To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [R] Restauracja Wawa

Yarko - Pon 15 Lip, 2013

Chloru, Żurawina daje rade :)
Jakarti - Wto 16 Lip, 2013

wybierz takie miejsce gdzie i atmosfera/widok bedą fajne :)
akurat w Qchni jest spoko, jak zarezerwujesz stolik to masz fajny widok na agrykole.

zawsze polecam restuarację Roma
pyszne jedzenie, fajna obsługa.
super Chianti :D
nastrojowo, maja stolik gdzie spokojnie spedzicie wspolny wieczor. stolik we wnęce. miło.

Mokotowska 49 Warszawa
22 621 03 11

zadzwon bo coś nie mogę ich strony znaleźć ;)

Yarko - Wto 16 Lip, 2013

THX Jaka, muszę sobie przemyśleć te miejscówki :)
Osobiście podoba mi się Warszawa Wschodnia by Matt Gessler, ale polska kuchnia raczej odpada

Kamill - Czw 07 Lis, 2013

Byłem ostatnio w Babooshka - restauracja rosyjska i muszę mocno pochwalić pod dwoma względami.
Jedzie bardzo dobre, jeżeli ktoś nie jest z kresów wschodnich, to większość dań dość egzotyczna. Szczególnie teraz na zimne dni takie menu podchodzi idealnie.
Druga sprawa ceny. Wzięliśmy z Gosią 2x zupe, 2x drugie, herbatę gruzińska, wyszło ok 50zł.
Maja dwa lokale, na grójeckiej, gdzie w ciągu tygodnia o 18 full + ludzie czekali w kolejce, więc pojechaliśmy do drugiej lokalizacji, obok harendy. Tam było pusto, aczkolwiek zanim skończyliśmy jeść powoli zaczynało brakować miejsc.

Wystrój taki powiedzmy domowy, białych obrusów nie ma, ale jakieś są, obsługa z wyraźnym wschodnim akcentem.

PiTT - Czw 07 Lis, 2013

Kamill napisał/a:

Jedzie bardzo dobre..

ale co jedzie... ubranie po wyjściu czy same dania?
:rotfl:

Kamill - Czw 07 Lis, 2013

PiTT napisał/a:
Kamill napisał/a:

Jedzie bardzo dobre..

ale co jedzie... ubranie po wyjściu czy same dania?
:rotfl:

Jedzie mniej niż wrocławski kebab :]

PiTT - Czw 07 Lis, 2013

Kamill napisał/a:
PiTT napisał/a:
Kamill napisał/a:

Jedzie bardzo dobre..

ale co jedzie... ubranie po wyjściu czy same dania?
:rotfl:

Jedzie mniej niż wrocławski kebab :]

a wlasnie jest tu jeden taki lokal ze nie jadlem lepszego nigdzie :)
Petra sie zwie, polecam
;D

Bartli - Czw 07 Lis, 2013

Kamill napisał/a:
Byłem ostatnio w Babooshka - restauracja rosyjska i muszę mocno pochwalić pod dwoma względami.
Jedzie bardzo dobre, jeżeli ktoś nie jest z kresów wschodnich, to większość dań dość egzotyczna. Szczególnie teraz na zimne dni takie menu podchodzi idealnie.
Druga sprawa ceny. Wzięliśmy z Gosią 2x zupe, 2x drugie, herbatę gruzińska, wyszło ok 50zł.
Maja dwa lokale, na grójeckiej, gdzie w ciągu tygodnia o 18 full + ludzie czekali w kolejce, więc pojechaliśmy do drugiej lokalizacji, obok harendy. Tam było pusto, aczkolwiek zanim skończyliśmy jeść powoli zaczynało brakować miejsc.

Wystrój taki powiedzmy domowy, białych obrusów nie ma, ale jakieś są, obsługa z wyraźnym wschodnim akcentem.

No polecam zawsze solankę a na drugie bliny z łososiem. Do tego jeszcze obolonik pszeniczny i nie mam pytań :faja:

Chloru - Czw 07 Lis, 2013

Kamill, mają 3 lokale. Trzeci, którego nie wymieniłeś jest na Kruczej. Potwierdzam, że miska daje radę. Byłem raz - wrażenia raczej pozytywne.

Innym miejscem, które przypomina mi Babooshkę jest mały Belgrad. Naprawdę solidna miska, 4 osoby w lutym najadły się do syta i jakąś herbatę wypiły - 150 PLN. Jedzenie super, porcje duże.

Kamill - Czw 07 Lis, 2013

Na kruczej juz chyba nie ma lokalu. W malym belgradzie o ile to jest ta mala knajpa w bloku na ursynowie bylem raz, porcje nie do przejedzenia, ale samo jedzie podeszlo mi mniej.
W baboshka Jadlem pielemini, bliny i solanke, oraz probowalem barszu, na samo wspomninie robie sie glodny :)

Chloru - Czw 07 Lis, 2013

Kamill, tak Mały Belgrad to ta knajpka w bloku na Belgradzkiej. Porcje duże, mi jedzenie podeszło troche bardziej niż w Babooshce. Wydwało się mniej tłuste i surówki bardziej mi smakowały. Tak czy siak - oba miejsca warte polecenia w Warszawie... a nie jakieś hipsterskie burgery ;-)

Inny wątek - dziś na Nowogrodzkiej w Vis a Vis zjadłem całkiem smaczną karkówkę i niedrogo. Na obiadownię w Centrum polecam.

kamil - Pią 08 Lis, 2013

no i Chloru zyskał moją sympatie :)

Mały Belgrad rulez

Pirania - Pon 25 Lis, 2013

heja, potrzebne info gdzie teraz w Wawie warto odwiedzić kanjpę na odrobine bardziej oficjalną kolację, poszukuję KLIMATYCZNEJ miejscówki przede wszystkim z dobrym kucharzem! polecajcie. cennik nieistotny

Acha, tematyczne, burgery, Chinczyki, Meksykańskie, Syryjskie itp odpadają, z góry dzieki

M - Pon 25 Lis, 2013

Podaj więcej szczegółów, prywatnie czy "biznesowo"?
Kamill - Pon 25 Lis, 2013

Pirania napisał/a:
heja, potrzebne info gdzie teraz w Wawie warto odwiedzić kanjpę na odrobine bardziej oficjalną kolację, poszukuję KLIMATYCZNEJ miejscówki przede wszystkim z dobrym kucharzem! polecajcie. cennik nieistotny

Acha, tematyczne, burgery, Chinczyki, Meksykańskie, Syryjskie itp odpadają, z góry dzieki

Na banacha przy szpitalu jest klimatyczna knajpka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group