To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Klijo vs delsol 1.6 125KM i jakis pug 206

dzik - Nie 09 Lip, 2006
Temat postu: Klijo vs delsol 1.6 125KM i jakis pug 206
Witam

Wiec jade sobie wieczorowa pora z zajetym prawym fotelem do kina, tzn na film.
Zatrzymalem sie na czerwonym na pasie srodkowym. Podjechaly dwa wozy, jakis pug 206 i wspomniany delsol. W srodku dwoch kolesi, pelen lans. Zielone a pug i delsol piszcza, ooo, scigaja sie. Ale poniewaz nie lubie jak kamienie leca w moja strone to na I-ce odrobilem straty a na II-ce upokorzylem towarzystwo.

Nastepne swiatla i obok mnie honda, ale kolesie patrza na mnie, geby otwarte cos na styl "wtf". Otwieram szybke a gosc "co to za silnik?". Oczywiscie napis 2.0 16v na drzwiach to pewnie mu sie skojarzyl z standardem wyposazenia. Zdradzilem tajemnice. Odpowiedz byla zlozona i wyczerpujaca "aaa,oooo,aaa". Jak zapytalem to zeznali ze 125kucy w hondze. Rozjechalismy sie spokojnie jadac sobie wspolnie 150 przez miasto i podziekowali pozniej.
Milo ogolnie.

Spodziewalem sie wiecej po tej hondzie.

M - Nie 09 Lip, 2006
Temat postu: Re: Klijo vs delsol 1.6 125KM i jakis pug 206
dzik napisał/a:

Spodziewalem sie wiecej po tej hondzie.

Ta wersja (sohc vtec) ma w "papierach" okolo 9.5s do 100km/h.
Nie jest to "huragan" :)
Mysle ze nawet gdyby bylo to vti to bys nie mial problemu z nim.
Mniejsza moc,mniejsza pojemnosc,porownywalna waga.
Za to poziom lansu topowy :D

A twoje klio jak zwykle cichociemne.:)
Pozdr.

Vlodarsky - Nie 09 Lip, 2006

łał
siwy dym bym powiedział

Anonymous - Nie 09 Lip, 2006

tez mialem okazje powalczyc z CRX DelSol 125KM i az dziw bierze ze to tak cienko jezdzi, przewaznie hondy bardzo przyjemnie chodza, tutaj moc chyba musi zabijac waga.
Anonymous - Nie 09 Lip, 2006

dzik sluchaj!!!. Ta honda miała takie samo podejście do twojego clio jak pewna Astra ( opisałem to wczesniej) do mojego saxo.
Tylko że nigdy nie wiemy z czym sie ścigamy. Jak napisano wcześniej nawet VTi moze w Clio oglądać wydech i to z daleka.
kil był i juz. honda objechana i kropka.

M - Pon 10 Lip, 2006

szymon napisał/a:
dzik sluchaj!!!. Ta honda miała takie samo podejście do twojego clio jak pewna Astra ( opisałem to wczesniej) do mojego saxo.
Tylko że nigdy nie wiemy z czym sie ścigamy. Jak napisano wcześniej nawet VTi moze w Clio oglądać wydech i to z daleka.
kil był i juz. honda objechana i kropka.

O staaaary nie napinaj sie tak!
Czemu ludzie sie tak podniecaja jak chodzi o killowanie hondy?
Czy to jakis supercar?

Napisalem do dzika ze z jego stosunkiem (moc || pojemnosc)/masa dalby sobie rade takze z delsolem vti... nic wiecej :)

dzik - Pon 10 Lip, 2006

ja sie nie podniecam, ale spodziewalem sie lepszych osiagow solniczki
wymiarami zblizona do saxo ktore jezdzi 3x lepiej
z tego co znalazlem waga 1035kg, wiec powinien lepiej jezdzic :/

M - Pon 10 Lip, 2006

:okulary: peace
link do danych technicznych
Nie powala na kolana...
i waga 1105kg.

Bad-i - Pon 10 Lip, 2006

kurczaki to cos ala moj kill z ostatniego czwartku ale u mnie kierowca Ibizy stwierdzil ze ma 160 KM i juz sie balem o wynik ;)
Loko - Pon 10 Lip, 2006

Kile to zawsze stwarzają dyskusje i konflity :D taki juz ich los.
Prezesiak - Wto 11 Lip, 2006

Te D16 fabycznie sa strasznie zmulone, ale latwo mozna odmulic bo dobrze reaguja na podstawowe proste mody
Loko - Wto 11 Lip, 2006

Eeee no chyba taki d16z6 w lekkiej budzie civica V generacji to nieźle pomyka :P
Prezesiak - Śro 12 Lip, 2006

To juz powinno smigac. Nawet w 6 gen 3d ladnie smiga, czego najlepszym przykladem jest Carlose. Moja dwudrzwiowa krowa tez jezdzi calkiem spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group