To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Ac Pokale Rajd Tyski 2011

ziober - Pią 19 Sie, 2011

I dlatego tak lubie to forum! :rotfl:
Tomcat - Pią 19 Sie, 2011

Ciekawe czy 3 lige też zrobią na połowie toru, tak jak ostatnio sprint... Wtedy 5 km będzie, ale chyba z drogą do Bierunia włącznie.
qbica - Pią 19 Sie, 2011

2km ma miec grand prix w niedziele w tychach, wiec pewnie dla 3ligowców zrobią 2 i pol okrazenia to sie 5km zrobi ;D
Tomcat - Nie 21 Sie, 2011

Niestety, matt się zepsuł :( Co tam w końcu się stało, bo w sumie byłem trochę zabiegany i ulotniło mi się z pamięci...
GeKo - Nie 21 Sie, 2011

Byłem widziałem, wniosków kilka.
Kamil Suma największy PRZE KOOOT, to co wyprawiał na łukach z tyłu toru, miażdżyło mosznę!!! od momentu wejścia do wyjścia Pedal to the metal, mimo że miejscami już grubym slajdem szedł niczym czterołapem.
Następnie Grzybek i Mularczyk widowiskowo i bardzo szybko na limicie gumy.
Lesiak również ładnie choć za dużo walki z autem.

Niektórzy amatorzy jechali szybciej od Ligowców, tyczyło się to głównie chłopaków w sejach. Taki tor obrazuje jak w seju trzeba uczyć się szanować prędkość na wejściu by móc dobrze wyjść.
Mocowo Honda Grzybka niszczyła Hondę Kamila 7sek na torze to przepaść.
Mattowi fura przerywała dodatkowo na 2okrążeniu coś zrobili z kołem i błotnik palił oponę.
Tomcat, Pięknie to wasze EVO strzela :)
Kilka zdjęć mimo gryzących komarów, atakujących mrówek i kaca leczonego w słońcu udało mi się zrobić. :)

korek171 - Nie 21 Sie, 2011

Tomcat napisał/a:
Niestety, matt się zepsuł :( Co tam w końcu się stało, bo w sumie byłem trochę zabiegany i ulotniło mi się z pamięci...


Przez 2/3 odcinka toru woził ze sobą piąte koło u wozy z szykany- zadyma jak ta lala :)
Ale co się później stało-nie wiem

matt - Nie 21 Sie, 2011

ano się zepsuł, pierwsze moje nieukończone zawody ever xD
dziwne akcje generalnie już od treningu się zaczęły, ostatecznie wymieniliśmy czyujnik położenia wału i o tym zapomnieliśmy, nic się nie działo, auto szło ok, nie gasło itd

udało nam się niestety tylko pierwszą pętlę przejechać, na torze nie wyhamowałem do szykany i wciągnąłem oponę, byłem przekonany że wypadnie sama i że jest pod autem a nie między amorem, nadkolem i toyką ... niestety towarzyszyła mi przez faktycznie 2/3 przejazdu, mega spowalniała + ciężko było kierowają kręcić ... toyka od wewnątrz do drutów zdarta, śmietnik generalnie ... natomiast udział w rajdzie zakończyliśmy w 30 sekundzie odliczania do startu 3 próby pękł przewód paliwowy zaraz przy pompie, w momencie była kałuża w aucie i pod, start wstrzymany, strażaki do akcji zasypania wycieku i co z tego jak 10 minut póżniej michał ogarnął awarię, auto sprawne jak kartę trzeba było oddać :/

co do prób, tor jak tor ale chyba najszybsza konfiguracja z jaką się spotkałem, przez to też ciekawsza niż te znane z SMT, a mera, naprawdę fajny odcinek, jakby taki drugi był zamiast toru to uważam 3ligowcy nie mieliby na co narzekać... w jednym momencie pod długiej prostej i 6tkowych dwóch łukach 170 na budziku było, i następnie shamowanie do szykany ;D erg-u osobiście nie widziałem ale z tego co ogladałem onboardy i konfigurację z mapki to chyba ciekawsza mera ... szkoda, że tylko raz mogłem się po niej przejechać :]

GeKo - Pon 22 Sie, 2011

matt, A ja bylem przekonany ze wam auto przerywało na torze.
ziober - Pon 22 Sie, 2011

Wyniki:

http://www.maximum.proaxe...file.php?id=428

Wrobel - Pon 22 Sie, 2011

ja pierdziele co za niefartowny dzien...jedni dostali wykluczenie drudzy sie zepsuli pozniej historia na stacji i z jakies 3 godziny w plecy (dzieki matt za pomoc) a skonczylem rolka na tylnej kanapie clio

GeKo dogadales sie w koncu ktora jest godzina?

GeKo - Pon 22 Sie, 2011

Wrobel,
he he tak :D

matt - Pon 22 Sie, 2011

Wrobel napisał/a:
a skonczylem rolka na tylnej kanapie clio


wtf? tym białym co do Was przyjechał? nie wierze normalnie xD

GeKo, biegi mi też gorzej wchodziły przez tą oponę więc może dlatego tak wyglądało, generalnie jakaś szarpanina z autem była ... a po mecie cofnąłem i odrazu pomylona wyleciała :/

qbus - Pon 22 Sie, 2011

Cytat:
wtf? tym białym co do Was przyjechał? nie wierze normalnie


a jednak to prawda. do domu wrocilismy o 3 w nocy, na szczescie tylko zadrapania i jeden z pasażerów 5 szwów na ręce więc w miarę ok.

Cytat:
GeKo dogadales sie w koncu ktora jest godzina?


mistrz akcja... idzie Geko, oczka mu się świecą :)
"- siema
- siema no co tam?
- czy wiesz czemu jest opóźnienie?
- nie no chyba nie ma, za 5 minut mają ruszać.
- to która jest godzina?
- 12:10
- kurwa jak ty mi podałeś tą godzine jak zegarek ustawiałem"

:lol2:

GeKo - Pon 22 Sie, 2011

hie hie, wróciłem po 2 przejeździe do domu i poszedlem spać obudzilem się około 19tej.
matt - Sob 27 Sie, 2011




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group