To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - klubowe pojazdy

M - Czw 19 Maj, 2011
Temat postu: klubowe pojazdy
Jako że nasz portal po długiej i ciężkiej pracy przy bazie danych która stoczyliśmy z Anjasem - dało się uruchomić.
Chcemy zrobić w cyklu 2-4tygodniowym opisy aut klubowych, zazwyczaj wywiad z właścicielem, historia, parametry, troche zdjęć - filmy.
Jeśli byście chcieli się zaprezentować ze swoim pojazdem to można śmiało się zapisać.
Nie ma ścisło ustalonej formy jak to ma wyglądać - wszystkie pomysły mile widziane.

Anonymous - Czw 19 Maj, 2011

Super pomysł ! Może ktoś jeszcze redagować i pisać opisy jakis zagranicznych hh coś w stylu tego jak to jest na www.klasyczny.com czy speedhunters
Gaydek - Czw 19 Maj, 2011

Tylko niebiescy?
M - Czw 19 Maj, 2011

Niebiescy/Zieloni,
Szarzy w sumie też ale nie ukrywam że nie wszystkich znamy więc selekcja może być.

kubas - Czw 19 Maj, 2011

No chyba byłoby dobrze gdyby to byli głównie niebiescy. Ja zgłaszam się w dziale hot hatch wannabe ;D
M - Czw 19 Maj, 2011

kubas napisał/a:
No chyba byłoby dobrze gdyby to byli głównie niebiescy. Ja zgłaszam się w dziale hot hatch wannabe ;D

Zapisuj sie.

Anonymous - Czw 19 Maj, 2011

tu już jest gotowe choć niezbyt aktualne http://www.renaultclio.pl/c1_033maxi.phtml
Cartoon - Czw 19 Maj, 2011

zapisuję się ;)
CHRZANEK - Czw 19 Maj, 2011

Ja się zapisuję na redaktora - będe obiektywna osoba która po kilkuminutowej przejażdce będzie omawiała wady i zalety kazdego opisywanego samochodu samochodu.

Posiadacze CTRów - BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M - Czw 19 Maj, 2011

CHRZANEK napisał/a:
Ja się zapisuję na redaktora - będe obiektywna osoba która po kilkuminutowej przejażdce będzie omawiała wady i zalety kazdego opisywanego samochodu samochodu.

Posiadacze CTRów - BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

"Opinia dr. prof. Chrzanka:"
Mistrz ;D

was79 - Czw 19 Maj, 2011

CHRZANEK napisał/a:
Ja się zapisuję na redaktora


to ja moze jakąs małą rubrykę dostanę np. horoskop albo "napisz do Kasi"

iQ - Czw 19 Maj, 2011

CHRZANEK napisał/a:
Ja się zapisuję na redaktora - będe obiektywna osoba która po kilkuminutowej przejażdce będzie omawiała wady i zalety kazdego opisywanego samochodu samochodu.

Posiadacze CTRów - BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ZTCW na forum pozostal tylko 1 CTR. Wpadnij na wizyte, zaprowadze cie na jakis szutrowy odcinek i pozniej opiszesz wrazenia ;D Kilkanascie kilometrow od mojego miejsca zamieszkania jest tor rallycross (maly), pasuje? :D

Gaydek - Czw 19 Maj, 2011

M napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
Ja się zapisuję na redaktora - będe obiektywna osoba która po kilkuminutowej przejażdce będzie omawiała wady i zalety kazdego opisywanego samochodu samochodu.

Posiadacze CTRów - BÓJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

"Opinia dr. prof. Chrzanka:"
Mistrz ;D

Ooo, i to jest słuszna koncepcja, +100 :)

Janusz - Czw 19 Maj, 2011

jestem tu i zapisuje się, choć w sumie w moim samochodzie nie ma niczego szczególnego :P
leon - Czw 19 Maj, 2011

Janusz napisał/a:
jestem tu i zapisuje się, choć w sumie w moim samochodzie nie ma niczego szczególnego :P

w moim też nie ale jako że mam jedyne na forum bordowe clio :faja: xD to chętnie coś powiem :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group