To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - zakup laptopa

PiTT - Śro 07 Gru, 2011

sprawdziłem
mam Della Inspiron N7010 tyle tylko że nieco zmodyfikowany bo na i5
na ekranie klawisze się nie odbijają jest nieco głębiej w stosunku do ramki

bizon - Śro 07 Gru, 2011

panowie, ten temat prowadzi donikad ;)
to czy z lapka bedziesz zadowolony zalezy od serii.
mam u siebie w firmie prawie 300 laptopow. niektore moglbym polecic, ale nie ma to nic wspolnego z marka, a jedynie z seria. mam zajebiste fsc i chooyowe fsc, zajebiste delle i chooyowe delle, to samo z innymi.
sam mam 4 laptopy, fsc biznesowy, dell biznesowy, toshibe zwykla i msi. fsc jest najstarszy (ze 4 lata) a dalej najlepszy, dell nowy a takie gowno, ze zamierzam go oddac w najblizszym czasie na stan, toshiba podobnie, msi dziala calkiem niezle.
jakby nie bylo, to polecam, podobnie jak kamil mowi, isc w serie biznesowe, mniejsza szansa wtopy. i nie idz w procesor tylko w ilosc ramu jesli juz. z tym tez nie przesadzaj, 4gb ci styknie. i tak dysk bedzie waskim gardlem, wiecej ramu ci tu nie pomoze, no chyba, ze kupisz model z 2 dyskami i zrobisz raida, ale to chyba nie te pieniadze.
edit: no i zwracaj uwage na gwarancje, im dluzsza, tym lepiej.

M - Śro 07 Gru, 2011

Tak jest jak pisze bizon - dlatego trzeba wyławiać fajne serie i polecać :)
Kamill - Śro 07 Gru, 2011

M napisał/a:
Tak jest jak pisze bizon - dlatego trzeba wyławiać fajne serie i polecać :)

Z całą elektroniką tak jest, wystarczy posiedzieć w temacie sprzętu audio, tam nawet seria nie zapewni o jakości dopiero poszczególne modele z rożnych serii, pojebka, ale tak działa marketing, na sukcesie jednego modelu opchną później kilka gównianych.
Tak samo jak tanie modele lenovo które wyglądają identycznie jak seria T, nawet maja plastikowe zawiasy pomalowane na srebrno (oryginalny T ma je metalowe i dlatego są srebrne :) )

zefir - Śro 07 Gru, 2011

dlatego zdałem sie na Toxica, jade do niego i ma dla mnie trzy propozycje z dobrych serii na i5 w dobrych cenach :D

w sumie Bizu ma racje mi z moim Acerem minelo w listopadzie 7 lat, a moj brat kupil takiego samego pol roku pozniej i padl po 3 latach na amen :)

bizon - Śro 07 Gru, 2011

Kamill napisał/a:
dopiero poszczególne modele z rożnych serii

+1

bizon - Śro 07 Gru, 2011

i gdzie karwa pomuki dla mnie? ;D
zefir - Śro 07 Gru, 2011

sorry bracie!
M - Śro 07 Gru, 2011

I co tam ciekawego dobrał toxico?
Bart - Śro 07 Gru, 2011

bizon napisał/a:
i gdzie karwa pomuki dla mnie? ;D


+1 :]

zefir - Śro 07 Gru, 2011

kurde dopiero po pracy do niego uderzam okolo 15 :D

pochwale sie zakupem pozniej

cos z della, hp i toshiby ma :)

Mucha - Śro 07 Gru, 2011

Dell poleca :P
Polecam zajrzec czy Dell robiony u mnie we fabryce czy w Chinach,,, Polskie wypadaja lepiej... bedzie naklejoszka Made in Polen :) a jak dasz numer Service Taga to powiem Ci kto go zbudował :D

Moze nawet ja? :P

PiTT - Śro 07 Gru, 2011

Mucha napisał/a:
Dell poleca :P
Polecam zajrzec czy Dell robiony u mnie we fabryce czy w Chinach,,, Polskie wypadaja lepiej... bedzie naklejoszka Made in Polen :) a jak dasz numer Service Taga to powiem Ci kto go zbudował :D

Moze nawet ja? :P

a jak jest mucha na matrycy to będzie pewność że Ty :)
mój jest z Chinów :D

no name - Śro 07 Gru, 2011

Mój jest Nasz, niemiecki ;D
PGmaster - Śro 07 Gru, 2011

Ja z Chinow mam :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group