To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxo VTS (Dariano) vs.CTS(Jaryś)

Dariano - Śro 26 Lip, 2006
Temat postu: Saxo VTS (Dariano) vs.CTS(Jaryś)
Miejsce i pora to samo czyli wieczor "S"

Kolega Jarys i jego bestja CTS ciekawy konfrontacji z moim saxo rzucil rekawice ;) (Dariano podkozaczony po killu na clio :) ) dzielnie podjelem walke :)


Stoimy na kresce gotowi do startu

3,2,1, poszlo

1 znowu idealny start i jestem moim malym saxofonem przed CTS jakies 3/4dlugosci banan na twarzy bo jakby inaczej :)
2 Daje ognia i z 1,5 dlugosci dla saxo Dariano prawie w niebowziety :)
3 Patrze w lusterko toyota mnie dochodzi :570:
4 Toyota przejezdza kolo mnie wyraz mojej twarzy jakby dziecku zabral lizaka :559:
Cwiartka zakonczona jakas dlugos 1,5 dla CTS Gratuluje zwycieztwa jarysiowi a z mojego saxo jestem dumny ze tak dobrze dawalo sobie rade nie wiem co mu kupie ale napewno dostanie cos w nagrode :) pozdrawiam i dzieki za fajny spocik

Loko - Śro 26 Lip, 2006

Saxo faktycznie pięknie zamiata i należy mu się jakaś nagroda. :D może wałki nowe :D
saxorulez - Śro 26 Lip, 2006

powiem tak.. z daleka to dobrze wyglądało :)

JARYŚ też miał mine nie tęgą jak go wyprzedzałeś na starcie... ja proponuje zrobić głowicę najpierw żeby dostawał więcej powietrza i bedzie lepie... może wystarczy na CTS'a

pcs - Śro 26 Lip, 2006

A dlaczego uwazasz ze na 1/4 dostales? cwiartke konczysz zaraz po zapieciu 4, takze 4-rka juz nie nadrobisz/
Dariano - Śro 26 Lip, 2006

Trzeba by bylo postawic kogos na koncu zeby zobaczyl jak to wyglada tak na oko jak jarys mowil ze to na wysokosci przystanku to chyba mniej nawet dostalem
Anonymous - Czw 27 Lip, 2006

dziekowka ! ;-) saxo zapierdziela nieźle!
wiedzielismy gdzie cwiartka dlatego ze jechalem z gtechem za kazdym razem. kijowe starty i musialem gonić.. ale doganiam powolutku na 2 a przechodze na 3....czasy nie zaspecjalne były 15.2x 15.1x
dopiero z mini coperem zszedlem wkoncu ponizej 15..

:diabel2: ale szczerze powiem, że moge lepiej pojechać i mam nadzieje, że dasz mi Dariano tę szansę ;-)

pozdro

Dariano - Czw 27 Lip, 2006

Mysle ze szansa napewno jakas sie trafi ;) powiedz mi jeszcze jaki był wynik z coperem tak z ciekawosci zapytam ??
Anonymous - Czw 27 Lip, 2006

z cooperem było ponad 1,5 dłg..za kazdym razem ..czasy rzedu 14.9x
Dariano - Czw 27 Lip, 2006

ale ty przed coperem czy za ??
Anonymous - Czw 27 Lip, 2006

Dariano napisał/a:
ale ty przed coperem czy za ??
przeca że dla mnie ;-)
ale na jego obrone powiem, że moje auto ma swoje humory i przegralem z nim dwa trzy razy na powiedzmy ponad 10 wyscigow do tej pory ;) a on juz dobrze jezdzi

Dariano - Czw 27 Lip, 2006

heh a ten miniak to seria byla czy cos porobiony patrz rozmawialem chwile nawet z tym chlopakiem od tego mini ale nie podpytalem
Anonymous - Czw 27 Lip, 2006

jak dla mnie seria ..ale coopcio S ..nastepnym razem spytam
Anonymous - Sob 29 Lip, 2006

czesc panowie... ja tylkona chwile. nawert nie mialem czasu preczytac tematu ale zobaczylem ze jakis miniak sie probowal i dostal baty gratkiJarek!! Co to za jeden???
pos. sorry ze przeszkadzam pozdr.

anjas - Sob 29 Lip, 2006

JIMEK napisał/a:
zobaczylem ze jakis miniak sie probowal i dostal baty gratkiJarek!! Co to za jeden???


Podobno Twój ;)
jeździ nim jakiś łysy kark w dresie. ;) :D :D :D

strick - Sob 29 Lip, 2006

Dariano gratulacje wyniku, masz racje coś saxo sie teraz należy!
Jaryś graty za wygraną!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group