To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - www.RacingShop.pl

Mick - Pon 06 Cze, 2011
Temat postu: www.RacingShop.pl


Sklep w nowej formie z nowym jednym już tylko właścicielem :)

W ofercie sklepu są akcesoria:
- dla zawodników,
- pełne wyposażenie samochodu,
- opony rajdowe,
- hamulce sportowe,
- oleje wyczynowe,

Kontakt:
mail: michal@racingshop.pl
tel. 604699600
http://www.RacingShop.pl

Dla HotHatch przewidziane są rabaty.

Cenniki:
RRS https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au1GNO6um3KUdHU2bnBUVFRLLVpYX2FScTRKWHRTNUE&hl=en_US#gid=0

Greg - Pon 06 Cze, 2011

Lubię to. :faja:

A - i polecam. Mick rozprawia się z zapytaniami szybko i bezkompromisowo. :)

Mick - Pon 06 Cze, 2011

Greg napisał/a:
Lubię to. :faja:

Do facebook też niebawem dojdziemy i będziesz mógł kliknąć ;)

Bonczek - Pon 06 Cze, 2011

Kurcze strasznie rażąca jest ta czerwona czcionka, wydaje się być taka rozmyta ;)

Greg napisał/a:
Mick rozprawia się z zapytaniami szybko i bezkompromisowo. :)


Zgadza się :faja:

Mick - Pon 06 Cze, 2011

Sklep tak jak widzicie jest w budowie, pracujemy nad jego nową wersją, ale już teraz chciałem, żebyście wiedzieli, że prowadzimy sprzedaż :) Zachęcam do zakupów!
qbus - Wto 07 Cze, 2011

I rabaty też są bardzo zachęcające :)
206 Gti - Wto 07 Cze, 2011

Bonczek napisał/a:
Greg napisał/a:
Mick rozprawia się z zapytaniami szybko i bezkompromisowo.


Zgadza się


Potwierdzam i Mega polecam.

Greg - Wto 07 Cze, 2011

Mick, jak się spotkamy to ponarzekam też trochę :P
Bad-i - Wto 07 Cze, 2011

Mick potrzebuje sporo gratow - prosze o oferte lub jakis katalog i wysokosc rabatu zebym mogl sobie cos poszukac
Mick - Wto 07 Cze, 2011

Bad-i napisał/a:
Mick potrzebuje sporo gratow - prosze o oferte lub jakis katalog i wysokosc rabatu zebym mogl sobie cos poszukac


Zadzwoń do mnie to ustalimy co i jak :)

CHRZANEK - Wto 07 Cze, 2011

Ja tez poprosze katalog.

Nie wiem czy coś kupie ale chce katalog.

Greg - Wto 07 Cze, 2011

Chrzanek zbiera ulotki. :D Wymienisz się? :P
anjas - Wto 07 Cze, 2011

I am a great fan of your company. To say more I am a big fan of all companies that are connected with car, motors and motorization. My favorite vehicles are 4X4. I whish I have one like this someday. I buy all the magazines about cars. I read about engines, parts and all the things that are concerned about motors. I even have my own bike. It is with small engine and it doesn’t go much speed. I rent it to my friends, and we do races around my block. I fix it many times because it has very old motor and it breaks all the time.

I know how to call all the parts in the car. From the front to the back bumper. I like to open some day a car wash to watch the cars coming and going. I want to have many vehicles one day. One of them will be for sure from your company.

I hope you could send me the catalogues of your company, If you have any gadgets or gifts it would be also very welcome. As I said this is my passion and all life. So please be so kind to understand it and send me some of your freebees.

My address:
….

Best regards

106 - Wto 07 Cze, 2011

:rotfl: :rotfl: :rotfl: lol
Greg - Wto 07 Cze, 2011

Klasyka ;) W poprzedniej firmie dostałem jakieś 5xx takich maili. Nawet wyczaiłem że ci zbieracze mają swoje community gdzie piszą dane firmy i co ta firma wysyła za free. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group