To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxo vs Nic szczególnego( Astra 1.8 125km)

Anonymous - Pią 30 Cze, 2006
Temat postu: Saxo vs Nic szczególnego( Astra 1.8 125km)
Wiem wiem Astra 1.8 125km to zaden konkurent dla Vts ale co innego skłoniło mnie aby o tym napisac. po al. kena od jakiegos czasu pewien kierownik strasznie szaleje wspomnianom astra. wszedzie sie wpycha, wsztstkich wyprzedza, itp.miałem na niego ochote juz wczesniej ale jakos nigdy nie było okazji.do dzisiaj :571: . wracam z pracy no i na K.E.N. patrze a prze demna ta astra. no to z lotu wbijam sie za goscia. widze ze koles kuma beze no to ja redukcja na 2 i opór :P . dochodze go błyskawicznie-hamuje nas jakies auto przed nim-ale w koncu wolne-no to opór na 2 mam kierownika z boku, potem zapinam 3 i tak do 6 tyś i widze go daleko w lusterku. no to spoko na 4 i hamuje silnikiem do ronda.alew patrze w lusterko a kierownik zbliża się z ogromną prędkościa. no to ja już na rondzie na 1 i ogień do odcinki potem 2 i 3 a kierownik gdzies tam hen hen z tyłu.potem juz na swiatłach pogadaliśmy przez szybe. kolęś ździwiony ze 1.6 tak odchodzi :D . no to jeszcze raz na zielone. 1 kolega w lusterku dwie długości potem 2 i koniec chyba sobie odpuścił.
Juz kierownik ze srebrnej Astry bedzie wiedział ze jest do wyprzedzenia :D :D :D

strick - Pią 30 Cze, 2006

szymon takie rzeczy opisuje się w "Na torze i na ulicy"! Ale i tak gratuluje zrobienia astry!
Anonymous - Pią 30 Cze, 2006

strick napisał/a:
szymon takie rzeczy opisuje się w "Na torze i na ulicy"! Ale i tak gratuluje zrobienia astry!

nie stety nie mogę pisać nowych tematów w "Na torze i na ulicy"

Grzesiek VTS - Pią 30 Cze, 2006

I o to chodziło ,trzeba pokazać co potrafi saxo vts 16v :D

Tylko 1.6 czesto to słysze :556:

Anonymous - Pią 30 Cze, 2006

Szymon z tego co wiem to ta astra chyba nie ma nawet tych 125 koniuf ale i tak gratuluje kila.
Czasami trzeba komuś utrzeć nosa zeby sie nie lansił ;) :D

Anonymous - Pią 30 Cze, 2006

shorti napisał/a:
Szymon z tego co wiem to ta astra chyba nie ma nawet tych 125 koniuf ale i tak gratuluje kila.
Czasami trzeba komuś utrzeć nosa zeby sie nie lansił

nie wiem czy znasz tego kierownika ale Astra 2 1.8 ma 125 km.
zreszta to nie istotne ważne jest to co napisał Grzesiek VTS
Grzesiek VTS napisał/a:
I o to chodziło ,trzeba pokazać co potrafi saxo vts 16v

Tylko 1.6 czesto to słysze

Loko - Sob 01 Lip, 2006

Astra II 1.8 ma 115 konia, a 2.0 ma 130 konia
anjas - Sob 01 Lip, 2006

2.0 ma 136 koniuf ;)
Anonymous - Sob 01 Lip, 2006

Loko napisał/a:
Astra II 1.8 ma 115 konia, a 2.0 ma 130 konia

1.8 ma 125km. ten silnik był już montowany nawet w astra 1. obecnie mozna go spotakac w astra2, Vectra, Astra III.

http://www.astra2.republika.pl/dane.htm

strick - Sob 01 Lip, 2006

Były 2 moce silnika 1,8 w Astrach! 115 KM i 125 KM! Te 125 już nawe fajnie śmigają!
Anonymous - Sob 01 Lip, 2006

szymon, nie wiem czy wiesz, ale policja zamontowala na KENie kamery... do znajomwgo juz przyszedl jeden list... z zaproszzeniem na komende... dostal za to samo okolo 16 punktow i 800 pln

mam nadzieje ze do Ceibie nei przyjdzie.. i gratuluje wygranej.

Anonymous - Sob 01 Lip, 2006

sory STRICK ale te astry nie śmigają ;P :D
strick - Sob 01 Lip, 2006

No masz racje! Nie smigaja! Ale tą 125 KM to już sie jakoś jeździ!
Vlodarsky - Sob 01 Lip, 2006

gratki :) a ja cały czas na prostej jestem najsłabszy z hothatch.org
M - Sob 01 Lip, 2006

Vlodarsky napisał/a:
gratki :) a ja cały czas na prostej jestem najsłabszy z hothatch.org

Nie wydaje mnie sie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group