To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Drive

Marek23 - Wto 20 Wrz, 2011
Temat postu: [F] Drive
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Kozak ponad wszystko. Brutalny, muzyka poglebia klimat, must see. Dawno nie widzialem takiego filmu.

Maciusiowy - Wto 20 Wrz, 2011

byliśmy z chłopakiem :D

bez treści, jazdy zero (tej tytułowej), dialogów brak, tylko czekasz kto komu kiedy i co wbije w jakąś część ciała, dno, dno, dno!!!

co do muzyki, podobała mi się akcja, gdzie chór w tle śpiewał "I'm the human being", a główny bohater rozbijał w windzie czaszkę butem jakiemuś kolesiowi :]

polecam...
niech się Alex_R53 wypowie, podobno też był na tym filmie :)

Marek23 - Wto 20 Wrz, 2011

Maciusiowy napisał/a:

bez treści, jazdy zero (tej tytułowej), dialogów brak, tylko czekasz kto komu kiedy i co wbije w jakąś część ciała, dno, dno, dno!!!

co do muzyki, podobała mi się akcja, gdzie chór w tle śpiewał "I'm the human being", a główny bohater rozbijał w windzie czaszkę butem jakiemuś kolesiowi :]

Trochę inaczej odebralem ten film. Gra aktorow masakryczna, Gosling czy jak mu tam daje rade. Caly czas te napiecie, mimika, malo slow, niedopowiedzenia...
Dla mnie obowiazkowa pozycja. W koncu cos od "No country for old men" co mnie poruszylo.

no name - Wto 20 Wrz, 2011

Maciusiowy napisał/a:
dno, dno, dno!!!

Muszę się przejść w takim razie :]

Anonymous - Wto 20 Wrz, 2011

:wall:
Jakarti - Wto 20 Wrz, 2011

slabe czy nie bo nie wiem ! :)
M - Wto 20 Wrz, 2011

Na imdb mega wysoko - 8,7/10
Trzeba obejrzeć :devil:
http://www.imdb.com/title/tt0780504/

budzik - Wto 20 Wrz, 2011

Jazdy maaało to fakt.
Muzyka bombowa.
Dialogi proste jak budowa cepa ale coś w tym filmie jest ;)
Trochę więcej jazdy i byłoby super.

Anonymous - Wto 20 Wrz, 2011

1. Jazdy brak a jak jest to w zwolnionym tempie...

2. Dialogów brak a jak są to w stylu
Ona: Cześć
On: Co robisz w weekend?
Ona: Nie mam planów

nastepnie jest 15 minutowa scena jak Ona patrzy na niego a On na nią...

3. Akcja jest ale w zwolnionym tempie... chyba, że mówimy o akcji w windzie gdzie wdeptał twarz kolesia w dywanik...

4. MUZYKA BOMBOWO SUPER!

5. 100minut nudy i jeszcze raz nudy... może źle się nastawiłem na ten film, może to nie był ten dzień a może jestem z głupi, zeby zrozumieć te 30minutowe sceny jazdy 5km/h przez miasto które zostały nazwane pościgiem.

6. Polecam ten film. Genialny środek nasenny!

Marek23 - Wto 20 Wrz, 2011

AleX_R53 napisał/a:
5. 100minut nudy i jeszcze raz nudy... może źle się nastawiłem na ten film, może to nie był ten dzień a może jestem z głupi, zeby zrozumieć te 30minutowe sceny jazdy 5km/h przez miasto które zostały nazwane pościgiem.

Byc moze mam zryty beret,ale sam tak sobie lubie jezdzic, patrzec na psy myslac jakby to bylo temu psu uciec czy tez wlasnie wdeptac twarz w asfalt.

M - Wto 20 Wrz, 2011

W wyobrażeniu jest to austriacki policjant zapewne :D
Walle - Wto 20 Wrz, 2011

AleX_R53 napisał/a:
2. Dialogów brak a jak są to w stylu
Ona: Cześć
On: Co robisz w weekend?
Ona: Nie mam planów


normalna rozmowa, co jest? :]

Greg - Wto 20 Wrz, 2011

Byłem na jakimś pokazie przedpremierowym, czy czymś takim, w czwartek. średnio mi się podobał. Dziwny ten film. :)
Anonymous - Wto 20 Wrz, 2011

Walle napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
2. Dialogów brak a jak są to w stylu
Ona: Cześć
On: Co robisz w weekend?
Ona: Nie mam planów


normalna rozmowa, co jest? :]


ile Ci zajmuje taka rozmowa? 30 sekund? im to zajmowało 27minut i tu jest szkopuł ;)

PieQt - Wto 20 Wrz, 2011

mnie się podobał, tylko to nie jest film o "jeździe" tylko o gangsterce - czasem przerysowany na granicy kiczu, żeby za chwilę zachwycić

z tych odmiennych wrażeń, na koniec filmu górę wzięły pozytywne odczucie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group