To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxolot VTS VS Brawa na grubym wydechu

Michał - ¦ro 26 Lip, 2006
Temat postu: Saxolot VTS VS Brawa na grubym wydechu
Zapocony na maxa, podjarany jeszcze bardziej , smierdz±cy , pędze ponad¶wietln± ( 60 kmh ) przez downtown na uptown ( ursynów skurwysynów !! ) do domu. Wracam ze spota gdzie darek pokazał ze jego saxo nie jedzi i tylko o 1.5 dł. objechał pawełka. Lece naprawde, pełn± b±b±, nawet przyspieszam na prostych partiach ( 65 kmh ) . I kurwa, dosłownie KUREWA !! ŁORPOWˇ MIJA MNIE BRAWA ZIOOOOOOOOOM !! po prawej mnie mija, szybko jedzie, nawet szybciej niz ja, wywnioskowałem po tym ze mnie mineła ..... to ja , tak sie spiołem, dwa b±ki pusiłem w swoj kubełkowy fotel marki speed ,model rc ,za 450 zł, który kupiłem na allegro przez co dostałem now± gwiazdke i nieubłaganie zblizam sie do statustu SUPER ALEGROWICZA !!!!! JEEEEEEEEEA !!! SUPER ALLLLLLLLLLLLLLLLLLLEGROWICZ HHAAAAAAAAAALLLAAA !!! Dobra, zmieniam pas , wbijam sie na pasktórym leciała brava, reduksyn z 4 na 2 , cos tam zrzytneło , zacharczało a to rdza zjadaj±ca malucha ryob'a :D zarcik :D No nic, no i go gonie , gonie , gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie ,gonie , i nie moge dogonić :562: . Dobra, łapi± nas swiatła. Jako ze jestes prawdziwym streetracerem z krwi i kosci , moj stary na syrenie i tarpanie uczył mnie jak sie sciga po warszawie, otwieram szybke i WIDZE !! CO WIDZE !! WIDZE !! brawa, czarne szyby ( + 14 koni ) wydech wiekszy od mojego siusiaczka , TAK TAK !! WIEM ZE TO NIE MOZLIWE , WIĘKSZY !!!!!!!!!! na niskim zawiasie , spojlerki huje-muje i te pędzle, no, wiadomo o co chpodzi. Otwieram szybkie i sie pytam.
Ja-"halla !! na zielone ?? "
On-"Halla !! na żółte "
Ja-"czemu"
On-"bo nie ma dżemu"
Ja-"aha"
On-"żartowałem"
Ja-"nie ¶mieszne"
On-"wiem"
Ja-"aha"
On-"na zielone ??"
Ja-"no proponowałem juz"
On-"aha"
Ja-"co aha"
On-"no aha,czyli ok"
J-"aha"
On"aha"
Ja-"dobra ,nie mam czasu, na zeilone"
On-"aha"
Tego juz było dosyć !! naprawde , spiety czekam na zielone ale mam dobr± psyche , nie to co łukasz(saxorulez) i KUREWA CO !! JAJCO KURWA !!!! pomarańczowe a on rusza, no ja pier... następny !! mysle sobie, moze łukasza stary?? Ale nie , nie mozliwe
1- 3 długosci przed nim
2- 9 długosci przed nim, dobrze mi biegi wchodz± ,dlatego tak lece
3- juz go nie widze, wiec zatrzymałem sie , dobra, przejechał
i znowu
1-dochodze
2-odchodze
3- 16 i 3/4 przed nim , patrze nie mam benzyny, podjechałem na stacje zatankować.Zatankowałem ,zaplaciłem . Ruszam i widze go w lsuterku.

Dostał sromotne baciorki.
Bravy nie chodz±.
Halla

gaugan - ¦ro 26 Lip, 2006

hehehehehehhehee

poprosze numer do Twego pracodawcy... wyslemy mu czym sie zajmujesz podczasz kiedy on Ci placi ;-)

dobre

saxorulez - ¦ro 26 Lip, 2006

u¶miałem się jak ten koreańczyk... pewnei ma na imie WHO :) A koledzy go wołaj± WHO IS THAT! Albo WHO IS DA MAN!


ps - ¦ro 26 Lip, 2006

zioooooooooom - znowu pojechałe¶ na maxa - good old Michal :D

gratki

Prezesiak - ¦ro 26 Lip, 2006

Kurde...ja od tej brawy dostalem 18 dlugosci :567:
M - ¦ro 26 Lip, 2006

Prezesiak napisał/a:
Kurde...ja od tej brawy dostalem 18 dlugosci :567:

A ja 38 :D

Prezesiak - ¦ro 26 Lip, 2006

eM napisał/a:
Prezesiak napisał/a:
Kurde...ja od tej brawy dostalem 18 dlugosci :567:

A ja 38 :D


Widzialem ten wyscig na TVN Turbo. Bylem w szoku jak ta brava jezdzi. Ale teraz jestem w szoku jak michala vts smiga. Objechac takiego wymiatacza to juz powod do dumy

lenny - ¦ro 26 Lip, 2006

hehehe, Michał!! powaliło mnie to co napisałe¶ całkowicie...

a najbardziej jak się zatrzymałe¶ zeby znowu go sklepać.. heheheh!! upokozenie maxymalne!!!! tak trzymaj!

PiTT - ¦ro 26 Lip, 2006
Temat postu: Re: Saxolot VTS VS Brawa na grubym wydechu
Michał napisał/a:
dwa b±ki pusiłem w swoj kubełkowy fotel


a mi mówiłe¶ że to w kolanie Ci strzela :/

strick - Sob 29 Lip, 2006

Michał zajebiste kille na biednej brawie!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group