To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - sprzedam cliowke 16v

k-mart - Sob 01 Lip, 2006

z tymi 500 mialem na mysli koszta cla itd, czyli wprowadzenia auta do pl.
reszty kosztow nie znam, nigdy nie mialem samochodu zarejstrowanego w pl.

pcs - Pon 03 Lip, 2006

A mozna by cos wiecej o autku (moze byc PW)?

-co oprucz pompy do zrobienia na juz?
-jak blachy?
-czy silnik i skrzynia ciagle sprawne?
-czy srodek i dach pozostal seryjny ?
-czy opony sie nadaja do jazdy (na jak dlugo)?
-co do robienia zostalo?
-czy fotel ma regulowana wysokosc (autem bedzie jezdzic niewysoka dama)?
-ile to pali przy spokojnej jezdzie?
-wydech seria czy glosny?
-zawias straszny beton?

k-mart - Pon 03 Lip, 2006

gdy ja go przejalem, wymienilem nastepujace graty ktore od razu wiedzialem ze nie sa najlepsze:
- wszystkie szlauchy od wody sa nowe
- wymieniona chlodnica, kupilem uzywana, stara byla brudna
- nowe lozyska przy kolumnach na przednich amorkach
- olej z filtrem wymieniony ~ 200km temu
- sprezyny na eibachy -30mm lub -25mm (nie pamietam), jedna ze starych byla zlamana

do zrobienia na bank:
- tylne nadkola; sa wypieki pod lakierem, czyli podchodzi rdza

Silnik i skrzynia jak pisalem chodza naprawde bardzo ladnie. W srodku seria z radiem sony jakies tam na 1xcd, gra calkiem ladnie w kombinacji z seryjna pulka z tylu :) . Wydech seria, samochod pali jakies 8l przy normalnej jezdzie. Zawieszenie normalne, same sprezyny jak w kazdym samochodzie oprocz obnizenia gowno daja, wiec jest "w miare miekko".
Sprzedaje na seryjnych felgach, czyli tych na pierwszej fotce, sa na nich prawie nowe opony, na dwoch felgach barumy 195/50/15, na dwoch micheliny 185/50/15. Opony na zlotych felgach sa wszystkie lyse, jedna felga krzywa.
Aha; wyjebalem przednia atrape czyli jest dziura miedzy zderzakiem a maska, z tego powodu ze ta z pierwszej fazy juz po prostu straszy :572:

pcs - Pon 03 Lip, 2006

a geometria juz ustawiona? i czy jezdzi prosto? amory jeszcze w formie?

hamuje?

fotel kierowcy sie podnosi?

czy autko ciagle stoi w lublinie na szwajcarskich tablicach, czy moze ktos sie pofatygowal zarejestrowac?

dzienks za dotychczasowe info :)

k-mart - Wto 04 Lip, 2006

geometria nie ustawiona bo mialem wymieniac amory na koni ustawiane, do tego nie doszlo i tak zostalo. Hamuje, klocki dobre, tarcze przednie nie najlepsze, po jakims czasie trzeba bedzie wymienic.
Szczerze mowiac nie pamietam czy fotel sie ustawia w wysokosci, z tego co pamietam to raczej nie.
Nadal jest na CH-blachach, wyslalem go na mody do ktorych juz nie dojdzie (przynajmniej nie w moim posiadaniu ;) )

Anonymous - Wto 04 Lip, 2006

K-mart autko już sprzedane?
k-mart - Wto 04 Lip, 2006

tak naprawde to nawet nie wiem... :okulary2: Znajomy lakiernik ponoc chce kupowac na 100%, nie wiem czy zabral i co sie dzieje...Jak bede mial chwile to przedzwonie i sie dowiem
nox - Czw 06 Lip, 2006

dzis moj kumpel powaznie się na nie napalił :) wiec jak co¶ to tez prosze o info i jaki¶ kontakt do ciebie :) bo jest poważnie zainteresowany:)
k-mart - Pi± 07 Lip, 2006

niestety nadal go mam, wiec chetni poszukiwani :) :P Znajomy co sie napalil chwilowo cos tam nie moze itd..to nie!
nox - Pi± 07 Lip, 2006

no to ja się powtorze :) znajomy się też napalił :) i obiecałem mu jaki¶ kontakt do ciebie czy do osoby w pl z któr± mogł by juz powaznie porozmawiać.
Michał - Sob 08 Lip, 2006

Nox, namawiał kumpla bo to jest KOOOOOOOOZAK fura. Jest fajna bo wygodniejsza od saxo , większa i chyba jeszcze bardziej cichociemna !! Dobrze że k' sprzedaje j± na tych orginalnych felach bo s± KOSMOS !!
k-mart - Sob 08 Lip, 2006

nox napisał/a:
no to ja się powtorze :) znajomy się też napalił :) i obiecałem mu jaki¶ kontakt do ciebie czy do osoby w pl z któr± mogł by juz powaznie porozmawiać.

kontakt ze mna albo przez kom +41 79 322 73 27 (ale prosze po 14 bo wczesniej w robocie jestem :) ) no albo na forum, mail itd. :)

nox - Nie 09 Lip, 2006

to ja poprosze e-maila :)
k-mart - Nie 09 Lip, 2006

prosze bardzo:
deathfromabove1982@gmail.com
lub oczywiscie firmowy
k-mart@hothatch.org :D

[ Dodano: Sro 12 Lip, 2006 ]
clio sprzedane :)
Prosze wszechmogacego o zamkniecie tematu!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group