To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - zakup laptopa

rasta - Pon 27 Paź, 2014

Samsung Ultrabook z serii 7. Zdecydowanie polecam, mega sprzęt, o ile idzie jeszcze kupić bo Samsung wycofuje się z łapkami z Europy.
Chloru - Pon 27 Paź, 2014

zefir, Dell Vostro 5470 to 14 ale wygląda zgrabnie. Kolega kupuje ostatnio takie swoim klientom (obsluguje informatycznie kilka firm) - mówił, że są OK. Cenowo też powinieneś ogarnąć.
zefir - Śro 29 Paź, 2014

Dobra po sprawdzeniu kilku modeli kupilem Asus Vivobook 13,3 na i5 plus 240Gb SSD. Jest caly wykonany z aluminium, bardzo dobrze wykończony i zmiescilem sie w 2,6k po rabacie. Przegladalem modele za 4/5k i więcej. Nie ma sensu do nich doplacac. Dodatkowo za pare groszy mam rozszerzona gwarancje z ubezpieczeniem na 4 lata. Bo elektronika coraz wiecej ma fuckupow.
Jakarti - Śro 29 Paź, 2014

brzmi dobrze..
tez musze ogarnac sobie jakiegos kompa do domu

kupiles w jakiejs sieciowce / w internecie / gdzie? :)

was79 - Śro 29 Paź, 2014

Z kompami teraz to jest ładna loteria. Z asusa byłem zawsze mega zadowolony, a ostatniego oddałem, bo randomowo walił blue screena.
zefir - Śro 29 Paź, 2014

Jakarti napisał/a:
brzmi dobrze..
tez musze ogarnac sobie jakiegos kompa do domu

kupiles w jakiejs sieciowce / w internecie / gdzie? :)


Komputronik

PGmaster - Śro 29 Paź, 2014

Poka jakiegos linka. Tez czegos podobnego szukam i padlo na della xps ale chyba bez sensu tyle kasy wydawac...
zefir - Śro 29 Paź, 2014

was79 napisał/a:
Z kompami teraz to jest ładna loteria. Z asusa byłem zawsze mega zadowolony, a ostatniego oddałem, bo randomowo walił blue screena.


dlatego wzialem na 4 lata ubezpieczenie :)

zefir - Śro 29 Paź, 2014

PGmaster napisał/a:
Poka jakiegos linka. Tez czegos podobnego szukam i padlo na della xps ale chyba bez sensu tyle kasy wydawac...


http://www.komputronik.pl..._240GB_SSD.html

Chloru - Śro 29 Paź, 2014

PGmaster, te nowe XPSy mają tak pojebane ceny, że prędzej kupiłbym Makbuka. Jak poszukasz to w x-kom mają jakieś poprzednie modele. Cena trochę normalniejsza.


zefir, klasa: prestiż i styl, dla kobiet ;D

zefir - Śro 29 Paź, 2014

Prawdziwy facet nie boi się różu ;D czy jakoś tak
zefir - Czw 30 Paź, 2014

dodam jeszcze jedna kwestie której nie kumałem, po co ekran dotykowych w ultrabookach.

ZAJEBISTOŚĆ!!

Windows 8 i te debilne kafelki używa sie zajebiście i mega intuicyjnie na takim ekranie.
I generalnie po dwóch dniach pracy nie wyobrażam sobie używania kompa bez ssd.
Start systemu kilkanaście sekund, a praca na danych i plikach mega przyjemność, zwłaszcza jak mam pliki w excelu >40mb

PGmaster - Czw 30 Paź, 2014

A na win7 jak sie sprawuje dotyk bo nie wyobrazam sie przesiasc na 8...
PiTT - Pią 31 Paź, 2014

PGmaster napisał/a:
A na win7 jak sie sprawuje dotyk bo nie wyobrazam sie przesiasc na 8...

przy ustawieniu klasycznego panelu nie widze powodu do obaw
poczatkowo przerazily mnie te kafelki, ale zupelnie ich nie uzywam - dla mnie zbedny dodatek ktory nic nie wnosi i nie ulatwia
a sam system spoko, stabilny jesli mozna tak powiedziec o windowsie :)

dzik - Pon 03 Lis, 2014

PiTT napisał/a:

a sam system spoko, stabilny jesli mozna tak powiedziec o windowsie :)


Ja pierd**, a pewnie OSX jest stabilny :rotfl:

W8 jest mega stabilny i w dodatku bardzo szybki co czuć na starszych komputerach.
Niech w W10 naprawią jeszcze UI by dotyk nie wpychał się tam gdzie nie jest potrzebny i będzie cudownie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group