To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - ustawienie lapka Toshiby

Bad-i - Sob 06 Sie, 2011
Temat postu: ustawienie lapka Toshiby
panowie it pomoc potrzebna. Mowilem kobiecie zeby nie brala Toshiby tylko Vaio i juz mam ochote go wyrzucic. Czy ktos mi moze powiedziec jak sie ustawia monitor tak zeby wszystko bylo jednej wielkosci?

dla przykladu, wchodze na forum i cala witryne forum mam tak mala ze ledwo co ja widze, jak sobie + ja powieksze to zaraz scrollem nie moge jechac w dol :( (w tym samym czasie druga otwarta strona tak sie powieksza ze literki mam wieksze od ptaka Marka23)

M - Sob 06 Sie, 2011

windows 7? masz tam ustawienia wielkosci czcionek i obiektow dla calego systemu. I tam to proponuje przestawic. Nie ma roznicy czy to sony czy toshi czy co innego. Prawy przycisk na pulpicie i ktoras z opcji to bedzie to.
Bad-i - Sob 06 Sie, 2011

tak windows 7 - ale nie mam pojecia gdzie dalej isc. mam ustawiona rozdzielczosc na 1366x768 chyba. W innych ustawieniach grafiki nie ma nic o wielkosci stron itd... Co gorsze np forum jak powiekszam to powieksza sie na srodku monitora a onet idzie gdzies w prawo.

edit: dobra udało sie :] - ja to chyba sie nie nadaje do komputerow :'(

Moze i nie ma roznicy czy Toshiba czy Sony ale ta Toshiba przy sony to zwykle gowno - taka moja opinia ;)

Typowy zakup kobity :)

M - Sob 06 Sie, 2011

Nie ma za co :>
Bad-i - Sob 06 Sie, 2011

M napisał/a:
Nie ma za co :>


nie podziewalem bo nie tam to znalazlem :)

M - Sob 06 Sie, 2011

Bad-i napisał/a:
M napisał/a:
Nie ma za co :>


nie podziewalem bo nie tam to znalazlem :)

xD

NBL - Nie 07 Sie, 2011

Bad-i napisał/a:
Moze i nie ma roznicy czy Toshiba czy Sony ale ta Toshiba przy sony to zwykle gowno - taka moja opinia


troszku się mylisz - ale skoro wolisz płacić za napis "SÓNY" :D

Bad-i - Czw 11 Sie, 2011

tłumnik napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Moze i nie ma roznicy czy Toshiba czy Sony ale ta Toshiba przy sony to zwykle gowno - taka moja opinia


troszku się mylisz - ale skoro wolisz płacić za napis "SÓNY" :D


moze i sie myle, nie znam sie na informatyce i sprzecie. Wypowiadam sie jak zwykly uzytkownik (ze wzgledu na wygode, funkcjonalnosc, wage itd...). zeby nie bylo tak korzystam obecnie z dwoch tych kompow i mam idealne porownanie

NBL - Pią 12 Sie, 2011

gust jest jak dupa :D a tutaj chodzi głownie o markę, wykonaniem
Toshiba wcale nie odbiega od sony, według mnie oczywiście -choć akurat na tym
to się "troszkę" znam :rotfl:

M - Pią 12 Sie, 2011

Każdemu pasuje co innego i dlatego mamy tak piękny wybór na rynku.
Natomiast różnicy pomiędzy systemami operacyjnymi na kompach nie ma jeśli to te same wersje. Różnica może jedynie polegać na ilości firmowego softu-gówna wgranego do lapka. Najgorszy chyba jest HP z tą jego rączką magiczką - masakra.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group