To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Sciganie trochę inaczej :-)

Vlodarsky - Pon 26 Wrz, 2016

Tym razem 42,195 w 3:56:56 - z roku na rok po 20 minut wolniej :)
zefir - Pon 26 Wrz, 2016

hehe za rok troche potrenujesz i zmienisz tendencje :D

Wiktor dobry czas rozjebauu :D

Vlodarsky - Pon 26 Wrz, 2016

Dokładnie minutę lepiej od mojego rekordu :) I to praktycznie stałe tempo od początku do końca. Pięknie mu poszło :)
bizon - Pon 24 Paź, 2016

W zeszłym roku pobiegłem pierwszy półmaraton w życiu - nocny crossowy w Ozorkowie. Nie byłem przygotowany i zakończyło się to czasem 2:07 i kolejnymi kontuzjami przez następne pół roku.
Ponieważ chcę się zmierzyć z 70.3 to musiałem wyleczyć uraz po pierwszym razie ;D
Dlatego wczoraj pobiegłem pierwszy półmaraton, do którego się przygotowałem. Wybrałem Półmaraton Szakala dookoła lasu Łagiewnickiego. Czyli znowu cross, podbiegi, błoto, liście i korzenie. W 2 miejscach się nie da biec tylko się trzeba wspiąć po konkretnym zboczu.
Sumarycznie okazał się łatwiejszy niż myślałem. Sporo osób mnie straszyło, jaka ta trasa ciężka, ale było całkiem ok. Na pewno miała w tym udział pogoda, która była naprawdę fajna i nawierzchnia była błotnista tylko miejscami.
Ostatecznie udało się uzyskać czas 1h:49m:25s
Jeśli ktoś chce obejrzeć profil trasy, to linki poniżej:
https://www.endomondo.com...kouts/825608655
https://www.strava.com/activities/753473153

zefir - Pon 24 Paź, 2016

Gratsy!!

to dobrze że pogoda dopisała bo rok temu to można było zjeżdzać na błocie w niektórych partiach :D

bizon - Wto 25 Paź, 2016

No pogoda się wydaje tu być kluczowa, może być albo miło albo ostry dyżur :D
rasta - Śro 26 Paź, 2016

Ja w tym roku miałem mocno nieudany sezon jeśli chodzi o starty ;( Pojawiły się problemy z nogami i takie tam, długo by pisać. Pomimo kilku nieudanych startów pod koniec września zaatakowałem Berlin Marathon, czyli największą w Europie imprezę jeśli chodzi o rolki. Tym razem wróciłem zadowolony. :]

211 miejsce na 4145 sklasyfikowanych zawodników amatorów z czasem 1:18:17 netto na dystansie 42 km.


zefir - Czw 27 Paź, 2016

ja jebe 33km/h na godzine to dobrze sie na tych kółkach odpychacie :D

ja generalnie przez problemy z nogami rok temu musiałem zaptrzyjażnić z solankami, rollerem i ciągle szukam dobrego fizjo w Wawie, najlepiej rejon ursynow, mokotow :)

rasta - Czw 27 Paź, 2016

A mówią, że sport to zdrowie :lol2:
Alexxx - Czw 27 Paź, 2016

rasta napisał/a:
A mówią, że sport to zdrowie :lol2:


#sporttomord

zefir napisał/a:
ja jebe 33km/h na godzine to dobrze sie na tych kółkach odpychacie :D

ja generalnie przez problemy z nogami rok temu musiałem zaptrzyjażnić z solankami, rollerem i ciągle szukam dobrego fizjo w Wawie, najlepiej rejon ursynow, mokotow :)


Polecam mojego fizjo-Rafała: https://www.facebook.com/rafalosteopata/

Ręce jak imadła, wiedza konkretna, podejście indywidualne, ilość nieprzyzwoitych żartów odpowiednia ;D

PiTT - Czw 27 Paź, 2016

a pierwszy jaki miał czas i średnią?
rasta - Czw 27 Paź, 2016

PiTT napisał/a:
a pierwszy jaki miał czas i średnią?


:rotfl: :rotfl: :rotfl:



Coś słabo mu w tym roku poszło bo w zeszłym pojechał w 56:49 xD

zefir - Czw 27 Paź, 2016

oo skurwensyn :faja:
Vlodarsky - Sob 29 Paź, 2016

Gratulacje Raściak - zapiierdalasz okrutnie !!!
zefir - Pon 31 Paź, 2016

Wczoraj udało sie poprawić życiówkę na 5km - 20:41min , liczyłem na 20:30 i tak chciałem biec, ale pol trasy miałem przeoktrutny wiatr w facjate i trzeba bedzię ten wynik moze zaatakować w listopadzie po biegu niepodległości :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group