To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Limanowa 23.07.2006 :)

michool_vt - Sob 26 Sie, 2006

szacuneczek za limanowa :) zowa planujesz zaliczyc wrzesniowy kjs w kraku? terminow chyba jeszcze nie ustalili, zmieniali czy cos :)
Anonymous - Nie 27 Sie, 2006

No chłopaku bomba teraz dopiero jak Saxoniusz będzie miał nowe serducho.
Anonymous - Nie 27 Sie, 2006

co do wrzesniowego kjsu to niewiem czy wyrobie sie z autem.bo troche roboty jest.co do zdjec to robil je wlasnie Micro :) pozdro.
Micro: siemanko czarnuchu :) no mam taka sama nadzieje ze wszystko bedzie banglalo :) ps. idz do tematu tu sie witamy i sie ladnie przywitaj z wszystkimi :)

Anonymous - Pon 28 Sie, 2006

No najważniejsze żeby wszytsko banglało. Pamiętaj że mamy teraz dwie bryczki do robienia bo u mnie też kilka szczegółów zostało.
PS. Nie ma to jak opony się śmieją przy 150kmh na zakopiance hehe. Pozdro dla Blunta, Themoona i dla ciebie Zowa

michool_vt - Sob 09 Wrz, 2006









saxorulez - Sob 09 Wrz, 2006

dobre foto..

ale kto to jest?? ktoś od nas?? :)

Michał - Sob 09 Wrz, 2006

to nie jest zowa ?
michool_vt - Sob 09 Wrz, 2006

zdjecia ze strony auto moto klub limanowa, kjs 13.08.2006 przystojny krzysztof to zowa (chyba) :) poznaje po butach :)
Dariano - Sob 09 Wrz, 2006

zdjecia ok ale kto to na ostatnim zdjeciu jest?? jakas legenda by sie przydala.
A pozatym to łukasz wez przytunuj to zdjecie bo jakos nie zaladnie na nim ludzie wygladaja :DD D

Anonymous - Sob 09 Wrz, 2006

siemanko czesc i czolem :) musz rozwiac wasze watpliwosci :) oczywisie na zdjeciach jestem ja i moje kochane auto :) na pierwszym zdjeciu jestem po prawej stronie :) na nastepnych zdjeciach w roli glownej jest moje czarne saxo.a na ostatnim zdjeciu i na pierwszm planie jestem ja po prawej stronie a po lewej jest moj nadworny pilot Kubuś :)
Loko - Pią 22 Wrz, 2006

A na 3 zdjęciu zowa sięga po cole jak na maratonie, ale pani go wymotylonogowała i dała mu jakaś kartke :D
Anonymous - Pią 13 Paź, 2006

haha.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group