To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - saxofon vs 320d

saxorulez - Pon 24 Lip, 2006
Temat postu: saxofon vs 320d
W zwiazku z faktem iz nic ciekawego nie trafiam ostatnio oposze takiw byle co..

Stoje na swiatłach pod Best Mall... obok na prawym jakieś BMW podjeżdza... odrazu poczulem gnój - mówie albo facet dopiero co ze stodoły wyszedł i kaloszy nie zdjął albo dieslem jedzie.

Uchylam okno od strony pasdażera - mówie diesel (chociaż gówna na butach nie można wykluczyć.... )

Ruszam powoli (bo te diesle mają dużo niutonów i trzeba uważać ).. pan też spokojnie, dwa ja sobie odjechałem kawałek.. wrzucam na 3 (pan też) i słysze szum aturbiny wielkości orzeszka w połoćzęniu z klekotem spalanego gnoju - i myśle sobie o niutony się budzą. Więc i ja z lekką dozą nieśmiałości zaczynam przyciskać te moje skromne160nm (bo rozumiem że z jazdy wyścig to walka niutonometrów) i pan mnie dojechał ale to był maks jego mozliwości ja przy jakich 5500 rpm już byłem przed nim a mam jeszcze trtoche do końca biegu.. Pociagnąlem do 7000rpm. Staneliśmy na next światłach..

.. no eye ccontact
..no contact art all
tylko smród gnoju pozostał

ps. uprzedzam że się nie spierdziałem z radosci ze widze BMW

Niemy - Pon 24 Lip, 2006

trzeba bylo odrazu redukcja na 2 i pokazac ze nie ma co podskakiwac tym klekotem :D
gaugan - Pon 24 Lip, 2006

QRWA, niedlugo tu dziewczyny zaczniecie opisywac kille z seicento.. brawo brawo...
Loko - Wto 25 Lip, 2006

A co to sejczento gorsze, jakby się trafiło na taki powiedzmy 100 konny okaz to mogło by być ciężko. :)
Anonymous - Wto 25 Lip, 2006

Loko napisał/a:
A co to sejczento gorsze, jakby się trafiło na taki powiedzmy 100 konny okaz to mogło by być ciężko. :)
takiego piotrowskiego sej na przyklad :D
M - Wto 25 Lip, 2006
Temat postu: Re: saxofon vs 320d
saxorulez napisał/a:
i słysze szum aturbiny wielkości orzeszka w połoćzęniu z klekotem spalanego gnoju

:D :D :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group