To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 5 Rajd Czechowicki

Jacek - Pon 03 Paź, 2011


w mieście szłem na gazetę

kubas - Pon 03 Paź, 2011

Janusz napisał/a:
rabarbar napisał/a:
a tam sie na autach i rajdach nie znam,dwieściepiona napewno nie jest idealnym autem,napewno nie da sie tym konkurowac w rajdach z jakimis tajperami ale takiej frajdy z jazdy nie daje żadne inne fwd,nawet moje rwd wymięka w tym temacie


nie ma takiej kurka opcji żeby taka 205 dawała więcej funu niz podobnie zmodzone RWD Rabi, poprostu nie ma!!


nie znasz sie :D

Ładnie Jacek tą szykanę poszedłeś, jest ogień. Fajnie sie układa pug w zakrętach, koła ładnie wypełniają. Choć mam wątpliwości czy gleba nie jest za duża z tyłu. Muszę wpaść do Bytomia to zobaczę na żywo.

matt - Pon 03 Paź, 2011

qbus, było lepiej a przyczyny tak jak pisałem, też znane, kwestia popracowania nad nimi ...

zastanawia mnie jeszcze jedno, może jak już tu robimy dogłębną analizę to coś doradzicie, od tyskiego mam wypięte serwo, czyli w warunkach nak***ania przejechałem pi razy oko 30 km, i chyba też nie dokońca czuje ten temat zwłaszcza, że późnych hamowań nie miałem nigdy opanowanych tip top ale wydaje mi się, że było lepiej przed zmianą, i czy przypadkiem nie wrócić do serwa, ogarnąć na spokojnie temat hamowań i dopiero później eksperymentować i testować, czy zostawić jak jest, uczyć się bez aż do skutku :> słyszałem też opinie, że niekoniecznie wszystkim pasuje jazda bez serwa i jest to kwestia indywidualna :]

jacek, spoko foty gdzie to takie?

Marek23 - Pon 03 Paź, 2011

matt, jeden krok do tyłu, dwa do przodu. Przyzwyczaisz się.
Anonymous - Pon 03 Paź, 2011

Janusz napisał/a:
rabarbar napisał/a:
a tam sie na autach i rajdach nie znam,dwieściepiona napewno nie jest idealnym autem,napewno nie da sie tym konkurowac w rajdach z jakimis tajperami ale takiej frajdy z jazdy nie daje żadne inne fwd,nawet moje rwd wymięka w tym temacie


nie ma takiej kurka opcji żeby taka 205 dawała więcej funu niz podobnie zmodzone RWD Rabi, poprostu nie ma!!


młody jestes ,nie znasz sie. ;D ,dwiescie piona idzie cały czas bokiem,cały czas,nawet nie trzeba sie starac,do tego jest przewidywalna,idzie ją wyciągnąć z beznadziejnych sytuacji,ale faktycznie gdyby moje bmw było podobnie zmodzone jak pug to sytuacja mogłaby sie zmienic

ade - Wto 04 Paź, 2011

Koto napisał/a:
Duda już długo jeździ w FWD, czy Maluch to taka dobra szkoła?


od zawsze civiciem vti:d maluch to byl tylko krotki epizod;d





jeszcze vectra kombi na jakiejs imprezie fiat&furious mnie kiedys objechal;d

Jacek - Wto 04 Paź, 2011

matt, fotki robiła Jola Żuk, dziewczyna mojego pilota. Poproszę ją o twoje zdjęcia bo widziałem kilka na aparacie
matt - Wto 04 Paź, 2011

Jacek, ok, fajnie, dzięki ...
Jacek - Wto 04 Paź, 2011

os 1

Tomcat - Wto 04 Paź, 2011

Ladnie nastraszyles pilota. Fajny przejazd, widac tylko lepszego sprzetu brakuje do wynikow. :*
Jacek - Wto 04 Paź, 2011

sprzętu nowego nie będzie. niestety zostaje wszystko na takim etapie jak jest, czyli trzecia liga może jakiś jeden start w RPP ale i tak wiem że tym zamknę tyły.

będzie gwint który ustabilizuje trochę tył. te podbicia można spokojnie przejść szybciej jak dupa nie lata.

Marek23 - Wto 04 Paź, 2011

Myślę,że taką 205 nie zamkniesz tyłów. Top 20 na luza realne,może wyżej.
Jacek - Wto 04 Paź, 2011

Marek23 napisał/a:
Myślę,że taką 205 nie zamkniesz tyłów. Top 20 na luza realne,może wyżej.

dzięki ;)

no i os2

Tomcat - Wto 04 Paź, 2011

Im wiecej kasy potrzeba, tym slabsi kierowcy... Dlatego popieram po czesci.
Jacek - Wto 04 Paź, 2011

mój wynik mega zdupy, zamykam 20...
...ale ciekawe jakie były by wyniki gdyby nie nadali czasów po dzwonie Ciosińskiego tylko wszyscy by jechali cały oes.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group