To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - Hothatch lub niby hothatch

Anonymous - Czw 20 Lip, 2006

Michał napisał/a:
zabuliłem 500 zeta i jest kozok.


czyli jak widac da sie i taniej

Loko - Czw 20 Lip, 2006

Bez przesady, żeby belka, nawet zniszczona, była powodem do dyskfalifikacji auta przy zakupie. Zawsze można stargować na jej naprawę.
Anonymous - Pią 21 Lip, 2006

obejrzałem wczoraj clio 1.4 16v 2001, 79000km na papierze, facet pedant, pastuje, nie myje na automacie, tylko gabka u dziadzi na placu, garażowany. Nie był uderzony, badany czujnikiem profi - na kazdym elemencie taka sama grubość lakieru....Zastanowie się nad nim , choć niestety jest dużo, duuuużo wolniejszy niz moja Smoczyca :567:

Pytanie: możliwe, że dostałbym do niego od tego goscia fele alu, które ma w garage - 16tki, bodajże 7,5 cala? Takie jak w SPorcie?
Jakie tam oponki wchodzą, bo 215 na 1.4 to wydaje mi sie przesadą....da rade 195 np?

[ Dodano: Pią 21 Lip, 2006 ]
no i............... :560: ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Michał - Pią 21 Lip, 2006

ja o na temat opon ci nic wala nie odpowiem ale dziwi mnie ze chcesz takie klio, czemu jarka nie obejrzysz. To jest bardzo rozsądny samochód
Anonymous - Pią 21 Lip, 2006

wszystko gitara, ale po prostu nie dostane za 21-22 jarka w tsie...
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

[ Dodano: Wto 25 Lip, 2006 ]
słyszał ktos o dobrym programie do 1.5 dci?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group