To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Pimp my motorbike

misiek86electro - Śro 23 Mar, 2011
Temat postu: Pimp my motorbike
Pomyślałem że wśród tak licznej grupy forumowej napewno jakiś procent posiada motory, może ktoś zechce pochwalić sie swoim sprzętem. Napisze odczucia itd etc.
Nie ukrywam że licze że pomoże mi to na dobór odpowiedniego motocykla. :P
Ale też może pomóc komuś innemu wiec nie szuflatkujmy tego tematu jako cross enduro. Wiertarki i brzeszczoty (skutery) mile widziane.

Moje przemyślenia na początek :faja:

Jestem na kupnie crossa dokładnie suzuki dr-z 125.
Pojemność troche mała, mała dla tych którzy od dłuższego czasu upalają szutrowe gumy :)
Czterosów robi robote od samego dołu. Nie zakopiemy się tym samym w błocie. Cena ok 3000 zł po 2000 roku. Ogolnie mało awaryjny motor czterosuwowy za fajne pieniądze.


misiek86electro - Śro 23 Mar, 2011

106 zapraszam do tego przemyślenie z PeWu jeśli to nie kłopot :)
106 - Śro 23 Mar, 2011

to ja moge ctrl c i ctrl v z PW



dwusow trzeba wkrecic zeby szedl.
zdecydowanie jak PAŁTEK :D czuc ze sie wlacza :rotfl:

tyle co bylo na nim jezdzone to poza wymiana swiecy obslugi nie bylo przy nim zadnej
ja nie wykozystuje tej mocy... ale jak widzialem jak kumpel jezdzil to faktycznie
trzeba go mocno krecic wiec jak wpadniesz w jakies bagno i nie masz go na
obrotach to zdechnie. jak pod dluuuuuga stroma gore podjezdzal to tez nie
bylo latwo bo brakowalo mocy.... gosc pojezdzil na nim kilka razy i stwierdzil
ze powinien miec wiecej mocy. jak konkretnie ogarniasz to lepiej cos mocniejszego.
jak pelna rekreacja jak ja to jest ok.

jeszcze mi sie przypomnialo ze z tym magneto byly przejscia po zakupie...
nie bylo iskry ale pozniej jakos sie to naprawilo

misiek86electro - Śro 23 Mar, 2011

pomoog za PW




Przypomniałem sobie że czesio będzie miał pole do popisu wychaczył kiedyś cacko za 200zł na allegro :rotfl:

Michał - Śro 23 Mar, 2011

1. motory sa dla pedałów
2. samochody sa dla pedałów
3. skuery sa męskie
4. oskar ma identyko dr-z'ete

tu jest oskar

a tu jego dr-zeta


o, tutaj też jest oskar


no i coś męskiego

M - Czw 24 Mar, 2011

Na ostatnim foto wymarzony związek Martina
Anonymous - Czw 24 Mar, 2011

Cross chodzi mi po głowie od dłuższego czas, ale to chyba jeszcze nie pora .... narazie oswajam "rodzinę" ze skuterem :lol2:
Ryba - Czw 24 Mar, 2011

To ma być pierwsze moto ?
Jak tak, to jeśli jesteś w miare ogarnięty, nie baw się w mity że się zabijesz na wyższych pojemnościach.
125 jest dobra, ale da Ci fun, przez pierwsze 3 dni jazdy na niej - potem zaczniesz żałować że nie kupiłes czegoś mocniejszego.
Polecam jakiegoś KTM 2t 450tke - waży 90 kg ma 90 koni, dziękuję dobranoc.
A tak na poważnie, doruchaj kasy i kup coś renomowanej marki (polecam jednak KTM) o większej pojemności. Potem jak znudzi Ci się offroad, zakładasz szosowe opony i masz supermoto =)

Jaco - Czw 24 Mar, 2011

Ja też kiedyś coś jeździłem.. Mój pierwszy motorek to Yamaha DT 80 :rotfl: , potem przesiadłem się na KTM SX 85 ( dobra fura też czułem jak włącza się pałtek :D )

ale to było jeszcze w gimnazjum... w zeszłym roku miałem okazje pojeździć Yamaha WR 450 i Hondą CRf 425 ( przy okręcaniu gazu musiałem trzymać się kierownicy :jupi: ) i znowu mi to gdzieś chodzi po głowie... ahh taki niedzielny wypadzik w góry do lasu, albo gdzieś na tor :o

anjas - Czw 24 Mar, 2011

Jaco napisał/a:
przy okręcaniu gazu musiałem trzymać się kierownicy :jupi:


uu, lipa... jak ja śmigam na motorku to odkręcam gaz bez trzymania kierownicy! :D

Jaco - Czw 24 Mar, 2011

anjas napisał/a:
Jaco napisał/a:
przy okręcaniu gazu musiałem trzymać się kierownicy :jupi:


uu, lipa... jak ja śmigam na motorku to odkręcam gaz bez trzymania kierownicy! :D


:D

Bart - Czw 24 Mar, 2011

Ryba napisał/a:

Jak tak, to jeśli jesteś w miare ogarnięty, nie baw się w mity że się zabijesz na wyższych pojemnościach.


ziom, mam ponad 30 lat, w miarę jestem ogarnięty. Od lat jeżdżę na różnych skuterach, z motocyklami za wiele nie mam do czynienia (prawko A mam od roku), no i jak wsiadam na motór mojego brata (bez szału - turystyczne enduro 650ccm) to jeżdżę nim szybciej niż potrafię, dużo szybciej... Odkręcanie prawej manetki jest naprawdę kuszące.

Obawiam się, że kupowanie na pierwszy motocykl czegoś o mocy 90KM nie jest najlepszym pomysłem.

Bad-i - Czw 24 Mar, 2011

he he dobry temat, ja probowałem swoich sił na motorach 2 razy. Za drugim wywaliłem przez kierownice i strzelilem z dyni w konia. Nie dziekuje to nie dla mnie :)










p.s. slyszałem ze koń do tej pory mnie szuka

anjas - Czw 24 Mar, 2011

Bad-i napisał/a:
he he dobry temat, ja probowałem swoich sił na motorach 2 razy. Za drugim wywaliłem przez kierownice i strzelilem z dyni w konia.
Bad-i napisał/a:
p.s. slyszałem ze koń do tej pory mnie szuka


skrył się w worku mosznowym?

Bonczek - Czw 24 Mar, 2011

Ryba, co to za motocykl? Zajebisty jest :faja:

Bart, to chyba zależy od podejścia osoby do tematu, moja siostra ma CBR 600 jako pierwszy motocykl, teraz jej się zaczyna trzeci sezon i jak z nią rozmawiałem o motorze dla mnie to powiedziała, żeby mniejszej niż 600 nie kupować ;)

Bad-i, nie obawiaj się, jest koniem, nie potrafi sprzedać latary :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group