To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - GT5 ONLINE

pP - Śro 26 Sty, 2011
Temat postu: GT5 ONLINE
Panowie.. jako, że wielu tutaj się zapowiadało to wszyscy otrzymują szansę pokazania czegoś niestandardowego za kierownicą czy padem..

Zasady
1. Wszyscy jedziemy takim samym seryjnym autem na tych samych oponach.
2. ABS dopuszczone na 1, pozostałe opcje OFF.
3. Ścigamy się jak to na wyścigu full kontakt, jednak w miarę rozsądku i sportowej rywalizacji. Nie będziemy tolerować spychania, wjeżdżania w dupę z boku aby kogoś przekręcić itp akcje.
4. Wygraną jest satysfakcja gwarantowana.
5. Trasy i kolejne rundy można wpisywać. Tutaj każdy jest moderatorem i w dowolnym momencie może ogłosić kolejną rundę (oczywiście z wyprzedzeniem większym niż 30minut).

Aby zagrać online mamy 2 opcje:
A - tworzymy swój pokój w świat GT ->społeczność GT, gdzie ustawiamy trasę, warunki, liczbę kółek, zasady (kary) itp itd.
B - logujemy się do takiego pokoju znajomego i dołączamy i gramy oczywiście na jego zasadach.

Bardzo ważna sprawa to dodanie w głównym menu PS3 znajomych, bo tylko tak możemy zagrać online z kimś. Znajomego dodajemy w ten sposób, że piszemy do niego wiadomość i on odpowiadając jednocześnie potwierdza dodanie do znajomych.

Na sam start (tzw. przetarcie szlaku) proponuję dzisiaj o 22. Tor jak wybrałem to deep forest a auto to Impreza STI '10. Opony sportowe miękkie czyli takie jak jeździmy w mistrzostwach. Wyścig ustawię na 5 kółek. Oczywiście polecimy z kilka razy jak ktoś będzie chciał :)

Aby znaleźć mój pokój chętnych proszę o wysyłanie wiadomości w głównym menu PS3 na mój login pepe__01 o dowolnej treści. Jak je otrzymam dodam was do znajomych i wtedy u siebie w GT5 wchodzicie w społeczność GT i tam będę ja i mój pokój. Klikacie dołącz i jadymy. W razie pytań 600 002 540 lub stfan bo już jeździł i wie co i jak :)

Stf - Śro 26 Sty, 2011

tudej 22:00

1. pP
2. stf

pP - Śro 26 Sty, 2011

na tym się skończy :rotfl:
Bad-i - Śro 26 Sty, 2011

pP napisał/a:
na tym się skończy :rotfl:


Ja sie tez postaram polaczyc ale zobacze czy na moim necie pojdzie :(

pP - Śro 26 Sty, 2011

najwyzej będziesz nagle znikał i pojawiał się z przodu za zakrętem :D
bizon - Śro 26 Sty, 2011

probowalem z kumplem tak, ale nie pozwalalo sie polaczyc piszac, ze prosba wygasla czy cos. no nic, moze sie tu uda.
pP napisał/a:
Nie będziemy tolerować (...) wjeżdżania w dupę z boku

tak to sie chyba nawet nie da :> ?

iQ - Śro 26 Sty, 2011

Kurcze troche pozno (u mnie bedzie 23) ale postaram sie byc, wieczorem potwierdze :)
Stf - Śro 26 Sty, 2011

iQ napisał/a:
u mnie bedzie 23


wcześniej leci m jak miłość więc najwcześniej 21:30 wchodzi w grę ;)

zefir - Śro 26 Sty, 2011

bede na 90 % :D

stf jaki masz nick na psn??
albo wyslijcie mi oboje zapro , jak wroce do domu to potwierdze i bedziemy grac :)

pozdroooo

Bad-i - Śro 26 Sty, 2011

a moze ktos sie sprobuje polaczyc ze mna tak okolo 19:30 doslownie na 5 minut zeby wiedzial czy w ogole jest sens ?
DeeS - Śro 26 Sty, 2011

wprowadzil bym jedna zmiane, OPONY TYPU RACING SOFT powinny byc dostepne. Wiekszy fun i lepsze sciganie.
zefir - Śro 26 Sty, 2011

Bad-i napisał/a:
a moze ktos sie sprobuje polaczyc ze mna tak okolo 19:30 doslownie na 5 minut zeby wiedzial czy w ogole jest sens ?


mozemy badi sieknac rozgrzewke ;) utworze pokoj okolo 19:25 , wjedz potem w profile czy spolecznosc i powinno byc widac przy mnie pokoj lobby ;) to sie podepnij, czymkolwiek pojezdzimy i posprawdzamy :)

Stf - Śro 26 Sty, 2011

to może podajmy nicki żeby się powrzucać do znajomych w ps3 - będzie łatwiej później się połączyć w przypadku gdy np. pP nie będzie.
pP - Śro 26 Sty, 2011

pepe__01

dzisiaj ja tworzę pokój dlatego mnie musicie mieć dodanego..

zefir - Śro 26 Sty, 2011

zefir2k :D zaraz Ci pepe wysle zapro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group