To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - MILLERSOILS-WARSZAWA.PL

Rasputin - Pią 02 Sty, 2015

Classic rydwan ;D
Chyba do Microsa wleje Milerosa :rotfl:

Jakarti - Sob 03 Sty, 2015

Astra classic
kupujesz takie za tygodniowke :) )

auto golas ale w niezlym stanie. zamierzam trzymac dla syna :rotfl:

a jak tam Micra?

Vlodarsky - Sob 03 Sty, 2015

Astra Kuby to klasyk w nienagannym stanie. Warto trzymać da syna, który chcę iść w motorsport.
Rasputin - Sob 03 Sty, 2015

Jakarti napisał/a:
a jak tam Micra?

Kierwa wstyd sie przyznać ale juz dawno żadne auto nie sprawiało mi tyle frajdy. Z pod świateł cie nie korci, nie boisz się o dziury, wszyscy cie olewają, parkujesz gdzie chcesz i nie zamykasz, w korku lewa noga sie nie męczy,pod maskę jeszcze ani razu nie zajrzałem i nie zamierzam(pewnie jak płyn do spryskiwacza sie skonczy to bede musiał)...mistrz. Zamówiłem wkładkę zamka (32zł :D ) bo nowa użytkowniczka się upierała. Ogólnie ma tam pare wad ale nie przeszkadza to w jeździe. Super zakup!!! Czekam i zamawiam classica w tej cenie :rotfl:

Jakarti - Nie 04 Sty, 2015

fajnie
lansu nie ma w micrze i astrze ale przynajmniej masz spokoj ze jak cos padnie, ktos porysuje to nic sie nie stanie a naprawa to grosze..

nie umialbym tak bezstresowo podchodzic np do RS'a za prawie 100k

was79 - Nie 04 Sty, 2015

A moja żona potrafi tak bezstresowo traktować auto :rotfl:
Anonymous - Nie 04 Sty, 2015

moja tez
Bonczek - Nie 04 Sty, 2015

Ja juz swoją nauczyłem
Niemy - Nie 04 Sty, 2015

Nauczyłeś, ale i tak się stresujesz, że coś pójdzie nie tak ;D

ja swojej przekazałem auto i powiedziałem: jak dbasz tak masz, to jednak też nie działa za dobrze, bo jak coś nawywija, albo się coś zchromoli to wraca :wall:

Bonczek - Nie 04 Sty, 2015

:rotfl:
Kamill - Nie 04 Sty, 2015

Za to kochałem seicento. Nie zamykałem na noc, a miejsce do parkowanie zawsze sie znalazło i zawsze gaz opór i zakręty z lekkim uślizgiem ;) .
Niestety każdy kij ma dwa końce. Po drugim strzale na dupe jak z Gosią musielm na prześwietlenie szyi pojechać wiecej nie kupie auta w papierowej budzie, szkoda zdrowia.

Janusz - Nie 04 Sty, 2015

ooo pany. miałem golfa za 300 zł i jeździłem prawie rok... mistrz to była fura :)
Vlodarsky - Pon 26 Sty, 2015

Taka stronka w WP powstała. Prosty adres :
www.millersoils-warszawa.pl

Vlodarsky - Czw 28 Maj, 2015

Jeżeli zależy Wam na odbiorze natychmiast wystarczy zadzwonić pod wskazane telefony. Poniżej autoryzowane punkty gdzie staramy się utrzymywać na stanie magazynowym wszystkie najważniejsze produkty :

VAGsklep Michał Nowakowski
ul. Buńczuk 6a
02-267 Warszawa
biuro@mazparts.pl
506-195-029
(po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź mailowym)

Oleje i Smary – PUH Agata Subda
01-934 Warszawa ul. Arkuszowa 8
puhsubda@gmail.com
607871307
(po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź mailowym)

Vlodarsky Racing
05-092 Łomianki
ul. Warszawska 34
biuro@racing-oils.pl
(magazyn racing-oils.pl - odbiór po wcześniejszym umówieniu - płatność tylko gotówką)
602-521-924


Będę sukcesywnie uzupełniał tą listę.
Sukcesywnie też uzupełniamy listę gdzie można taki kupić i od razu wymienić http://millersoils-warszawa.pl/?page_id=22

Kamill - Czw 28 Maj, 2015

Nareszcie, bo do tych Łomianek po 1L na dolewki to jadę juz 3ci tydzień.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group