psuje
nawet Wiedeń podczas deszczu wygląda jak kupa :faja:

Jakarti - Sob 13 Lis, 2010

p106rallye napisał/a:
Straszne pierdoły wypisujesz


Bart napisał/a:
Gliwice to akurat jedno z ładniejszych i bogatszych miast na górnym śląsku.


mowie tylko to co widzialem :) przeciez nie chce tu nikogoo obrazac. moze to byl wlasnie bytom :D jak bede znowu jechal to zwroce uwage na to jaka to miejscowosc i poprosze Niemego o oglądare :)

zefir - Sob 13 Lis, 2010

my sie osobiscie mega podoba rynek w Żorach, choc dla mnie Slask ma swoj urok, bywam kilka razu w roku u znajomych w rejonie Gliwic, Rybnika, Żor,Chorzowa i jest wg mnie fajnie i wiele miejsc ma swoj urok.
Bart - Sob 13 Lis, 2010

Jakarti napisał/a:
moze to byl wlasnie bytom :D



to bardzo prawdopodobne ;D

saxorulez - Sob 13 Lis, 2010

Ja byłem w Kato i przyznam ze zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie (mi i Bart słyszeli moje ochy i achy w słuchawce). Podoba mi się infrastruktura drogowa, jak i architektura starszych budynków. Nawet przejeżdżając obok osiedla Tysiąclecia nie wyglądało ono jakoś obskurnie. Pogoda była ładna wiec sprzyjało to oglądaniu miasta z samochodu.

W Bytomiu byłem raz bo zbłądziłem swojego czasu i pamiętam że faktycznie zapamiętałem go troche szaro, ale tak samo wygląda Warszawa jak się wjeżdża od Al. Krakowskiej

Bonczek - Sob 13 Lis, 2010

W glajwic jest zer szyn
Bart - Sob 13 Lis, 2010

Bonczek napisał/a:
W glajwic jest zer szyn


:]

Anonymous - Sob 13 Lis, 2010

Bonczek napisał/a:
W glajwic jest zer szyn
A po jakiemu to ? :P :faja:
winno być : w glywicach jes gryfnie

leon - Sob 13 Lis, 2010

p106rallye napisał/a:
Bonczek napisał/a:
W glajwic jest zer szyn
A po jakiemu to ? :P :faja:
winno być : w glywicach jes gryfnie

piter wybocz ale jo nie znom ślonskiej godki ... czy to oznacza że Gryfin (vel Czesio) jest z Gliwic ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group