To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Kod nieśmiertelności

Greg - Czw 05 Maj, 2011
Temat postu: [F] Kod nieśmiertelności
Od jutra w kinach.

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

http://www.filmweb.pl/fil...Bci-2011-418967

Byłem właśnie na pokazie przedpremierowym. podszedłem do tego mega sceptycznie bo z zapowiedzi wydawał się być jakimś dziadostwem. Okazał się fajnym casualowym kinem akcji na odmóżdżenie. :) generalnie lubię akcje i inne takie thrillery o podobnej tematyce, nie jest to jakies pierwszorzedne kino ani ambitny film, ale jako rozrywka - spoko. Mozna sie przejśc.

kosmita - Pią 06 Maj, 2011

Greg napisał/a:
casualowym kinem

Czy to ma coś wspólnego z dziewczynami, które wrzuca martin? :>

pP - Pią 06 Maj, 2011

potwierdzam..lekkie kino akcji z dość ciekawym pomysłem.
Jakarti - Pią 06 Maj, 2011

myslalem, ze to ma zwiazek z DOOMem albo innym Quakiem :D
anjas - Pią 06 Maj, 2011

a ja myślałem, że to nowy kod do Orange :(
martin.h - Pią 06 Maj, 2011

kosmita napisał/a:
Greg napisał/a:
casualowym kinem

Czy to ma coś wspólnego z dziewczynami, które wrzuca martin? :>


Właśnie, co to jest casualowe kino ?

kosmita, ja preferuję vintage ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group