To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Pogrzebany (buried)

pP - Pon 22 Lis, 2010
Temat postu: [F] Pogrzebany (buried)


W skrócie..koleś budzi się w trumnie zakopanej pod ziemią..ma telefon i zapalniczkę i ograniczoną ilość tlenu..
dla mnie film bardzo ok! zbudowany na dialogu..zaskakuje wiele razy i..a zresztą naprawdę POLECAM zobaczyć i samemu się przekonać :)

ps. jeśli ktoś się spodziewa akcji w tym filmie..to niech idzie na harego potera! :rotfl:

M - Wto 23 Lis, 2010

Pewnie kończy się tak że wcale nie był zakopany pod ziemią :]
Jakarti - Wto 23 Lis, 2010

japka bo nie ogladalem a chetnie zobacze :)
zakopany nad ziemia? :D

M - Wto 23 Lis, 2010

Ja nie oglądałem ale tak się domyślam tylko :)
pP - Wto 23 Lis, 2010

idźcie i zobaczycie.. :]

dodam tylko tyle, że polecam iść do kina mniejszego..na pewno nie cinema city ani multikino.. film ma klimat, w który trzeba się wczuć..a np. początkowa 5 minutowa scena z ciemnym ekranem wywołuje u 'kinomaniaków" śmiechy, hihy, rozmowy, krzyki..psuje klimat jak cholera

Jakarti - Czw 25 Lis, 2010

pP napisał/a:
dla mnie film bardzo ok! zbudowany na dialogu..zaskakuje wiele razy i..a zresztą naprawdę POLECAM zobaczyć i samemu się przekonać :)


pP,
jeb nąć? :D
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak. nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. przez caly film nic sie nie dzieje. po kilkunastu minutach bylem wkurfiony ale spokojnie jak ten typ w trumnie siedzialem :) w polowie filmu prawie wiadomo jakie bedzie zakonczenie..

wnioski z filmu to.. dzwonek zuzywa mniej baterii w telefonie niz wibracje.. zawsze miejcie naładowany telefon na maxa i nauczcie sie telefonow na pamiec :)

NIE POLECAM.
2/10.

pP - Czw 25 Lis, 2010

Jakarti napisał/a:
pP,
POLECAM.
10.


nie ma za co :faja:
polecam się jako recenzent! :)

Bonczek - Śro 09 Mar, 2011

Obejrzałem ostatnio - 0/10 :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group