To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Pomoc potrzebna w car audio we Forku!

Bad-i - Czw 24 Mar, 2011

pcs napisał/a:
wiski z lidla :)


A to jak wiemy akurat jest niezły rarytas :)

MoRToN - Czw 24 Mar, 2011

Michał napisał/a:
697239073
bardzo miły gościu ogarnia car audio . Jakieś tam osiągnięcia w zawodach. Miły i rzetelny ( przynajmniej kiedyś )
znajduje sie na al. jerozolimskich między ursusem a michałowicami


Jesli mówsz o barbusie o to go wyburzyli w związku z budową obwodnicy :D

Chetnie bym coś podpowiedział ale nie weim jakie wejścia/wyjścia majo te sprzęty i co ze sobą można połączyć.

rasta - Pią 25 Mar, 2011

Polecam Barierę Dźwięku, sporo u nas flokuja :D
Michał - Pią 25 Mar, 2011

Cytat:
Jesli mówsz o barbusie

dokladnie, chodzi mi o barbusa ...

pcs - Pią 25 Mar, 2011

MoRToN napisał/a:
Michał napisał/a:
697239073
bardzo miły gościu ogarnia car audio . Jakieś tam osiągnięcia w zawodach. Miły i rzetelny ( przynajmniej kiedyś )
znajduje sie na al. jerozolimskich między ursusem a michałowicami


Jesli mówsz o barbusie o to go wyburzyli w związku z budową obwodnicy :D

Chetnie bym coś podpowiedział ale nie weim jakie wejścia/wyjścia majo te sprzęty i co ze sobą można połączyć.


no wlasnie to jest kluczowe, hgw co z czym polaczyc ...komputer ma min. wyjscie rca stereo, pewnie to do audio musi byc. nie wiem tylko jak podlaczyc ten komp z fabrycznym radiem i wzmakiem. Jutro mam podjechac i ma sie okazac. Oczywiscie chca pojsc na latwizne i mi wcisnac nowe radio z monitorem, ale ja to mam w dupie bo chce, zeby deska wygladala na seryjna. Wszystko by bylo proste jakby w tym fabrycznym radiu bylo AUX wejscie.

Wstepnie moge zanabyc prawie nowy wzmacniacz U-dimension, glosniki morell tempo i skrzynka rocforda. Do tego moge tego posluchac w imprezie gt na grubej rurze, wiec jak w niej dobrze graja to u mnie bedzie malina.

Bonczek - Pią 25 Mar, 2011

Skrzynka czy głośnik? Drzwi wygłuszone? Ile kanałów wzmak? RCA jest pod wzmaka, do podłączenia z fabryką musisz mieć przejściówki.

Co za kolejnych magików ogarnąłeś? :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group