To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Pimp my motorbike

Kenet - Pon 23 Lis, 2015


Kamill - Pon 23 Lis, 2015

Co ta reszta tak nie nadążała. Trochę nudne, nagraj jak skaczesz przez jakieś przeszkody.
Kenet - Pon 23 Lis, 2015

To tylko wycieczka była, na zapoznanie z terenm, w niedzielę byliśmy na żwirowniach i podjazdach, ale gopro nas oszukało - plik uszkodzony.

Trzeba się z tematem spokojnie oswoić bo nie uśmiecha mi się w szpitalu wylądować przez zbyt wcześnie załączoną nieśmiertelność. A orła wywinąć to nie tak trudno, jak się leci 70-80 km/h przez sypki piach na takiej leśnej drodze, albo co gorsza błotne koleiny to kierą tak szarpie, że potrafi życie przed oczami przelecieć.

Na szczęście nie wyglebiłem ani razu, a były "momenty". Trzeba trenować i na wiosnę będziemy skakać i wjeżdżać na piony ;D

Aha no i ten film - to nie ja nagrywam, ja jadę ostatni :jupi: Ale warto zachowywać dystans bezpieczny bo potrafią takie kamienie latać jak opona dobrze gryzie, że nie ma przebacz.

siema - Pon 23 Lis, 2015

Po kilkunastu połamanych kościach z moich paru kumpli jeżdżących na crossach pozostał jeden. Mnie to się zawsze podobały (i wydawały jednak bezpieczniejsze) cztery kółka

:jupi:

Kenet - Pon 23 Lis, 2015

To zależy gdzie crossa użytkujesz. Skacze się głównie na torze, a mnie tam póki co nie ciągnie. Przez las, po jakiś łąkach, krzakach, podjazdy na żwirowniach - takie klimaty.

A quadem jeździłem, raptorem 660 - matko i córko - samobójstwo. Napęd na tył, mocy ok. 50 koni, jak tym darłem po takiej polnej drodze to śmierć w oczach. No ale może jakby dłużej pojeździł? Na pewno ma swój urok - kupuj to gdzieś polatamy :jupi:

zefir - Wto 15 Gru, 2015

Kendzi, slij fotke http://www.gram.pl/news/2...milestone.shtml
Kenet - Wto 15 Gru, 2015

Jestem wystarczająco sławny żeby to olać ;D
zefir - Wto 15 Gru, 2015

:jupi: :jupi: :] :]
MoRToN - Czw 28 Sty, 2016

Nie wiem gdzie wrzucać wiec wale tutaj. Do maja chciałem upolować jakiegoś skuta dal ojca do 125cm.

Potrzebuje analizy zadnia:

Czy Honda PCX 125 to dobry wybór ? Chodzi raczej o serwis / awaryjność / wygodę niż o to czy dochodzi w 5,2 lub 5,7s. No i stosunek jakość / cena w porównaniu do włoszczyzny.

Takie o... http://allegro.pl/ShowIte...ef=last-visited

pcs - Nie 31 Sty, 2016

w tej cenie to nowy kup z wyprzedazy. niech sie Ojciec poprzymierza w salonie do roznych, ktore mu pasuja i przejedzie sie.
MoRToN - Nie 31 Sty, 2016

yhy. :jupi:
fydi - Śro 03 Lut, 2016

Tylko Vespa :jupi:

k-mart - Śro 03 Lut, 2016

Od czasu do czasu sam się za taką vespa rozglądam.
Jak każdy kultowy pojazd, ma swoją cene :chick:

Kenet - Pon 31 Paź, 2016

Jeśli ktoś chciałby rozpocząć przygodę z Enduro/Crossem lub po prostu poczuć największą w życiu adrenalinę gdy zapie...la się ponad pakę między drzewami po błocie i liściach... to zapraszam :]

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDisMIH.html

wretched - Wto 01 Lis, 2016

Jako że nie znalazłem nigdzie tematu typu powitalnia (w sumie nie pamiętam czy nie odnalazłem go dawniej po utworzeniu konta), whatever. Motórów parę miałem w życiu ale ten sprawia największą frajdę, paradoksalnie jest mułowaty i ma (jeszcze) słabe heble, ale ma coś w sobie po prostu.




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group