To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Pimp my motorbike

Kamill - Wto 01 Lis, 2016

To jest simson avo, czy cezetka?
kosmita - Wto 01 Lis, 2016

wygląda na ducato 328i
Kamill - Wto 01 Lis, 2016

O toto :rotfl:
Miniac - Wto 01 Lis, 2016

wretched napisał/a:
ale ten sprawia największą frajdę, paradoksalnie jest mułowaty i ma (jeszcze) słabe heble, ale ma coś w sobie po prostu.

[url=http://images82.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]


Włośnie g@wno. Miałem takie - bardzo tęsknie. xD

wretched - Śro 02 Lis, 2016

Blisko ale jednak nie, to Alfa Ducato z 1.9TDI przeszczepionym z nowszego modelu jak tu o:


PiTT - Czw 10 Lis, 2016


was79 - Czw 10 Lis, 2016

Piękna szlifierka ;D
Bonczek - Czw 10 Lis, 2016

Dlatego tylko krótkie spodenki i tshirt :jupi:
Kenet - Pią 11 Lis, 2016

Szczególnie na skuterach, przecież skutery się nie przewracają!
Kamill - Pią 11 Lis, 2016

Najlepiej to w ogóle nie zdejmować kombinezonu nawet pod prysznicem :rotfl: Siedzisz sobie w biurze w takim kombinezonie, czujesz sie bezpiecznie, a dodatkowo wszyscy wiedzą że masz motocykl, nie musisz o tym wspominać co 10min. Same profity :faja:
rasta - Pią 11 Lis, 2016

A na nogi obowiązkowo japonki ;D
Kenet - Sob 12 Lis, 2016

Koniec sezonu motocyklowego jeśli chodzi o tor i ulicę właśnie nastąpił, więc czas na zmiany.

Wczoraj odjechał mój gix:



Mega lekko i przyjemnie się nim jeździło, ale na torze miałem blokadę bo szkoda by mi było go roz...ać. Dlatego na miasto i przysłowiowe kręcenie się wokół komina pobrałem wczoraj Kawasaki Z750:



Bardziej wygodny, mniej mocy, ale dalej coś tam jedzie. Kupiłem od kolegi, motocykl w stanie idealnym jak na swój rocznik. Jeździłem nim kilka razy wcześniej, bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił, stąd długo się nie zastanawiałem nad tą zamianą, tym bardziej, że kolega wziął ode mnie crossa w rozliczeniu.

Żeby nie wypaść z gry dokupię jeszcze w przyszłym roku coś typowo torowego do chłosty.

A coby przez zimę nie było nudno to wczoraj także nabyłem nowego crossa:



KXF 250 4T z 2008 roku. Bardzo przyjemny sprzęt do krótkich leśnych wypadów, znacznie łagodniejszy niż moja poprzednia kawa w dwusuwie.

Także ten... polecam motocyklizm!

Bonczek - Sob 12 Lis, 2016

Kawa nie ma pasków na felgach, dzwoń po Karolinę! :faja:
Kenet - Sob 12 Lis, 2016

Tam tylko oplot na przód wjedzie, więc znów będziemy słuchać pewnej piosenki w garażu na wiosnę ;)
Bonczek - Sob 12 Lis, 2016

Kenet napisał/a:
Tam tylko oplot na przód wjedzie, więc znów będziemy słuchać pewnej piosenki w garażu na wiosnę ;)


Zapraszam do jaskini ... :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group