To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Drive

Bonczek - Pią 23 Wrz, 2011

PieQt napisał/a:
ale akurat taki styl ucieczki przed policja ma sens - nie nawalasz na oslep,zeby gonil cie kazdy policjant w miescie, tylko madrze gubisz poscig


Może jakiś temat ekspercki? :rotfl:

PieQt - Pią 23 Wrz, 2011

nie chciałbym się dzielić na forum taką wiedzą, może kiedyś na jakimś spocie
Jakarti - Pią 23 Wrz, 2011

:)
Kenet - Sob 24 Wrz, 2011

Dramat ten film, ja niestety przeczytałem jedynie opis na cinemacity, nastawiłem się na coś innego i zupełnie mi nie podszedł :/ Nuda, pierwsze 20 minut filmu - jedzie nasz bohater, padają 3 zdania, poznaje miłość życia, potem się do siebie uśmiechają, gdzieś jadą, potem głowa wybucha lasce gangstera, typowi rozdeptują głowę w windzie, znów jadą, później trochę gadają i na koniec się sztyletują. Bach kurtyna. Jedynie muza fajna, a gra aktorska? Nie wiem, może w tych uśmiechach coś było, ale ciężko stwierdzić. Ogólnie chyba lepiej iść na Johnnego Englisha 2 :]
Bonczek - Wto 04 Paź, 2011

Dziwne to filmidło - ale NASCAR`em sobie na luzaczku śmigał :rotfl:
Vlodarsky - Wto 04 Paź, 2011

Mi właściwie podszedł razem z muzyką.
Bonczek - Wto 04 Paź, 2011

A muzyka mi się bardzo podobała, złego słowa nie powiem :)
Bart - Wto 04 Paź, 2011

właśnie wróciłem z kina. Mnie się film bardzo podobał :faja:
Marek23 - Wto 04 Paź, 2011

Szkoda,myslalem ze ci nie podejdzie i jakos lewakom przy okazji do,j,ebie
ps - Nie 16 Paź, 2011

wlasnie widzialem. Tez mieszane odczucia, ale ostatecznie na tak - za klimat. W pierwszym "poscigu" mega napiecie mimo braku predkosci.

Nastrojem przypominal filmy Lyncha - troche zagubina autostrade a troche mulholland drive.

Bart - Nie 16 Paź, 2011

ja nie wiem czy się drugi raz nie wybrać, dla klimatu i muzyki :>
Anonymous - Nie 16 Paź, 2011

Obejrzałem , film bardzo mi sie spodobał , nie nudziłem się nawet przez chwilę > :faja:
Marek23 - Nie 16 Paź, 2011

Cytat:
ja nie wiem czy się drugi raz nie wybrać, dla klimatu i muzyki :>

me too

marcinstachon - Pon 17 Paź, 2011

panowie chcecie film drogi i duzo jazdy? NIE polecam Baby sa jakies inne.... przez 1,5 h jada focusem i gadaja, to co smieszne zawarte jest juz w zwiastunie, a tak ok po godzinie ludzie zaczeli wychodzic...
Maciusiowy - Pon 17 Paź, 2011

marcinstachon napisał/a:
a tak ok po godzinie ludzie zaczeli wychodzic...


specyficzna publika musze przyznać :] na polskich komediach romantycznych pewnie siedzą do końca :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group