To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - Fast-Wheels.pl - wymiana i sprzedaż opon Wawka

rasta - Czw 09 Maj, 2013

Gorzej, tak to się jeszcze nie najebałem :wall:
Kamill - Czw 09 Maj, 2013

rasta napisał/a:
Gorzej, tak to się jeszcze nie najebałem :wall:

A to dlatego wczoraj nie zajechałeś po robocie :rotfl:

Chloru - Czw 09 Maj, 2013

rasta napisał/a:
Gorzej, tak to się jeszcze nie najebałem


Guma kiepska to i jebanie męczy :rotfl:

rasta - Czw 09 Maj, 2013

:lol2: :lol2:
rasta - Pon 20 Maj, 2013

Jakby ktoś jeszcze nie dokonał zmiany opon zimowych na letnie to zapraszam. ;D
T samo się tyczy zakupu nowych opon w sensownych cenach - niestety, oferta tylko dla osób z Warszawy i okolic, które mogą odebrać opony osobiście.

Kamill - Pon 20 Maj, 2013

Łaty kup do łatania, dzisiaj pojechałem do wulkanizacji 24h na wołoskiej, napchali mi jakiegoś sznurka w dziurę po gwoździu bez zdejmowania opony, mówią gotowe. o_O
Ciekawe czy to będzie trzymać.
Gosia ma ostatnio takiego pecha że będziemy częstymi klientami, jeszcze paski z opon nie zeszły a już 2 łatane :wall:

Anonymous - Pon 20 Maj, 2013

Kamill napisał/a:
Łaty kup do łatania, dzisiaj pojechałem do wulkanizacji 24h na wołoskiej, napchali mi jakiegoś sznurka w dziurę po gwoździu bez zdejmowania opony, mówią gotowe.


Do cywila na ulice styknie.

Mick - Śro 22 Maj, 2013

Dziękuję za wczorajszą wymianę kółek! Mega sprawnie i szybko!
Kamill - Wto 02 Lip, 2013

AleX napisał/a:
Kamill napisał/a:
Łaty kup do łatania, dzisiaj pojechałem do wulkanizacji 24h na wołoskiej, napchali mi jakiegoś sznurka w dziurę po gwoździu bez zdejmowania opony, mówią gotowe.


Do cywila na ulice styknie.

Duże dzięki dla Rasty za odkręcenie koła po godzinach, które przykręciły te matoły na wołoskiej. Nie polecam tej wulkanizacji po stokroć. Lagą ok 60cm nie byłem w stanie ruszyć śruby skacząc po kluczu :wall:

Dodam że przed łataniem pytałem czy będzie załatane kołkiem, powiedzieli że tak, bo miałem obawę ze walną najtańszą łatę, więc się upewniałem przed usługa jak maja zamiar ją wykonać. Mimo to wsadzili sznur. Nie było z kim później rozmawiać, poziom dna i metra mułu, typowy "warszawski cwaniak" mechanik.

Wiem że na Włodarzewskiej otworzyli wulkanizacje 24h i wszyscy moi sąsiedzi byli zadowoleni z ich usług także odsyłam tam w zamian, jeżeli ktoś by szukał 24h.

Anonymous - Wto 02 Lip, 2013

Kamill napisał/a:
Wiem że na Włodarzewskiej otworzyli wulkanizacje 24h i wszyscy moi sąsiedzi byli zadowoleni z ich usług także odsyłam tam w zamian, jeżeli ktoś by szukał 24h.


tam mi w nocy w focusie wymieniali oponę i strasznie jęczeli, że tak późno ale zrobili :D

a ten "sznurek" Ci przepuszczał powietrze?

Kamill - Wto 02 Lip, 2013

Sznurek trzyma, zdejmuje koło żeby amory wymienić.
Mick - Czw 04 Lip, 2013

Ostatnio był mój kolega z pracy - Wiesiu, białym peugeotem 307, bardzo zadowolony!
S2WED - Sob 13 Lip, 2013

Ponawiam pytanie bo może coś sie zmieniło... zimówki 215/40/17 poczeba :>
rasta - Sob 13 Lip, 2013

Zero zimówek w magazynie.
Barejka - Sob 13 Lip, 2013

S2WED, wez zmien podpis albo wladza ludowa zmieni o_O


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group