To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Drive

Walle - Śro 21 Wrz, 2011

a jes happy end , czy nie? bo jak nie ma to nie ide
anjas - Śro 21 Wrz, 2011

Walle napisał/a:
a jes happy end , czy nie?


jest, gość płaci na stacji benzynowej złotą visą za hotdoga a kasjerka przyjmuje bez szemrania! Warto zobaczyć ;)

M - Śro 21 Wrz, 2011

anjas napisał/a:
Walle napisał/a:
a jes happy end , czy nie?


jest, gość płaci na stacji benzynowej złotą visą za hotdoga a kasjerka przyjmuje bez szemrania! Warto zobaczyć ;)

i jeszcze wydaje resztę!

Anonymous - Śro 21 Wrz, 2011

w Euro!
no name - Śro 21 Wrz, 2011

gotówką czy z karty ? ;D
Anonymous - Śro 21 Wrz, 2011

anjas napisał/a:
Walle napisał/a:
a jes happy end , czy nie?


jest, gość płaci na stacji benzynowej złotą visą za hotdoga a kasjerka przyjmuje bez szemrania! Warto zobaczyć ;)


przyjedz do wrocka to zobaczysz jak płace różową visą za zapałki i kasjerka przyjmuje bez szemrania.

PieQt - Śro 21 Wrz, 2011

anjas zapomniał, że przejeżdża tej lasce przez środek dekoltu, co doprowadza do erupcji nieokiełznanych chuci, ba tym film się kończy, będzie sequel
Marek23 - Czw 22 Wrz, 2011

Mój dobry ziom był i też jest w szoku, film przeza,je,bisty. Jak ktoś miał za mało wyścigów to raczej powinien zostać przy "Szybkich i z wścieklizną"
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Mój dobry ziom był i też jest w szoku, film przeza,je,bisty. Jak ktoś miał za mało wyścigów to raczej powinien zostać przy "Szybkich i z wścieklizną"


to nie tak... z opisu na filmweb.pl
"Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą."

5 km/h to brawura? :D



Trailer był obiecujący a film nudny i brutalny.

Może z perspektywy czasu się spodoba.

Marek23 - Czw 22 Wrz, 2011

Alex, pomine to, kto co odbiera jako 5 km/h, bo ja akurat tak tego nie widzialem.
W tym filmie wogole nie chodzi o jazde samochodem. A pretensje miej do filmweb.pl, a nie do tworcow filmu. To chyba logiczne.

PieQt - Czw 22 Wrz, 2011

na pewno był to brutalny film, wstawki z jazdą nie przeszkadzały, ale na pewno nie stanowiły głównej atrakcji filmu - to było tło. równie dobrze mógł być księgowym a nie kierowcą-tak z grubsza
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Alex, pomine to, kto co odbiera jako 5 km/h, bo ja akurat tak tego nie widzialem.
W tym filmie wogole nie chodzi o jazde samochodem. A pretensje miej do filmweb.pl, a nie do tworcow filmu. To chyba logiczne.


Tak. Racja. Albo do dystrybutora na Polskę który taki opis im wysłał jako opis filmu.

Nie chce polemizować o gustach bo jak wiesz to nie ma sensu, każdy ma inne. Nie chcę też przekonywać Cię do swoich spostrzeżeń po filmie.

Pościg w tym stylu był na początku jak zaparkował za naczepą a radiowóz przejechał obok. potem na światłach to samo. Depnął, żeby zjechać w boczną uliczkę i jechać powoli. Chyba, że ja inny film widziałem to mnie popraw :)

peace!

PieQt - Pią 23 Wrz, 2011

ale akurat taki styl ucieczki przed policja ma sens - nie nawalasz na oslep,zeby gonil cie kazdy policjant w miescie, tylko madrze gubisz poscig. A te sceny, ktore byly dluzyzna, pokazywaly ze trzeba miec jaja, zeby sobie jechac wspomniane 5, jak szuka cie kazdy policjant w okolicy

powtorze sie, film byl o gangsterce, a nie o motoryzacji

Marek23 - Pią 23 Wrz, 2011

AleX_R53 napisał/a:

Pościg w tym stylu był na początku jak zaparkował za naczepą a radiowóz przejechał obok. potem na światłach to samo. Depnął, żeby zjechać w boczną uliczkę i jechać powoli. Chyba, że ja inny film widziałem to mnie popraw :)

PieQt napisał/a:
ale akurat taki styl ucieczki przed policja ma sens - nie nawalasz na oslep,zeby gonil cie kazdy policjant w miescie, tylko madrze gubisz poscig. A te sceny, ktore byly dluzyzna, pokazywaly ze trzeba miec jaja, zeby sobie jechac wspomniane 5, jak szuka cie kazdy policjant w okolicy

Pięknie PieQt odpowiedział. Nie dodaje nic.

Anonymous - Pią 23 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:

Pościg w tym stylu był na początku jak zaparkował za naczepą a radiowóz przejechał obok. potem na światłach to samo. Depnął, żeby zjechać w boczną uliczkę i jechać powoli. Chyba, że ja inny film widziałem to mnie popraw :)

PieQt napisał/a:
ale akurat taki styl ucieczki przed policja ma sens - nie nawalasz na oslep,zeby gonil cie kazdy policjant w miescie, tylko madrze gubisz poscig. A te sceny, ktore byly dluzyzna, pokazywaly ze trzeba miec jaja, zeby sobie jechac wspomniane 5, jak szuka cie kazdy policjant w okolicy

Pięknie PieQt odpowiedział. Nie dodaje nic.


Racja. Pomyliłem filmy z Szklaną Pułapką 5 :D my baaaad!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group