To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - PC

M - Pią 02 Gru, 2011

lenovo to zło
siema - Pią 02 Gru, 2011

M napisał/a:
lenovo to zło

Widzisz Ryba, syf masz, a się chwalisz ;)


Dobra, nie jątżę już ;D

Ryba - Pią 02 Gru, 2011

siema napisał/a:
Ryba napisał/a:
http://www.thinkwiki.org/wiki/ThinkPad_History

And ... ???
Myślałem, że jesteś prawdziwym fanem, ale widzę że nic nie wiesz ;) T43 na początku były jeszcze brandowane logiem IBM, ale to było już de facto Lenovo. Później weszła już tylko naklejka Lenovo i nawet ignoranci już wiedzieli, że to nie ten sam doskonały sprzęt co T42 ;) ))


Wcześniej też miałem t42p, którego użytkuje teraz moja mama, a sam kupiłem t43p.
W 43 wszystkie stickery, odpalanie biosu, parametry w device manager są te same co w 42 sygnowane przez IBM nie lenovo.
Wyprodukowany jest też w tej samej fabryce =]
Nie mam innych informacji poza tym. Tym bardziej że mam wymieniane laptopy w firmie co rok praktycznie, i mam możliwość odkupywania ich za bezcen od firmy (jako że pracuje w dziale informatycznym). Teraz mamy umowę z HP więc syf.

E: Jeśli ten t43 to lenovo - to zgadzam się w 100% - mam syf =]

siema - Pią 02 Gru, 2011

Ryba napisał/a:
E: Jeśli ten t43 to lenovo - to zgadzam się w 100% - mam syf =]

Spokojnie, nie wyrzucaj go jeszcze.
Jątżę rozmyślnie ;) T43 były robione zaraz (dlatego przez pewien czas miały nawet naklejki IBM) po zakupie linii ThinkPad przez Lenovo, zatem były już ich produktem. Nie sądzę jednak by chinole zdążyli coś tam zmienić :) Z IBM T42 nie ma jednak żadnej wątpliwości- pure IBM ;) - dlatego tak podnoszę jego wartość w oczach innych, bo sam takiego mam i naprawdę jestem fanem tej linii. Sprzęt nie do zdarcia, aczkolwiek gimnazjalistki na jego widok już nie piszą ;)

Ryba - Pią 02 Gru, 2011

Pracuje (a właściwie pracowałem) na thinkpadach przez praktycznie 6 lat (jak jeszcze moja firma była poważna, to nic innego w gre nie wchodziło poza ibm'ami), teraz od roku mamy komputery hp i jest dramat..
Osobiście na prawdę cenie sobie ten sprzęt, i czekam aż ibm znowu bedzie miał licencje na thinkpady.
Swoją drogą jak się okaże, że mam lenovo - od razu pójde pogrzebać do magazynku czy jakiś t42p nam nie zalega na składzie =]

zefir - Pią 02 Gru, 2011

kurde ale chyba IBM juz nie produkuje lapków? bo dawno nie widzialem nic IBM w ofercie.
Ryba - Pią 02 Gru, 2011

Teraz mamy Lenovo :/
zefir - Pią 02 Gru, 2011

no wlasnie do Lenovo nie jestem przekonany
Anonymous - Pią 02 Gru, 2011

Od lipca mam firmową T420 i jestem bardzo zadowolony. Hula, skaczę i kawe robi. TAK :)
Michał - Pią 02 Gru, 2011

Do renderu wesel , komunii i innych pierdół

Core i7 950 - 3,07@3.3 Ghz
24gb Corsair Venegance 1300Mhz
Asus Sabertooth
GTX 490
1 Terra WD Black a materiały
150 giga na projekty ( jakiś szybki skurwysyn, ale nie SSD )
250 giga na system
500 giga na progsy i inny szit
Dwa samsungi 206Bw ( 1680 x 1050 - zależy mi na dolnej rozdziałce jak największej, aktualnie jest 3360 :] )
Myśle o wrzuceniu SSD ale ceny zabijają narazie


Do zgrywania i sprawdzania materiału w czasie nagrania
Dell 15z
8 gb
Core i7 2620M
Jakaś szajsowa karta laptopowa
1 terra dysior
Fajny jest ten lapek, giery chodzą i montować można na lajcie.

Bujaka

Anonymous - Pią 02 Gru, 2011

Samsung sa 11 , 2 raz padł mi inwertor , raz połamałem zawiasy matrycy , teraz są tylko krzywe. to 2 padnięcie inwertora nastąpiło jakieś 2 tyg i teraz mam podłączony monitor ze stacjonarnego , chujnia
Ryba - Pią 02 Gru, 2011

Michu, nie pierdol bo nie ma gtxa490 ;DDDDD
Michał - Pią 02 Gru, 2011

ups ... jebuem sie
470 of kors
ramów nie jestem pewny, ale ładnie wyglądają :)

Ryba - Pią 02 Gru, 2011

:*
Michał - Pią 02 Gru, 2011

juz niedługo rybek , w łodzi ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group